savjet za pocetnika

El Diablo

New member
evo ovak stvari stoje...ovo mi je druga sezona na fz 6 i pocela me hvatat zelja da se malo vozim po zadnjem i tak...pa me zanima posto nikad nisam ni isprobavo to cimanje na zadnji,na kolko okretaja i u kojoj brzini mi je najbolje pocet isprobavat to??? trazio sam malo po forumu o tome,pa me zanimaju savjeti od onih koji isto voze fz-a,na kolko ga oni cimaju na zadnji i njihova iskustva s tim??!!
 
El Diablo said:
evo ovak stvari stoje...ovo mi je druga sezona na fz 6 i pocela me hvatat zelja da se malo vozim po zadnjem i tak...pa me zanima posto nikad nisam ni isprobavo to cimanje na zadnji,na kolko okretaja i u kojoj brzini mi je najbolje pocet isprobavat to??? trazio sam malo po forumu o tome,pa me zanimaju savjeti od onih koji isto voze fz-a,na kolko ga oni cimaju na zadnji i njihova iskustva s tim??!!
Pa jel nisi ništa našao?
Mislim da je to tema po popularnosti u rangu one u stilu "Dilema: z750 iil fz6?"
:mrgreen:
 
U prvoj ga polako dovuci do jedno 6-7 i onda naglo pusti i opali gas do kraja...samo oprezno....i to je to...ona polako sve duze i duze...kad prodes to onda lovi vagu i saltaj drugu....
 
pogledaj temu "Pojava kvarova na Hornetu" ili tak neš slično isto je jednog zanimalo kak na zdnji (y)
 
Ajde ne slušaj ove šta seru bezveze raspast će ti se ovo ili ono to su papci koji se neznaju vozit po zadnjem i onda seru da im to kao foll njie fora a to im je u stvari ALIBI.

Pomalo ubrzaj u 1.na 6-7000 okretaja popusti i naglo dodaj gas bez kuplunga na početku, i tako sve više i više i evo te gore a moje mišljenje je da kad to savladaš ne šaltaš iz 1.u 2. nego da ga digneš u drugoj i to ti je to ma samo ti treba volja i 2sata vježbanja i VOZIŠ I SMIJEŠ SE PAPCIMA !!!!!!!!!!!!!!!! (y) (y) :jesus:
 
erik said:
Ajde ne slušaj ove šta seru bezveze raspast će ti se ovo ili ono to su papci koji se neznaju vozit po zadnjem i onda seru da im to kao foll njie fora a to im je u stvari ALIBI.

Pomalo ubrzaj u 1.na 6-7000 okretaja popusti i naglo dodaj gas bez kuplunga na početku, i tako sve više i više i evo te gore a moje mišljenje je da kad to savladaš ne šaltaš iz 1.u 2. nego da ga digneš u drugoj i to ti je to ma samo ti treba volja i 2sata vježbanja i VOZIŠ I SMIJEŠ SE PAPCIMA !!!!!!!!!!!!!!!! (y) (y) :jesus:

De pogledaj malo nisu svi papci,a uostalom ovo što si ti rekao si prethodno našao na forumu i pročitao od nas "papaka" :LOL:
 
erik said:
Ajde ne slušaj ove šta seru bezveze raspast će ti se ovo ili ono to su papci koji se neznaju vozit po zadnjem i onda seru da im to kao foll njie fora a to im je u stvari ALIBI.

Pomalo ubrzaj u 1.na 6-7000 okretaja popusti i naglo dodaj gas bez kuplunga na početku, i tako sve više i više i evo te gore a moje mišljenje je da kad to savladaš ne šaltaš iz 1.u 2. nego da ga digneš u drugoj i to ti je to ma samo ti treba volja i 2sata vježbanja i VOZIŠ I SMIJEŠ SE PAPCIMA !!!!!!!!!!!!!!!! (y) (y) :jesus:

toooooooooo majstore!
to i ja kažem 8)
 
inace su tutoriali bili ovdje http://www.uponone.com/howtos.php

nomeni se stranica ne otvara :neznam:
 
erik said:
Ajde ne slušaj ove šta seru bezveze raspast će ti se ovo ili ono to su papci koji se neznaju vozit po zadnjem i onda seru da im to kao foll njie fora a to im je u stvari ALIBI.

Pomalo ubrzaj u 1.na 6-7000 okretaja popusti i naglo dodaj gas bez kuplunga na početku, i tako sve više i više i evo te gore a moje mišljenje je da kad to savladaš ne šaltaš iz 1.u 2. nego da ga digneš u drugoj i to ti je to ma samo ti treba volja i 2sata vježbanja i VOZIŠ I SMIJEŠ SE PAPCIMA !!!!!!!!!!!!!!!! (y) (y) :jesus:


Vozio te kirurg u operacijsku salu na zadnjem.

 
pogledaj malo po internetu tema-padovi prilikom voznje na zadnjem...ima more video klipova i fotografija :palacdolje:

zelja za tim ce te odma proc
 
jebiga, ja sam se razbio svaki puta kad sam ga dizao na zadnji, srećom bez posljedica ( osim u mozak ), i opet ću probati.... valjda će i mene jednom krenuti ..  :misli:
 
Soho said:
opet brijete na sigurnost
:jesus:

:rofl: :LOL: :zeko: :konjic:
 
gastajbarter said:
pogledaj malo po internetu tema-padovi prilikom voznje na zadnjem...ima more video klipova i fotografija :palacdolje:

zelja za tim ce te odma proc

Ma hajde, nadji neku izoliranu cestu, pistu, stazu, poligon i isprobavaj.. Pa ak se kojiput i razbijes, sta sad.. Koliko sam se ja puta na APN-u pri pokushajima na zadnji pa evo me..  :jesus: :LOL: