Sajla Kvačila!

Zagor

New member
Imam dragstara 650 '97. sa chopper volanom i nigdje ne mogu pronaći sajlu kvačila (pula je kod ručke, pa ju stalno krpam) naime dužina sajle je oko 170 cm , a ovojnice 11 cm manje, pa ako netko možda ima kakvu (nova) za prodat nek se javi na ovaj mail: [email protected] ili nekog tko prodaje takve sajle (u motormaniji nemaju). Zahvaljujem!
 
Zagor said:
Imam dragstara 650 '97. sa chopper volanom i nigdje ne mogu pronaći sajlu kvačila (pula je kod ručke, pa ju stalno krpam) naime dužina sajle je oko 170 cm , a ovojnice 11 cm manje, pa ako netko možda ima kakvu (nova) za prodat nek se javi na ovaj mail: [email protected] ili nekog tko prodaje takve sajle (u motormaniji nemaju). Zahvaljujem!

Postoje tipovi koji rade sajle po mjeri.
Nažalost ja ni jednog ne znam, jer je moj serviser išao napraviti po mjeri kad je trebalo.

t.
 
mi u cakovcu imamo lika koji radi sve sajle po staroj od bicikla do kamiona frend je tam nosio od svoje kawe .

reci svoju lokaciju mozda ti nadjemo nekog blizu
 
tomee said:
mi u cakovcu imamo lika koji radi sve sajle po staroj od bicikla do kamiona frend je tam nosio od svoje kawe .

reci svoju lokaciju mozda ti nadjemo nekog blizu
Gdje to? Daš adresu?
 
C/P sa hraweba:

Metalna Galanterija
Bukovacka cesta 211A
tel. 2445 228

samo furas prema gore prema bukovcu nekih 2km...mozda i manje...sa lijeve strane ti je to i zove ti se metalna galanterija..preko puta ti je neka zgrada velika...eto...