Scooter exhaust 2t zujalice :)

karburator said:
nezanima me nista samo da znan s kojim ide najbolje...
uzmi nesto od arrow-a....izbjegavaj leovinci zx serije...."prejake" su za obicnu pedeseticu...i sranje je za ustimati motor. Sa arrow-om imas najmanje problema... (y)
 
karburator said:
nezanima me nista samo da znan s kojim ide najbolje...

kako ocekujes da ce ic bolje ako mu samo naprdis auspuh zada?  :misli: ne ide ti to tako

Mozes postic jedino da te susidi mrze, da se po gradu okricu ljudi zbog buke misleci da nesto leti po cesti a ti ides 50 60 kmh i izgledas ko budala  :jesus:

ako te zanima tuning 50ccm onda pogledaj malo starije teme, postove od malagutia il idi na www.mojskuter.com i tamo ces nac sve sto te zanima
 
stage 6 je dobar ima ga frend i ide odlicno
sto se tice te cijevi unutar auspuha to je bila blokada koju je trebalo izvadit ili si trebo uzet odblokiran auspuh
imo frend yasunija na nakitanoj sr-ki i cijeli se raspo zato sto je bio blokiran
 
ovaj je bio bez blokade.mozda se raspao od velikih vibracija ili necega drugog.
nekako sam ga sastavio. aprilia s malossiem ide odlicno.
na pravcu ide do 105km/h.mislim je sada pojacat pa zato pitam.
gleda san neke auspuhe, ima ih pun k... i jos toliko pa neznam sta da uzmem.
prijatelj mi ima runnericu na noj zx i malosi kit.ide 120km/h.
 
karburator said:
ovaj je bio bez blokade.mozda se raspao od velikih vibracija ili necega drugog.
nekako sam ga sastavio. aprilia s malossiem ide odlicno.
na pravcu ide do 105km/h.mislim je sada pojacat pa zato pitam.
gleda san neke auspuhe, ima ih pun k... i jos toliko pa neznam sta da uzmem.
prijatelj mi ima runnericu na noj zx i malosi kit.ide 120km/h.


Ček, jel ti trebaš auspuh za Sr 50 ili Sr 70?
 
:hehehe: Sklon je taj raspadanju mallosi mhr replica ispuh jesi taj ima?

I meni se raspa , pa san ga reparira na svoj nacin!!! radi ka i novi !  :mrgreen:
 
sto voilim ovakve sto samo sa base kitom idu 100, a sa bas kitom i spuhom idu 120

pa koliko ti satovi lazu?

:jesus:
 
igor86 said:
sto voilim ovakve sto samo sa base kitom idu 100, a sa bas kitom i spuhom idu 120

pa koliko ti satovi lazu?

:jesus:
Ma bajke !!  :wink:  :mrgreen:

 
igor86 said:
sto voilim ovakve sto samo sa base kitom idu 100, a sa bas kitom i spuhom idu 120

pa koliko ti satovi lazu?

:jesus:
to sam i ja mislio prije 3 god pa kupio runner 50 pa sa tim stvarima htio iči 120 km sad takve priče moram slušati svaki dan kako 50 cc ide 120, ja kažem ajmo trku do 90 km po satu mi je tu negdi a kasnije ga ostavim s tim on potroši 7 litara mješavine a ja 4 litre na 100 km
 
banley said:
to sam i ja mislio prije 3 god pa kupio runner 50 pa sa tim stvarima htio iči 120 km sad takve priče moram slušati svaki dan kako 50 cc ide 120, ja kažem ajmo trku do 90 km po satu mi je tu negdi a kasnije ga ostavim s tim on potroši 7 litara mješavine a ja 4 litre na 100 km
šta se nisi danas trkao s menom  :mrgreen:  8)
 
ovaj baldeks je iz dana u dan sve vise umisljen...neznam sta cu sa njim..... :dobar:
 
juric_16 said:
decki tu ce te naci prave odgovore
http://www.mojskuter.com/forum/
ocemo da,naci svade nabrijani mulaca koji stave rezu na skuter i onda otvore temu "moj projekt"  :LOL: :LOL:

e pa onda odi tamo i budi sretan....
 
malaguti said:
ocemo da,naci svade nabrijani mulaca koji stave rezu na skuter i onda otvore temu "moj projekt"  :LOL: :LOL:

e pa onda odi tamo i budi sretan....

zasto kenjas uvijek  :mrgreen:

ajde potvrdi to sto si napisao (ovo boldano)
 
pa pogle projekte tamo reza,vario i neki far i odmah projekt :jesus: :jesus: