Scooter exhaust 2t zujalice :)

Joj, kaj volim kad se nađe neka panjina i veli da sa auspuhom ne dobiš niš na 50 ccm  :x
Ja sam na runnera koji je samo odblokiran išo 95km/h stavio zx i multivar i natjerao sam ga na 116km /h , naravno da govorim o brzini koju skuter pokazuje na svojoj vuri . Uz to sam stavio diznu 64 umjeto serijske 56  i serijsku spužvu zamjenio malosijevom red sponge  :wink:. Skuter bi ti sa time letio, prema ovome sad . (y)
 
PEDROSA said:
ne...sa ZX-om,i RR-om,se dobije samo jedan set...to su role 4.8,i crvene šuštice...toje najbolja kombinacija...nečeš naći bolju 100 posto...
btw.rolice su od nekih 60 do 100 kn max!

Sa ZX dobiješ 2 seta rolica (mislim da su jedne 4.8 a druge 5.2 ako se dobro sićam), žute federe kumpluga one nosače i vide, da i naljepnicu Leovince  :mrgreen:
Bar je tako bilo kad sam ja svog kupova.
E sad dali će neko u dućanu nešto izvadit ili sl. nemam pojma al piše i na onim papirima što dobiješ uz auspuh tj. što paket sadrži!
 
Sa auspuhom dobiješ možda 5 do 10 km krajnje i malo bolje ubrzanje.

To šta piše na celeru je bezveze, meni je na skuteru skoro sve promjenjeno, kit, radilica, karb, vario, auspuh...
I da kad mi neko s motorom miri konačna mi je najveća 110km/h.

Da runner i Nrg (bar stariji modeli) čim kilometar sat priđe 70 počmu užasno krasti kilometre.
Npr. Meni na celeru piše 98 a znam da krade 5 do 10 km a prijatelju na NRG do mene odvrtia celer skroz i ka njemu ide 120km/h  :misli: :LOL:
 
pa o tome i govorim...a on to i želi...znači malo krajnje i šut...
nego,po novom se dobiju 4.8 role i crveni federi kuplunga... :wink:
 
swag said:
ja sam stavio ZX-a na svog NRG-a (dakle ista mašina). i dobio sam dosta na ubrzanju, međuubrzanju i krajnjoj. uzmi ZX-a i ugradi ga sam, valjda znaš odšerafit 4 šerafa. kupi 5g role i stavi federe kaj dobiješ sa auspuhom i mila majka. :wink:

da, znam odvrnit 4 šarafa al mi je bad zbog garancije. lega mi kupio zx spuh za 960kn sa ugradnju prije nekih mjese-2 a sad na istom mjestu 1070kn bez ugradnje, ugradnja 60kn ustvari od 60-100kn. ne znam po kojo to oni dumini računaju cijenu
 
Čekaj,čekaj...a dali ti promijene i šuštice i roline....za te pare? :misli: :ujaja: :chainsaw:
 
PEDROSA said:
Čekaj,čekaj...a dali ti promijene i šuštice i roline....za te pare? :misli: :ujaja: :chainsaw:

ne znam
 
dani83 said:
da, znam odvrnit 4 šarafa al mi je bad zbog garancije. lega mi kupio zx spuh za 960kn sa ugradnju prije nekih mjese-2 a sad na istom mjestu 1070kn bez ugradnje, ugradnja 60kn ustvari od 60-100kn. ne znam po kojo to oni dumini računaju cijenu
Daj nazovi Super bike (prodaju piaggio i gileru)  i pitaj njih dal ti vrijedi garancija ak si sam zamjeniš auspuh
tel. 042-320-898, Varaždin, inaće mojem ujaku su dozvolili  :wink:
 
:misli: ljudi trebam auspuh sportski za apriliu areu51...ne pase spuh koji inace pase na minarelli zbok nosaca masine od areje...imam prejak nardo gore i skut mi neide dobro...prejak je!! dajte netko pomognite,jos malo ce zima a ja se ocu voziti :(
 
ima ja jedan zx.......doduse od benelli-ja 491 lc je....ali masine su iste...nosaci nisu...mozda se da nesto napraviti...Nardo mi ne treba....tako da se samo rijesim tog zx-a sto mi truli vec dosta vremena u garazi...
 
on bi i da su nosaci isti,zanima mene taj zx,moj zx je sav raspadnut....cijena?
 
Pa kupi novi zx baš za areu,o ovaj prodaj....vidiš da nema nitko za zamjenu za tvoj skut,a već dosta dugo tražiš zx-a!
 
da imam para KUPIO BIH GA ! jos kad bi neko htjeo narda kupit pa bi mogo nest skemijati love za novoga zxa...ma neznam kaj bi...pa jebote k....!!!
 
zanima me koji  auspuh bi mi vi preporucili za
apriliu sr 50 r zadnji model.imam na njoj
malossi ali mi se u topu raspala ona cijev i
cili otisa u ......!
 
ja na ovakva pitanja vise necu odgovarati...sta je previse je previse....znam da si novi na forumu ali imas oci pa pogledaj malo teme i trazilicu...svaki dan isto pisem/pisemo....katastrofa....
 
iman oci.ali svi se nesto zale nemaju za ovo,nemaju za ono.
misle se izmedu ovoga ili onoga.... samo me zanima koji je najbolji za sr 50.
nebi zelio ponoviti pogresku.pa da mi se raspadne nakon 4000km...
 
karburator said:
iman oci.ali svi se nesto zale nemaju za ovo,nemaju za ono.
misle se izmedu ovoga ili onoga.... samo me zanima koji je najbolji za sr 50.
nebi zelio ponoviti pogresku.pa da mi se raspadne nakon 4000km...

nabavi leo vince zx i svi smo sretni...
 
karburator said:
iman oci.ali svi se nesto zale nemaju za ovo,nemaju za ono.
misle se izmedu ovoga ili onoga.... samo me zanima koji je najbolji za sr 50.
nebi zelio ponoviti pogresku.pa da mi se raspadne nakon 4000km...

Svaki auspuh ima svoje mane i svoje prednosti. Serijski koji dobiješ sa skutom ti se neće brzo raspasti, a po zakonu ti drugi i ne treba  :mrgreen: