Schwantz na 8 sati Suzuke

gastajbarter

Well-known member
The 48-year-old, who clinched the 1993 World Championship aboard his #34 Lucky Strike RGV500 Suzuki, will be racing a GSX-R1000 in a three-rider Suzuki team set-up by Kagayama that also includes former MotoGP, WSB and BSB rider Noriyuki Haga.

Bas me cudi sto niko ovo dosad nije komentariso :misli:  sta mislite imaju li kakve sanse,a bilo bi dobro da se i Pedrosa prijavi pa da vidimo cija mati crnu vunu prede :mrgreen: U svakom slucaju navijam za njih pa vidicemo kako ce proc (y)
 
Mislio sam o tome složiti jedan kraći tekst za portal ali nisam stigao. Možda je do mene i mojih godina ali vijest u kojoj se spominju Schwantz i Haga zanimljivija je od svih Pedrosinih i Lorenzovih skupa. :mrgreen:
 
Spomenija sam u GP temi čim je objavljeno, ali nije se baš dojmilo ljudi.
Danas su neki novi idoli na stazi.
:mrgreen:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
mate said:
Mislio sam o tome složiti jedan kraći tekst za portal ali nisam stigao. Možda je do mene i mojih godina ali vijest u kojoj se spominju Schwantz i Haga zanimljivija je od svih Pedrosinih i Lorenzovih skupa. :mrgreen:


a ko su opće ta dva...    :hehehe:
 
Schwantz je cijeli život na motorima tako da mu malo adrenalina neće škoditi .... 48 godina nije niš  :jesus: :jesus: ... kad dođete u te godine budete vidjeli da ste tad najbolji .. u svemu  :pjevajuci: :skocko: :rofl: :rofl: :rofl:
 
Shepa said:
Spomenija sam u GP temi čim je objavljeno, ali nije se baš dojmilo ljudi.
Danas su neki novi idoli na stazi.
:mrgreen:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
Dojmilo se ..dojmilo...ne brini (y)
 
Moj prijatelj Perisic je prosle godine vozio Sizuku  (EWC) u 49. godini. Pre mesec dana se povredio u Serezu (kljucna kost), inace bi ponovo vozio . Mi smo onaj najbolji model k1963, takve vise ne rade, prekvalitetni su. :mrgreen:
 
Jel ovo na prednjoj felgi ona stara: “You only need two tools in life, Duct Tape® and WD-40.  If it’s not stuck and it’s supposed to be, Duct Tape it.  If it’s stuck and it’s not supposed to be, WD-40 it.”  :mrgreen:
 
Još da i se pridruži Takazumi Katajama, konačno imam za koga navijat bravo Schvantz, a ni Mamolu nebi bilo loše vidit.
 
jota said:
Još da i se pridruži Takazumi Katajama, konačno imam za koga navijat bravo Schvantz, a ni Mamolu nebi bilo loše vidit.
Katajama , negdje sam ga vidio na slici kao uglednog businesmana, ko bi rekao da će taj tako završiti. Tako "divlji" vozač se rijetko rađa, još kad se sjetimo kad je u zadnjoj utrci sezone u borbi za prvaka u zavoju odalamio tipa, ovaj kontakt Lorenza i Marqueza je sitnica. U svakom slučaju rekorder Preluke zaslužuje respekt i lijepo da si ga se sjetio.
 
baxy said:
Katajama , negdje sam ga vidio na slici kao uglednog businesmana, ko bi rekao da će taj tako završiti. Tako "divlji" vozač se rijetko rađa, još kad se sjetimo kad je u zadnjoj utrci sezone u borbi za prvaka u zavoju odalamio tipa, ovaj kontakt Lorenza i Marqueza je sitnica. U svakom slučaju rekorder Preluke zaslužuje respekt i lijepo da si ga se sjetio.

Moj idol iz skroz mladih dana.
 
Zasluzio je svali deic slave. Koreamac u Japanu koji pobedjuje japance, nije mu sigurno bilo lako. Da je imao vecu podrsku sponzora i fabrike sigurno bi i na svetskom bio jos bolji. Mislim da je on prvi Azijski vozac koga s pravom svrstavam(ju) u legende. (y)
 
http://www.superbikeplanet.com/2013/Jul/130728a.htm

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
sasa 402 said:
Mi smo onaj najbolji model k1963, takve vise ne rade, prekvalitetni su. :mrgreen:

vi ste samo izvedenice od originalnog modela k1960!!  :mrgreen: :mrgreen: :wink:
 
baxy said:
Katajama , negdje sam ga vidio na slici kao uglednog businesmana, ko bi rekao da će taj tako završiti. Tako "divlji" vozač se rijetko rađa, još kad se sjetimo kad je u zadnjoj utrci sezone u borbi za prvaka u zavoju odalamio tipa, ovaj kontakt Lorenza i Marqueza je sitnica. U svakom slučaju rekorder Preluke zaslužuje respekt i lijepo da si ga se sjetio.


nekad bio..  :jesus: :mrgreen: :mrgreen: