Scooter exhaust 4t

Našao ja db killer , ubacio ga unutra i sve 5...... A L I  krenem ja doma s Jaruna i kad proprdi, pregorio mi dihtung koji je bio na grani i auspuh kao i da ga nemam.....

E sad pitanje!

Jel se orginalna grana sa Nexusa 250 da pripasati na 4road top?! Vjerojatno da, samo ja bi bez varenja, znači stavio bi
nešto između da se podeblja grana i nagura top, s tim da to ne bježi, nebude labavo i ne otpadne, znači jel postoji neki
materijal tipa traka neka koja podržava takve temperature, neki azbest ili koji vrag koji bi ja omotao oko grane ili da odrežem
lim i namotam okolo grane i nabijem top?

Kako je najbolje to rješiti.....i jel se može samo grana 4road kupiti i pošto je, te di ju kupiti?
 
pa neces kupovat novu granu jer je dihtung prosao,kupis klingerit,odrezes komad,omatas granu i nabijes top,evo ovdje mozes naci http://www.rogina.hr/

 
ma neču ali  pitam i za  tu soluciju, već mi je tog auspuha toliko dosta da bi a kroz prozor bacio, na kraju nisam siguran koliko grana ulazi u top i jel možda cm prekratka pa da ne kemijam sa nosačima isto, zato pitam, no budem kupio taj vrag pa probao, ovo je izgorilo u 5km da je strašno.....

znači tamo samo kupim klingerit i na to nabijem granu, stegnem šelnu i to bi trebalo biti to?

i kaj je taj klingerit, jel to kupujem na metre ili kako? neka okvirna cijena, jel to skupo ili ono 50kn metar
 
ma nije to skupo,vidim da u onoj firmi rezu pa pitaj da ti daju jedan mali komad sta im je ostalo,daj im za kavu i to je to,samo pazi na debljinu klingerita...
 
bude sutra žena navratila tamo jer je u tom dijelu grada pa njoj to sigurno budu dali zabadava ha ha.....šalim se, nego kak to izgleda, jel to traka neka ili kaj, navlaka ko gumena cijev?

meni treba za cijev od 32mm i da na to gurnem granu od ?! mislim da je grana max 40 , budem ja radije 2x omotao pa ako je traka da ju uzmem viđe a i da imam za orginal auspuh kad ga se poželim vratiti, 1m je dosta, ako je sića uzmem i 2 pa nek stoji...
 
pa brtve rade od klingerita,samo da kupis klingerit koji je za visoke temperature,ja sam kupio obicni za dihtung poklopca getribe...
 
kaj je to tak fleksibilno?

najbolje bi bilo da uzmem onda debljinu 1mm pa namotam koliko mi treba, kaj ne?!

A to postoji i na orginalu inaće, tamo sam i imao nekaj poput komadića šlaufa nataknuto na granu i na to nabijen orginal top i šelna, mislio sam na takav materijal, ali svejedno ako i ovo odgovara , OK....ono kaj je bilo orginal je bilo nešto kao termo traka
 
Jel se orginalna grana sa Nexusa 250 da pripasati na 4road top?! Vjerojatno da, samo ja bi bez varenja, znači stavio bi
nešto između da se podeblja grana i nagura top, s tim da to ne bježi, nebude labavo i ne otpadne, znači jel postoji neki
materijal tipa traka neka koja podržava takve temperature, neki azbest ili koji vrag koji bi ja omotao oko grane ili da odrežem
lim i namotam okolo grane i nabijem top?

Kako je najbolje to rješiti.....i jel se može samo grana 4road kupiti i pošto je, te di ju kupiti?
Imam ti ja adapter s predkomorom za originalnu granu, samo kaj je rađena za SBK. Trebal bi ti neki tokar suziti izlaz sa fi 50 na 40. I prodam ti to.
 
sutra to nabavim pa valjda u subotu složim, nabavio sam db killer ali sad se tako čuje kad ne dihta da je prebolesno....nadam se da kad sve to zadihtam da se to nebude sve zapalilo i na koncu konca da to sve bude konačno onako fino i tiho radilo kak spada.....
 
jedino kaj si sad razmišljam, ako je to materijal za dihtunge mašina, pa tamo nije tako velika temp kao na grani auspuha koja se žari, da taj papir nebi izgirio, ipak mislim da bi mi trebala prava neka termo vrpca ili prsten dug 5cm unutarnjeg promjera 32 debljine 4mm, to mi ipak nekako logičnije izgleda.
 
Gdje si nabavio db killer ?


Original ili?

kolko para??

ja nekuzim pa zasto nisi dobio i granu od leovincija kada si kupovao spuh za nexusa...
 
jedino kaj si sad razmišljam, ako je to materijal za dihtunge mašina, pa tamo nije tako velika temp kao na grani auspuha koja se žari, da taj papir nebi izgirio, ipak mislim da bi mi trebala prava neka termo vrpca ili prsten dug 5cm unutarnjeg promjera 32 debljine 4mm, to mi ipak nekako logičnije izgleda.
nabavi si klingerita,šljaka provjereno,malo tanji da bude i lijepo ga omotaj oko grane...
s time da ga omotaš bar pola centa više od 360 stupnjeva oko grane...
(Jokin savjet,meni valjalo)
 
bude sutra žena navratila tamo jer je u tom dijelu grada pa njoj to sigurno budu dali zabadava ha ha.....šalim se, nego kak to izgleda, jel to traka neka ili kaj, navlaka ko gumena cijev?

meni treba za cijev od 32mm i da na to gurnem granu od ?! mislim da je grana max 40 , budem ja radije 2x omotao pa ako je traka da ju uzmem viđe a i da imam za orginal auspuh kad ga se poželim vratiti, 1m je dosta, ako je sića uzmem i 2 pa nek stoji...
nije baš jeftin,ploča od cca pola kvadrata je oko 200 kn  :?
 
johnny the boy said:
nije baš jeftin,ploča od cca pola kvadrata je oko 200 kn  :?
da ali njemu treba mali komad,ode tamo gdje ovi rezu i neka mu daju sta im je ostalo,da par kuna i to je to (y)