Savjet za kacigu

Bejtman

New member
Ima mi doci adv 350, mat siva, kako nisam kupovao kacigu godinama neznam vise sto od marka uzeti, boju itd. Budget 2000kn, dajte mi neki savjet sto bi vi uzeli? Hvala
 
Ma to si se ti samo pohvalio za novu pilu :mrgreen: (y)
Kaciga je stvar ukusa jer što se jednom sviđa drugome neće. Najbolje odeš u shop i naći ćeš neku. Bitno je da ti je veličina dobra i da pravo stisne glavu, iako ćeš na prvu vjerojatno misliti da je pre mala, zapravo to tako mora biti. Za te novce može se naći dobra kaciga.
 
  • Like
Reactions: Luke
Ima mi doci adv 350, mat siva, kako nisam kupovao kacigu godinama neznam vise sto od marka uzeti, boju itd. Budget 2000kn, dajte mi neki savjet sto bi vi uzeli? Hvala
Ako si u Zagrebu ili bi kupovao u istome, javi se u inbox...
 
Ako želiš sivu da ti se slaže sa skuterom, ove imaš kod nas...
 

Attachments

  • Caberg-Uptown-Chrono-Front.jpeg
    Caberg-Uptown-Chrono-Front.jpeg
    97.9 KB · Views: 0
  • caberg_uptown_grigio.jpg
    caberg_uptown_grigio.jpg
    103.8 KB · Views: 0
  • caberg_avalon_blast_nero_2.jpg
    caberg_avalon_blast_nero_2.jpg
    92.2 KB · Views: 0
  • caberg_rivierav4_elite_grigio.jpg
    caberg_rivierav4_elite_grigio.jpg
    105.9 KB · Views: 0
  • caberg_rivierav4_grigio.jpg
    caberg_rivierav4_grigio.jpg
    104.5 KB · Views: 0
Ako želiš sivu da ti se slaže sa skuterom, ove imaš kod nas...
XXXL nešto ? long oval, Arai Signet malo prevelika, Icon Airmada TL, taman, ali moram se češće šišati, a kod nje iako je Race kao, nedostaje nešto vertikalnog pogleda, prema gore jel, a i ima i veliku grešku jer su otvori ventilacije naprijed unutra, pa se lako ogrebeš.
 
XXXL nešto ? long oval, Arai Signet malo prevelika, Icon Airmada TL, taman, ali moram se češće šišati, a kod nje iako je Race kao, nedostaje nešto vertikalnog pogleda, prema gore jel, a i ima i veliku grešku jer su otvori ventilacije naprijed unutra, pa se lako ogrebeš.
Za tako obdarene (XXXL) Caberg radi samo jedan model :) ...Sintesi..Flip up..Imamo ih..Crnu i bijelu..