šago split

Narucio motor jos u drugom mjesecu - kao u nicku - kod doticnog zastupnika.

Motor jos uvijek nije stigao, ali najgore je to sto uopce nemaju pojma kada bi motor mogao stici. Niti okvirno ne mogu dati odgovor. Receno je bilo 5.mjesec, pa 6. Koji je na izmaku, a ja i dalje nemam nikakvu informaciju...
Ne krivim zastupnika, ali ovo si nebi smjeli dopustati iole ozbiljni trgovci...
Jesi li kapara motor?
 
Sve kasni, svi imaju problema..fali sirovina, izmedju ostalog…problemi sa gumama, zupcanicima..svasta nesto..tek cemo vidjet na jesen sto i kako..
 
Onda je morao ispoštovati rok isporuke koji piše na ponudi..Ne uzima se kapara ako ne znaš rok isporuke..Uzmi kaparu nazad i ajde dalje..Ima drugih japanskih marki..
Iako, svi smo sad šta radimo s Japancima, tanki s lagerom..
 
šteta, moga si sad vozit fantika.. :mrgreen:
Vidim da čovjek preferira Japance, pa mu mogu ponuditi Strom 650XT u nekoliko boja koji mi dolaze sredinom 07. mjeseca, ili novi crni GSX-S1000 koji mi dolazi za 15-ak dana..A ubrzo dobivam i crveno bijeli Strom1050XT...
Ima kod nas nešto motora, stižu na kapaljku, ali borimo se.. Eto, poslužio si mi za reklamu😋
 
  • Like
Reactions: Kiki_Rotten
Vidim da čovjek preferira Japance, pa mu mogu ponuditi Strom 650XT u nekoliko boja koji mi dolaze sredinom 07. mjeseca, ili novi crni GSX-S1000 koji mi dolazi za 15-ak dana..A ubrzo dobivam i crveno bijeli Strom1050XT...
Ima kod nas nešto motora, stižu na kapaljku, ali borimo se.. Eto, poslužio si mi za reklamu😋

nisam baš htio bit preočit..😅
 
Vidim da čovjek preferira Japance, pa mu mogu ponuditi Strom 650XT u nekoliko boja koji mi dolaze sredinom 07. mjeseca, ili novi crni GSX-S1000 koji mi dolazi za 15-ak dana..A ubrzo dobivam i crveno bijeli Strom1050XT...
Ima kod nas nešto motora, stižu na kapaljku, ali borimo se.. Eto, poslužio si mi za reklamu😋
kakav si ti kralj prodaje, čovjek kupuje vece školjku s ape hangerima, a ti mu nudiš gsxs 1000, idi stajat pred pevex ili bauhaus, sigurno i tamo nečeg fali pa možeš ljudima nuditi fantastike i lambretije
 
Ne vidim problem u nuđenju bilo cega, pogotovo danas kad su isporuke svega minimalizirane a dobar dio kupaca se ionako trazi po pitanju modela.
 
pa da, zanemariva je razlika između čopera i gsxs1000, možda se čovjek predomisli
 
Narucio motor jos u drugom mjesecu - kao u nicku - kod doticnog zastupnika.

Motor jos uvijek nije stigao, ali najgore je to sto uopce nemaju pojma kada bi motor mogao stici. Niti okvirno ne mogu dati odgovor. Receno je bilo 5.mjesec, pa 6. Koji je na izmaku, a ja i dalje nemam nikakvu informaciju...
Ne krivim zastupnika, ali ovo si nebi smjeli dopustati iole ozbiljni trgovci...
Narucio motor u 6 mj stigao u 7 i to samo zato jer je netko tko ga je cekao od 12 odustao 😜

Inace mi je svaki prodavac rekao pocetak iduce godine za isporuku 😉

Tako da sretno!