Sarajevo, BiH

robe

New member
Evo u Sarajevu noćenje. zove se "Banana City". Cijena je 15 Eura po glavi. Mislim da nije skupo.
Nisam bio "u banani", ali će dr.Chala bit ovaj vikend pa neka kaže vrijedi li tih para.

Nemam sliku al evo link:
http://www.banana-city.net/Home/tabid/231/Default.aspx
 
Evo nakon malo istraživačkog rada na terenu i konzultacija sa dr. Chalom utvrđeno je da je lokacija kod Braće Mujića ipak bolja i povoljnija, pa ju stoga i ja preporučam
 
Mujkići, povoljno, čisto, uredno, dobra pozicija za krenut u grad i zbrisat iz grada.
Ponekad zaborave oprat četverodnevnu smrdljivu enduro opremu al si možda ne žele zagadit vešmašinu pa im je oprošteno...  :mrgreen:
 
Vrhunsko mjesto  Hotel Rimski most na Ilidži. Odlična ekipa, dobra hrana i ambijent, jeftino, čuvani parking
(y) (y) (y)  BIKERS FRENDLY  (y) (y) (y) (y)
 
Upravo smo se žena i na vratili iz Sarajeva i svakako mogu preporučiti "Hotel HAYAT". 200m od Baščaršije.  Noćenje smo platili za dvije osobe sa doručkom/45€. Doručak je švedski stol i to, ali ja sam samo kavu, jer smo žena i ja odmah išli na Baščaršiju prvo Banjalučke čevape i odmah na sarajevske u Peticu kod Ferhatovića. Naravno, večer prije sam maznuo jedne kod Hodžić-a...  :)
Na recepciji su nam rekli da imaju pored i Hostel HAYAT i da je 30€ za dvije osobe. Normalne sobe sa kupaonicom, samo mislim da je bez doručka. Noviji hotel. Onak malo moderniji. Sve je bilo čisto. Bili su jako ljubazni. Kada smo došli izvukli su auto iz garaže, tako da ja se prvo uparkiram. Bila su unutra također dva motora od ekipe iz SLO. Svaka pohvala.

Pozdrav, Taxi.
 
Preporuke za vidjeti u Sa?
Baščaršija obavezno,Inat kuća,Latin most,Begova džamija - dalje?
 
Zapru said:
i koja cesta-pravac za preporucit za poludnevnu voznju

Ako zelis enduro onda Breza-Vares definitivno  :LOL: a to ti je pripisaj oda od rajvoSa  :mrgreen: