Salt Flats Bonneville USA

tommy71k

Well-known member
Ove godine sam bio na Salt Flats, Slano jezero Bonneville pored Salt Lake City-a gdje mi je frend(talijan) pokušao oboriti svijetski rekord na motoru na plin. Nažalost, 3 dana prije Speed Weeka je pala kiša i sve je otišlo k vragu, niti jedan natjecatelj nije uspio oboriti rekord.
Evo par fotkica mene, Christine(motor), Staff i on, Dino Romano.
02ea6b7c23051bb21ebf696b6c0be3e4.jpg
44e5df3d38ceb58115ec7e746e6667c8.jpg
7f94e1d61d1e031e4aae6db44860267f.jpg
ff0c2d91b25838fcfad850209aa9e64b.jpg


Inviato dal mio LLD-L31 utilizzando Tapatalk
 
hondimir said:
A neki info o motoru, i općenito o dogadjaju ?!!
Svake godine, sredinom 8 mjeseca se organizira Speed Week gdje dolaze ljudi iz Amerike ali i iz ostalog djela svijeta sa prototipima gdje pokušavaju oboriti rekorde po različitim kategorijama, od običnih 50 cc pa sve do kamiona. Snimljen je i film o Burt Munrou iz Novog Zelanda koji je oborio puno rekorda na svom starom Indianu. Potraži film sa Antony Hopkinsom, The Fastest Indian.
Jedno od najpoznatijih mjesta na svijetu za svjetske rekorde u brzini. Moj frend, talijan, je napravio motor na prirodni plin i već je prošle godine vozio, i napravio rekord samo kaj je imao jedan mali električni problem i motor mu se zapalio. Ove godine je htio oboriti tsj rekord ali nažalost vremenski uvjeti to nisu dozvolili. Evo više informacija na njegovom sajtu.
https://www.openeyesdream.com/

Inviato dal mio LLD-L31 utilizzando Tapatalk

 
LNG ili liquid natural gas je jedno (prirodni plin) , a kako sa njegovih stranica možemo vidjeti riječ je o propanu tj o LPG ili Liquid petrol gasu , to je drugo  :wink:.

 
baxy said:
LNG ili liquid natural gas je jedno (prirodni plin) , a kako sa njegovih stranica možemo vidjeti riječ je o propanu tj o LPG ili Liquid petrol gasu , to je drugo  :wink:.
Da da, zabunio sam se, sory

Inviato dal mio LLD-L31 utilizzando Tapatalk