Savjeti i iskustva u vezi peugeot speedfight 2

Duletheboss

New member
Pozdrav svima.
Odlucio sam napokon da sebi kupim novi skuter do 50 ccm  :D
Najvise mi se svidja peugeot speedfight 2 i najvjerovatnije cu njega kupiti
Interesuje me da li iko od vas ima neka iskustva ili savjete o gore navedenom motoru i da li se cesto kvari ili je kvalitetan?
I jos me zanima gdje se na speedfightu 2 nalazi blokada, jer ne zelim da se u prometu vucem sa 45 km/h :?
 
Duletheboss said:
Pozdrav svima.
Odlucio sam napokon da sebi kupim novi skuter do 50 ccm  :D
Najvise mi se svidja peugeot speedfight 2 i najvjerovatnije cu njega kupiti
Interesuje me da li iko od vas ima neka iskustva ili savjete o gore navedenom motoru i da li se cesto kvari ili je kvalitetan?
I jos me zanima gdje se na speedfightu 2 nalazi blokada, jer ne zelim da se u prometu vucem sa 45 km/h :?
imam ga od 2003 god , prvi vlasnik , sve najbolje o njemu ,neznam kvalitetu novih ali ovaj moj odličan
 
novi su tesko smeće dok stariji valjaju

uzmi nesto piaggia ili yamahu aerox  (y)
 
dolac said:
novi su tesko smeće dok stariji valjaju

uzmi nesto piaggia ili yamahu aerox  (y)
Eh, uzeo bih ja nesto novo, ali zbog para ne mogu, jer para imam otprilike za polovan motor u dobrom stanju. Sto se tice aerox-a , dosta sam visok , pa bi mi bilo tijesno  :?
 
ja sam imao shitfighta 2 2003god. WRC replica.
vertikalni cilindar radi na nešto manje obrtaja od piaggia i mine, tako da su mu i performanse slabije, prijenos u qurcu, gurtner 12 potrošnja 3-3,5 l serijala, mono vilica po meni minus na skuteru, lijep dizajn, završna obrada ok...
a šta ja znam skuter je ok, ali talijani su bolji.
gledaj nešto sa piaggio ili minarelli mašinom (y)

ja imam malagutia f12  :021:
 
Imam Speedfight 2 2003 god prvi vlasnik ima 30000 km s orig klipom. Zamjenjena pumpa goriva odmah u garantnom roku i kasnije mješalica ostalo sjedi vozi i toči izuzetno zadovoljan. Inaće odem snjime i na ture od 200km bez problema. Brzina po ravnom 80 bez blokade.

p.s kolega ima 2005 i totalno druga prića mislim da kako koji ili za koje tržište