savijet u vezi auspuha,gilera runner vx

malaguti said:
a nije bas ni to lako...


lako je zato što za vx moram dati gotovinu,a za dijelove se mogu dog pa na karticu,i onda isplaćujem nekome koga dobro znam 300kn na mjesec!!
 
malisalexxx said:
a vidjet ćemo....prvo da nabavim vx-a,ostalo je sve lako!!


cekaj sta ti jos nemas ni motor?  :misli:

pa koliko ti para mislis potrosit?
 
tkubasa said:
cekaj sta ti jos nemas ni motor?   :misli:

pa koliko ti para mislis potrosit?


nemam još,al već dvije godine sanjam o njemu....duga priča,prije sam imao sr-ku,a sad ću se negdje zaposliti i moram sve isplanirati,jer želim da motor bude gotov do 1.8.2010.!!
 
malisalexxx said:
nemam još,al već dvije godine sanjam o njemu....duga priča,prije sam imao sr-ku,a sad ću se negdje zaposliti i moram sve isplanirati,jer želim da motor bude gotov do 1.8.2010.!!


ako tako kazes... onda samo napred... ali nemoj radit gulas dok je zec jos u sumi....   :mrgreen:
 
tkubasa said:
ako tako kazes... onda samo napred... ali nemoj radit gulas dok je zec jos u sumi....   :mrgreen:


mislim da imaš pravo tkubasa!!što su veća očekivanja,veća su i razočarenja!!prvo ću ja vas izvjestiti kad dobijem posao!!ovih dana bi trebao na razgovor ići!!
 
malisalexxx said:
mislim da imaš pravo tkubasa!!što su veća očekivanja,veća su i razočarenja!!prvo ću ja vas izvjestiti kad dobijem posao!!ovih dana bi trebao na razgovor ići!!


tako, tako... a i kad kupis motor, ima tu jos i prijepisa registracija, evenutalnih popravaka... mozda gume... itd... sve u svoje vrijeme i polako  (y)
 
tkubasa said:
tako, tako... a i kad kupis motor, ima tu jos i prijepisa registracija, evenutalnih popravaka... mozda gume... itd... sve u svoje vrijeme i polako   (y)


i na to sam računao haha!!  :LOL:
 
znam da kupujes na karticu,ali daj probaj nesto skupit novca pa kupit neke stvari polovne ili nove preko oglasa,proci ces puno jeftinije,mozes polovno kupit bregastu,opruge ventila,sekundar,variomat...takve stvari mozes kupiti polovne...

a vidi recimo ja sam kupio novi u kutiji malossi 209 zapakiran sa karikama,brtvama i svime sta dode za 1800kn a u ducanu je 2500kn,samo treba traziti i nade se :wink:
 
getribu,torq naprimjer može kupiti polovni i bregastu, ali variomat,kvačilo i opruge ventila bi mu savjetovao da kupi nove. ti djelovi se ipak "brže troše" 
malossi variomat npr. brzo se "rasklapa" ,kvačilo se s vremenom iskrivi itd.....
 
malisalexxx said:
nemam još,al već dvije godine sanjam o njemu....duga priča,prije sam imao sr-ku,a sad ću se negdje zaposliti i moram sve isplanirati,jer želim da motor bude gotov do 1.8.2010.!!

a vise od pola sezone ces se vozit romobilom ?  :mrgreen:
ako imas toliko para kupi sredjeni skut i gotovo, a zasto toliko zajebancije s vx-om koji ce trajat upola manje nego serijski vxr ? zas ne uzmes vxr ?
 
Robi_PU said:
a vise od pola sezone ces se vozit romobilom ?  :mrgreen:
ako imas toliko para kupi sredjeni skut i gotovo, a zasto toliko zajebancije s vx-om koji ce trajat upola manje nego serijski vxr ? zas ne uzmes vxr ?

vjerojatno je stvar u kategoriji... 125, 15ks....  :jesus:
 
a mozda je to, mozda strast za tuningom  (y)
i sta npr na vx stavit kit i sportski remen sustice i rolice i ide bolje od serijsokg vxr-a ?
 
Robi_PU said:
a mozda je to, mozda strast za tuningom  (y)
i sta npr na vx stavit kit i sportski remen sustice i rolice i ide bolje od serijsokg vxr-a ?

heh a ja se ipak drzim svoje price...  :wink:

sa kao ne mozes frizirat vxr-a  :misli:    :mrgreen:
 
Zanima me kada bi stavljao sportski variomat i teže valjčiće na svog Runnera VX-a, koliko bi to utjecalo na vijek trajanja mašine?
 
Jedan_lik said:
Zanima me kada bi stavljao sportski variomat i teže valjčiće na svog Runnera VX-a, koliko bi to utjecalo na vijek trajanja mašine?

ma samo peri-deri...  :mrgreen:

al zasto teze?  :misli:


pretpostavljam da kod tebe nema bas puno uzbrdica....

ma uzmi fino vario, i onda si to ljepo postelaj kako ti pase... nije na odmet imat par setova rulina za improviziranje... samo bog zna koliko ih imam ja  :mrgreen:
 
tkubasa said:
vjerojatno je stvar u kategoriji... 125, 15ks....  :jesus:


to je to!!ali i strast za tuningom!!ne želim imati problema sa zakonom,jer sam već skupio nekoliko glupih kazni,kao npr zbog preticanja autobusa,vožnja kroz jednosmjernu i još prije bez vozačke dozvole!!a i još jedan razlog je što ima dosta vx-a po puli,a ja bi htio da moj bude kolko toliko drugačiji!!


p.s uzeo bi ja vxr da imam položeno A2