Savjeti top TDM900

mihaTDM

New member
Pozdrav
Kupujem auspuh za TDM900 LeoVince,Shacal ili Wings volio bi ako mi može neko
pomoći ako ima iskustva.

Dali se isplati kupiti polovni ili se ipak odlučiti za novi koje su cijene

Hvala
 
Gigi koliko ja znam ima Akrapoviće i zvuk je fenomenalan(što bi se reklo diže poklopce šahtova).Po mom iskustvu (na žalost ne na TDMu),Leo je prilično glasniji.
 
Ja ti imam karbonske wingse na TDM-u i prezadovoljan sam..kupio sam ih dosta povoljno u clana foruma Gasha,bili su skoro novi..dobijes nesto mirniji rad na manjim okretajima,a razliku na snazi osjetis poslije 4500-5000 okretaja.Ako ti usi ne trpe grmljavinu,odustani od wingsa :)
Stvarno cupaju poklopce sahtova,a alarmi na autima se pale :yikes:

 
Mogu ti iz vlastitog iskustva reć kako Wingsi djeluju na uši. Naime, ima ih Nikša i čuju se odlično. Lipo i figuraju na motoru (iako na TDM-u sve lipo figura).
Ne bi zna' kakvi su u usporedbi s drugim auspusima, ali ne bi reka da ćeš falit ako uzmeš "Krilca".
 
Dakle da se vratimo na renomirane tvrtke.
Akrapovic cca. 8700 (titan, naravno)
Leo Vince cca. 3800 (aluminij, naravno)
Normalno uz tradicionalni popust za forumaše dođu vas desetak posto manje.
Obe verzije imaju db killer i mogu se koristiti u tihom i full power modu.

p.s. uz njih dobijete i račun, a zamislit možete dobiti i R1(uz Wingse ne vjerujem :mrgreen:)

p.s.s. ima jedan ambiciozni tip u splitu koji je sam napravio serdareviča za sitnu paru, ali ga ne preporučujem
 
Jednom prilikom dok sam u CG bio na Gashinom motoru sam vidio karbonske wingse  a bome i čuo!jako lijep zvuk! :shock: (y)
 
joke said:
Akrapovic cca. 8700 (titan, naravno)
Leo Vince cca. 3800 (aluminij, naravno)

Obe verzije imaju db killer i mogu se koristiti u tihom i full power modu.

Sad nekaj ne kužim.

Htio sam db killere za svoje topove i otišao u MigoMoto ali sam dobio odgovor da bi mi (s obzirom da su komplet od titana) pritisak mogao potrgat lulice na izlazu iz topa. Ako hoću može se nekaj skemijat ali mi ne preporučaju
 
gigi said:
Sad nekaj ne kužim.

Htio sam db killere za svoje topove i otišao u MigoMoto ali sam dobio odgovor da bi mi (s obzirom da su komplet od titana) pritisak mogao potrgat lulice na izlazu iz topa. Ako hoću može se nekaj skemijat ali mi ne preporučaju

Je, u pravu si TDM slip on nije u SP verziji (sa db killerom)
 
mihaTDM said:
Pozdrav
Kupujem auspuh za TDM900 LeoVince,Shacal ili Wings volio bi ako mi može neko
pomoći ako ima iskustva.
posavjetuj se sa hrkijem oko auspuha znaš da je on upućen u tdm  :wink:
 
Rekli mi da se ljepo čuje i LeoVince a da s obzirom na cijenu OK.
Nisam ga nikad čuo na TDM-u.

Gdje bi ga u TRastu mogao kupiti.

Puno hvala na pomoći.

Vidimo se na cesti i čččččččččujemo. (y)
 
mihaTDM said:
Pozdrav
Kupujem auspuh za TDM900 LeoVince,Shacal ili Wings volio bi ako mi može neko
pomoći ako ima iskustva.

Dali se isplati kupiti polovni ili se ipak odlučiti za novi koje su cijene

Hvala
imam na fazeru shacala i ima odlican zvuk,motor lakse dise i to bi ti bilo u kratkim crtama moje iskustvo
 
Sa obzirom da razmišljam o daljim putovanjima u EU zanima me koji topovi imaju certifikate nebi volio plaćati kazne
(LeoVince ima db killer ) neznam dali ima kakav certifikat za cestu.

Hvala
 
Puno hvala zaista se je teško odlučiti šta uzeti. Možda preporuka
(y)
 
Jel znaš možda gdje bi mogao kupiti devil čuo sam zvuk i ful mi je OK ali neznam cijenu

Hvala
 
http://cgi.ebay.de/AUSPUFF-DEVIL-CARBON-KURZ-SB2-YAMAHA-TDM-900_W0QQitemZ110102765613QQcategoryZ49781QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

http://cgi.ebay.de/Devil-Auspuff-TDM-900-Neu_W0QQitemZ330098396336QQcategoryZ49781QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem
 
Molim savjet i bez offa

Prodal bi akrape i PCIII za TDM-a a ne znam kolko bi mogao love dobit za to.  :misli:

Nije da ne valjaju ali promijenil sam motor, a za ovaj drugi imam drugi akrap i yošku  :mrgreen:
 
Stavi koju sliku da ih vidim ja sam zainteresiran. (y)