Scooter exhaust 4t

Nisam pitao ali poprilično sam siguran da je za skuter a i negdje sam čuo jednom da je neko za skuter baš i kupio taj spuh, Eurorent je da!

Zvrcni tamo,  možda nema granu za neki određeni skuter, mislim da teško za talijane da ima ali granu ti neko napravi ili pripaše na tvoj a yoshimura je predobar, neznam kako na skuteru ali ja sam to imao na R motorima i pre pre .....
 
Jel zna možda neko di ima za kupiti db killer, mali koji mi poslao auspuh poštom sa prepiljenim db killerom, totalno drugačije radi,
pa bi kupio orginal rabljeni ili novi, kako god , samo da se mogu normalno voziti i uz to ide pitanje jel se to bude onda dosta
stišalo, čini mi se da bi trebalo jer taj killer ide na onu cijev u spuhu pa mora biti i barem 50% tiše, sad je nekako čini mi se
između.
 
pitao si u teh. pitanjima i odgovorio sam ali ajde opet cu,db killer za 4road imas kupit u zagrebu u auto billu,kosta cca 350kn...

db killer se skida tako da se odvidaju one dvije vide i sve se izvuce van, i cuje se dosta glasnije...
 
thanx, to sam skužio sad....ne radi find na forumu pa sam klikao okolo dok nisam našao....

inaće, ja imam pola db killera, zanima me jel bi se sa cijelim čulo dosta manje, mislim da ne bacim 350kn bezveze....dečko od kojeg sam to kupio veli mi sad da se nije sjetio da ga je rezao ali sad je kasno, no veli mi i da isto radi ko i sa jer je uspoređivao sa frendom, mada ja to ne vjerujem jer kad je cijeli on ide na onu cijev unutra i mora ga dosta prigušiti, sad je dugačak 5cm
 
thanx, to sam skužio sad....ne radi find na forumu pa sam klikao okolo dok nisam našao....

inaće, ja imam pola db killera, zanima me jel bi se sa cijelim čulo dosta manje, mislim da ne bacim 350kn bezveze....dečko od kojeg sam to kupio veli mi sad da se nije sjetio da ga je rezao ali sad je kasno, no veli mi i da isto radi ko i sa jer je uspoređivao sa frendom, mada ja to ne vjerujem jer kad je cijeli on ide na onu cijev unutra i mora ga dosta prigušiti, sad je dugačak 5cm
vidim da si iz zagreba,odi u auto bill i neka ti montiraju novi db killer,ako si zadovoljan onda ga kupi a ako nisi onda ne,to je 5 minuta posla,treba odividat i zavidat dvije vide...
 
da i to kaj veliš....nadam se da nisu zatupljeni pa da to nemogu isprobati ili još gore da moram to čekati 3 tjedna kao za sve kaj želiš naručiti :-(

no i dalje mi do tada ostaje dilema jel se to bude stišalo, neznam kad budem imao vremena otići a zanima me :)
 
ovaj decko ima 4road http://www.motori.hr/forum/index.php/board,67.0.html i isto je iz zagreba...

posalji mu pp,nadite se na kavi,uzmi torx i probaj stavit njegov db killer,mislim da se on sad cak vozi bez db...
 
hm....koji to ima a da ne koristi? možda bi ga prodao :)
on je skunio jer zeli glasniju zvuk,pa je onda opet stavljao,tako da neznam dal ga trenutno ima na auspuhu,ali nije ni vazno,tebi treba samo da probas,pa ako ti odgovara takav zvuk onda kupi...
 
http://www.njuskalo.hr/motori-dijelovi/db-killer-oglas-677154

Možda ti ovaj može napravit nešto...pošalješ mu mjere originalnog killera i to je to
 
ma javio sam mu se, samo kaj on traži mjere a nije to  izmjeriti i da neko nasljepo napravi, on je svinut i treba pogoditi točno onu cijev u auspuhu, to je fora, da ne mora onda bi se to moglo nasljepo napraviti ali ovako teško....budem sutra zvao autobil pa budem već vidio kaj dalje, ako radi puno bolje budem ga kupio ako ne ide dole pa ko voli malo glasnije od orginala nek izvoli :)
 
Pantera naci cemo se jedan dan da vidis kako killer izgleda uzivo,stavit ces na svog ili cuti na mom i  ako ti se svidi zvuk kupit ces ga original ili po njemu dat napravit zamjenski.mislim da bi ti se svidio jer sa killerom je skoro kao serijski,taman za tebe..

aj ako ces zvat autobill usput pitaj dali im je dosao leo sbk za nexusa 250 (y)
 
A sta je pak sad ovo  :shock:




:LOL: ima i 3oval > snimka http://www.youtube.com/watch?v=aGQ1im-Rr44&feature=player_embedded
nasao na mojskuter forumu pa eto ovdje reko da vide ljudi sta svasta postoji  :mrgreen:
pise da se i cijena krece od 500 do 1000 kn  :mrgreen:
 
Robi_PU said:
A sta je pak sad ovo  :shock:

nasao na mojskuter forumu pa eto ovdje reko da vide ljudi sta svasta postoji  :mrgreen:
pise da se i cijena krece od 500 do 1000 kn  :mrgreen:

Ništa  :LOL:
jbt pa danas svako selo ima svoj auspuh  :dizzy: