Scooter exhaust 4t

Phobocaster said:
malaga a kaj ti fali postojećim nitnama  :misli:

mislim da ćeš samo imat onaj iritirajući zvuk zveckanja unutra nakon toga  ;)
auspuh sam skracivao(auspuh je malossi wild lion za skuter hondu sw 600),pa je trebalo stavit nove nitne dole na pocetku auspuha ;) taj auspuh sam skratio i montirao na skuter pred cca godinu dana,napravio jedan ili dva dira i prodao skuter,auspuh mi je ostao i stajao u garazi cca 10 mjeseci i bas je zanimljivo da nakon toliko vremena i bas sad pitas za taj auspuh,jer sam ga jucer montirao na auto :shock:
 
Robi_PU said:
Kakav je zvuk  :shock:
nista drugaciji od bilo kojeg drugog sportskog auspuha za aute ;) znaci super zvuk :mrgreen: taj malossi auspuh sam stavio umjesto zadnjeg lonca naravno,a prednji lonac sam maknuo i samo zavario cijev,da spojim granu....

 
vidim da tema nije dugo aktivna !
dal ima ko kakav top za prodat,može i malo udaren,ali da ga mogu skratiti,može PP!
 
Robi_PU said:
Kakav top i za koji skuter? Imam ja 4roada  :wink:
Ako si zainteresiran, idu slike na pp  (y)
može i cjenu mi daj? a možeš i na mail [email protected]
 
pozz ljudi evo malo listam temu al nema bas informacija za masine od 500ccm...imam nexusa 500 i volio bi prominit auspuh samo radi estetike i zvuka al nebi volio izgubit nista snage...e sad vidim da ljudi svasta pisu, neki kazu da dobiju a ne ki da izgube al to su komentari uglavnom za 250ccm...kakva je situacija sa 500ccm jer koliko vidim ovi aftermarket auspusi su preotvoreni za 250ccm...imam namjeru stavit jednog deaka jer mi je zvukom i dizajnom ono sta trazim, neda mi se davat pare za malosi i leo jer su dosta skuplji a i nesviđaju mi se...
 
sve ovisi kakav auspuh ces stavit,full otvoren ili sa predkomorom,ako nesto malo i izgubis na performansama,onda ces uz aupuh morat stavit malo lakse rolice i malo tvrde sustice,nakon toga ce biti sve ok,malo ces cak i imat bolji odaziv na gas i malo bolju krajnju brzinu
 
Najvise bi volio stavit deaka jer najljepsi mi je...to je onda samo top na serisku granu, vjerovatno je taj deak dosta ostvoren...sta mislis kako ce se onda ponasat skuter od 500ccm na takvome setupu? Jel ima tko da je to proba?
 
suspenzija said:
Najvise bi volio stavit deaka jer najljepsi mi je...to je onda samo top na serisku granu, vjerovatno je taj deak dosta ostvoren...sta mislis kako ce se onda ponasat skuter od 500ccm na takvome setupu? Jel ima tko da je to proba?
Proba ja na Bevu 500.  :mrgreen:
Ukratko: susidi će ti ostavljat metke i konjske glave prid vratima stana.
 
Shepa said:
Proba ja na Bevu 500.  :mrgreen:
Ukratko: susidi će ti ostavljat metke i konjske glave prid vratima stana.
hehe :D
a ovo ostalo...kako si zadovoljan sa snagom...jesi sta izgubio??? jesi li mora se zajebavat sa utezima variomata i stelanjem??
 
suspenzija said:
hehe :D
a ovo ostalo...kako si zadovoljan sa snagom...jesi sta izgubio??? jesi li mora se zajebavat sa utezima variomata i stelanjem??
Ma nikakvo štelanje i zajebavanje, samo odvrneš i odeeeeeš... ipak je to monocilindrik od 500ccm.  :mrgreen:
Ali kao što rekoh, mrze te svi, od slučajnih prolaznika, Green Peacea i ostalih sudionika u prometu do (možda i najvažnije) susida.
S vrimenom bubnjanje u glavi i podtlak u ušima dopizdi, pa se vratiš na serijalu.  :mrgreen:
 
Hehe, super jer nemam bas volje se zajebavat sa stelanjem jer ima san prije par godina runera fxr-a pa mi se neda zezat vise sa tim rolicama i federima...jel imas jos tog deaka da mi prodas :D
 
suspenzija said:
Hehe, super jer nemam bas volje se zajebavat sa stelanjem jer ima san prije par godina runera fxr-a pa mi se neda zezat vise sa tim rolicama i federima...jel imas jos tog deaka da mi prodas :D
Nope, taj motor je daaaaaavno prodan, a i auspuh.
 
jedno pitanje za spuh tipa deak...slucajno imam od runnera 200 jednog deaka hexagonal al sad imam nexusa 500, nekako mi se cini da su to sve isti spuhovi kod ovih nasih proizvodada od 125 do 500cm za skutere, radi se samo o topu bez grane...vjerovatno je jedino razlika u cijevi di se grana spaja s topom i tu bi tribala doc neka redukcija...zanima me ako ga stavim na svog nexusa nebi tribalo bit nekih problema s radom motora??? hvala