Scooter exhaust 4t

za beverly 500....jeeebate sad san se sitija....ima jedan u zd na beverly 500 nešto....vlasnik kafića pored moje škole....nešto slično deaku.....jeeebote kako se to čuje....nama se u školi sve trese kad ga upali i da gas......čuje se ala nešto duke+akrapovič i još jače.......grmi......čuje se preeemoćno....  :ludjak: :gitara: :naklon:....isto neki ručni rad  (y)
 
Nije u redu da se čuje prejako.
Nek se javi ako neko ima za prodati polovni deak ili leo vince 4T.
Ovaj deak izgleda močno, i vidim da je nešto duži od serijale. (y)
 
Rob_Roy said:
Decki, meni se ovo zbilja svidja, i izgleda uredno  (y)
Vidio sam onaj od malossija i cini mi se preglomaznim "bez uvrede joke" dok je ovo nesto zbilja obecavajuce  :mrgreen:

Mislim da sam odlucio, eh da ujedno zahvaljujem i "eladiu" sto mi je pokusao srediti da cujem kako zvuci IXILov spuh, evo cim ugradim ovo cudo idemo na cugu i imas djir (naravno ako sve bude u redu) :D

Sljedeca tema, za mjesec, dva (kada kapne lova) bude variomat (ok "joke" to sigurno bude od malossija) pa te budem nazvao :mrgreen:, ali nikad se nezna :wink:


P.S. Ej "Veliki" mozda sam bio prije tebe na ovom forumu, pa sam dojadio svima svojim pametovanjem i milijarditim topicom pa odlucio promjeniti nick :jesus:. Ma ne brini dostici cu ja tebe :mrgreen: :mrgreen:
Pozd!

o super

drzim to kao obecanje  (y)
 
Jeli tko zna kako se ponaša Deak nakon nekoliko tisuča pređenih kilometara, Leo Vince koja je puno renomiranija tvrtak potpuno izgori vunu i izvani pocrveni od topline. Osobno sam na X9 500 probao nekoliko verzija Shacala, duge, kratke, čak i duple i svi su izdržali maximalno 1000 km, prije nego su izgorili vunu.
Malossi je imao Bev 500 u splitu koji je s njim prešao 20000 km i poslje ga prodao drugome vlasniku koji je nastavio s njim voziti i zadovoljan je

Ja govorim iz iskustva i prakse, vi kako hočete.
 
A, kaj ti mi možeš nabaviti malosi po jako povoljnoj cijeni?
 
veliki said:
A, kaj ti mi možeš nabaviti malosi po jako povoljnoj cijeni?

Možda bi mogao rješiti nekih 10-ak % nižu cijenu, jer više to nemam u svojoj prodavaonici, ali mogu ti pitat ovog lika da li bi prodao svoj polovni :mrgreen:

p.s. javi se niki na pp zbog cijene
 
Zaboravio sam pitati dali imaš i deak i laovince 4T??
tnx
 
KAKAV DEAK???
2000 KN

LOL jel ima taj covjek dyno stol pa da provjereno na papiru pokaze povecanje snage

za malossi mogu garantirat da daje snagu...
 
Probati cu, pa sta bude bude, bit cu zrtveno janje, i imati cu sta kazati onome koji bude kupovao tu marku!


J.U.R.C.A said:
KAKAV DEAK???
2000 KN

LOL jel ima taj covjek dyno stol pa da provjereno na papiru pokaze povecanje snage

za malossi mogu garantirat da daje snagu...


...ma za tih 0,5ks i nije me previse briga, nek se cuje :D (zato i kupujem drugi auspuh)!
 
Probaj ovo, definitivno super izgleda, cijena u italiji oko 2300 kn, a mislim da ga neko i uvozi u RH(pogldaj u Motopusl)

mivvcrbeverly.jpg
 
Joooj sta mi nisi prije rekao, vec sm narucio auspuh kod deaka :(
Ajd dobro, ako si u pravu i izgori vuna nakon 1K km-a onda cu imati dobar razlog da kupim taj mali cool spuh :D, samo sto cu morati odraditi citavu godinu prekovremeno da nadoknadim bacenu lovu :LOL:

Moram priznati da izgleda super duper, ko u superbikeu  :mrgreen:
 
joke said:
Jeli tko zna kako se ponaša Deak nakon nekoliko tisuča pređenih kilometara, Leo Vince koja je puno renomiranija tvrtak potpuno izgori vunu i izvani pocrveni od topline. Osobno sam na X9 500 probao nekoliko verzija Shacala, duge, kratke, čak i duple i svi su izdržali maximalno 1000 km, prije nego su izgorili vunu.
Malossi je imao Bev 500 u splitu koji je s njim prešao 20000 km i poslje ga prodao drugome vlasniku koji je nastavio s njim voziti i zadovoljan je

Ja govorim iz iskustva i prakse, vi kako hočete.

vec oko 50 000km sa deakom gore, sve pohvale, iako bi moji susjedi rekli suprotno  :mrgreen: :mrgreen:
 
Znači DEAK jako ruži?
To mi nije zanimljivo, jer se meni ne sviđa to, bolje mi je kad je zvuk dubok i tup. Mada neznam dali se to na bevu može postići.
 
GeN0 said:
vec oko 50 000km sa deakom gore, sve pohvale, iako bi moji susjedi rekli suprotno  :mrgreen: :mrgreen:

Ako su ti susjedi rekli suprotno, znači odavno ti je izgorila vuna  :palacdolje:
 
veliki said:
Znači DEAK jako ruži?
To mi nije zanimljivo, jer se meni ne sviđa to, bolje mi je kad je zvuk dubok i tup. Mada neznam dali se to na bevu može postići.

Zvuk baš nemožeš tražiti na način da ti odgovara, puno je parametara koji moraju biti zadovoljeni da bi variomat radio kako treba nakon ugradnje otvorenog ispuha, a zadnji od njih je zvuk.
 
veliki said:
Znači DEAK jako ruži?
To mi nije zanimljivo, jer se meni ne sviđa to, bolje mi je kad je zvuk dubok i tup. Mada neznam dali se to na bevu može postići.


Veliki, koliko imas godina ako smijem pitati?  :misli:
Meni se cini da ti samo pipas onako u prazno, jer da si htio nesto napraviti na svom Bevu vec bi i ucinio i dao nam koji konkretan savjet ili zakljucak a ovako samo prdis bezveze, tj. bez nekog iskustva sa istim (bez uvrede). :wink:
 
Rob_Roy said:
Veliki, koliko imas godina ako smijem pitati?  :misli:
Meni se cini da ti samo pipas onako u prazno, jer da si htio nesto napraviti na svom Bevu vec bi i ucinio i dao nam koji konkretan savjet ili zakljucak a ovako samo prdis bezveze, tj. bez nekog iskustva sa istim (bez uvrede). :wink:
Pa naravno da nemam iskustva. :?
Zato i pitam, vama možda gluposti jer mi se baš i ne baca 2300kn, pa da onda dalje vozi serijalu. Jer ako treba nešto mjenjat na variomatu onda sigurno nebi kupio novi spuh.
Ti ne pitaš one stvari koje neznaš?? :misli:
 
...a ako ne probas neces nikada znati :D

Evo ja sada konkretno ne znam kako ubaciti neku svoju sliku u avatar, stavio sam sliku u manju rezu i podesio velicinu i sve..sve..sve, ali nece, sta da radim? Moderatoru gdje si? :D
 
Rob_Roy said:
...a ako ne probas neces nikada znati :D

Evo ja sada konkretno ne znam kako ubaciti neku svoju sliku u avatar, stavio sam sliku u manju rezu i podesio velicinu i sve..sve..sve, ali nece, sta da radim? Moderatoru gdje si? :D
hehe

nego kad stize deak? pa da ga "vidimo"  :mrgreen: