Scooter exhaust 4t

Rob_Roy

New member
Ja sam inace iz Ri pa bi me zanimalo, posto sam cuo sve najbolje o toj marki da mi kazete gdje se moze nabaviti, a moze i koja preporuka koji auspuh odabrati. Inace vozim Bev 500, unaprijed thnx!
 
možeš kupiti u makarskoj kod igora deaka...koji pravi te auspuhe..on ti to pošalje....uostalom čekaj gena da se pojavi pa ti on bu rekel  :mrgreen: :wink:
 
Rob_Roy said:
Ja sam inace iz Ri pa bi me zanimalo, posto sam cuo sve najbolje o toj marki da mi kazete gdje se moze nabaviti, a moze i koja preporuka koji auspuh odabrati. Inace vozim Bev 500, unaprijed thnx!

Nisam cuo da itko radi uspješno ispuh ručni rad za agregat piaggio 500 osim Malossia i Leo vince (s tim da pocrveni nakon kratkog vremena).
Preporučujem Malossi, ima db killer, dugovječan je i jako kvalitetan, košta 3200 kn. i svaka se isplati
Samo odgovara za novije tipove Bev-a 500, ne one koji imaju ispušni lonac pričvrčen vijcima, več samo oni koji imaju obujmicu kao na Nexusu 500
 
ma za niti jedan skut 4t ne valja spuh osim wild lion...

istestirali izdilali sve to.... jedino malossi sjedne kolko tolko kak treba
 
Hvala svima na odgovorima, sada se dvoumim da li da uzmem deak ili malossi :D deak - malossi, malossi - deak....eci peci pec...hehe! Bilo bi super kada bi negdje mogao cuti zvuk s obje strane, u biti zbog toga najvise i kupujem spuh :) Pozd!
 
2 stara člana s iskustvom kažu Malossi, a dva mlada (s neznam kakvim iskustvom) kažu Deak

Ja mislim da bi ti odluka trebala biti vrlo laka 8)
 
joke said:
2 stara člana s iskustvom kažu Malossi, a dva mlada (s neznam kakvim iskustvom) kažu Deak

Ja mislim da bi ti odluka trebala biti vrlo laka 8)

na mladima svijet ostaje :mrgreen: :LOL:
a ako je zelenko star........ :misli:  :mrgreen:
 
ja sam isto iz rijeke, i nebi da sam na tvom mjesti ni mjenjao auspuh..

ali posto vec imas orginal, i ne treba ti nesto slicno, onda stavi deaka , ako je za zvuk, to ti je izbor (a uvjek imas orginal doma koji ostaje).

e da, joke, pa pusti covjeka da sam izabere, nemoj mu prodavat tako ocito  :mrgreen:
 
Ja bi na svoju bev 200, htio staviti leo vince 4T, ali nemam pojma koja mu je cijena, kakav ima zvuk i dali se to uopče isplati.
Ako neko ima taj auspu nek malo napiše o njemu.
 
Eladio said:
ja sam isto iz rijeke, i nebi da sam na tvom mjesti ni mjenjao auspuh..

ali posto vec imas orginal, i ne treba ti nesto slicno, onda stavi deaka , ako je za zvuk, to ti je izbor (a uvjek imas orginal doma koji ostaje).

e da, joke, pa pusti covjeka da sam izabere, nemoj mu prodavat tako ocito  :mrgreen:

Sad sam siguran da nemaš pojma, prije sam samo sumnjao, sa Malossiem ima db killer čijim stavljanjem prolazi tehnički bez problema i ima dvije varijacije zvuka, Deak je ručni rad i neusporediv je s Malossiem.
Nije slučajnost što ja zastupam Malossi i preporučujem ga, zasigurno da ne smatram da je najbolje što se nudi, nebi ga ni preporučio.

Ljubitelji motocikala opčenito, koji ne mjenjaju ništa na motoru, po meni nisu ljubitelji, ispuh je homologacijska stavka i zasigurno je sve bolje od originala glede grijanja i disanja samog agregata. Meni osobno je prva stavka koju mjenjam na svakom vozilu.
 
veliki said:
Ja bi na svoju bev 200, htio staviti leo vince 4T, ali nemam pojma koja mu je cijena, kakav ima zvuk i dali se to uopče isplati.
Ako neko ima taj auspu nek malo napiše o njemu.

Stavi, mislim da je 1600 kn., javi na pp, možeš ga preko mene naručit
 
joke said:
Sad sam siguran da nemaš pojma, prije sam samo sumnjao, sa Malossiem ima db killer čijim stavljanjem prolazi tehnički bez problema i ima dvije varijacije zvuka, Deak je ručni rad i neusporediv je s Malossiem.
Nije slučajnost što ja zastupam Malossi i preporučujem ga, zasigurno da ne smatram da je najbolje što se nudi, nebi ga ni preporučio.

Ljubitelji motocikala opčenito, koji ne mjenjaju ništa na motoru, po meni nisu ljubitelji, ispuh je homologacijska stavka i zasigurno je sve bolje od originala glede grijanja i disanja samog agregata. Meni osobno je prva stavka koju mjenjam na svakom vozilu.

samo ti prodaji ;)

ako zeli nesto posebno, to je deak , kao sto si i sam rekao, hrvatski rucni rad ;)

on ga zeli, i dosao je pitati gdje ga nabaviti.. a ti mu "uvaljujes" , ili sam u krivu?

a ako zeli sto TI zastupas, nece pogrijesiti, ali pitanje je da ce dobiti ono sto zeli.. hehe , ma glavno da ti meni proturjecis.. s cime sam to ja zasluzio toliko paznje :D

joke said:
Stavi, mislim da je 1600 kn., javi na pp, možeš ga preko mene naručit


{bez rijeci} :mrgreen:

PS
napominjem da nisam cuo niti jedan pa ja neznam.. samo sam cuo IXIL i cuje se predivno i ima ih u Rijeci, ali zbog toga ga necu posto poto preporuciivati i prodavati..

DEAK nema nitko u Rijeci i bio bi definitivno poseban ako se mene pita..  samo to mogu reci

EoD

 
Upravo sam nazvao tog tipa koji radi "deaka" i rekao mi je da je vec napravio par komada za bev 500 i da se mocno cuju :D. Eh, sada pitao sam ga da li gubim sta na performansama i rekao je da ne gubim nista vec nesto malo dobijem, ali dobro sada to nije ni bitno, isto tako znam da mi covjek nece reci za nesto sto proizvodi i prodaje "ej stari moj pa znas ono nije ti bas neka kvaliteta, cuje se nesto ali gubis 10ks :)" bitno je to da kada to vec kupujem da kupujem od covjeka koji stoji iza toga sta je rekao a ne da mi je poslje zao sto sam uopce isao mijenjat isto (ako me shvacate sto zelim reci, vec sam se grdno opekao na neke :x).
E da, cijena: 2000kn :)

P.S. Dobit cu i neke slike od njega, bas za taj spuh pa cu postat!

Pozdrav svima!
 
Da tu si u pravu, neće ti on ,,koji proizvodi,, reči da to ne valja i da ti skračuje vjek trajanja motora. Za to su tu ljudi koji to mogu reč, a na tebi je da odlučiš. :mrgreen:
 
Vidim da si jako dugo i da si vrlo bogat sa topicima. :LOL:
 
Decki, meni se ovo zbilja svidja, i izgleda uredno  (y)
Vidio sam onaj od malossija i cini mi se preglomaznim "bez uvrede joke" dok je ovo nesto zbilja obecavajuce  :mrgreen:

Mislim da sam odlucio, eh da ujedno zahvaljujem i "eladiu" sto mi je pokusao srediti da cujem kako zvuci IXILov spuh, evo cim ugradim ovo cudo idemo na cugu i imas djir (naravno ako sve bude u redu) :D

Sljedeca tema, za mjesec, dva (kada kapne lova) bude variomat (ok "joke" to sigurno bude od malossija) pa te budem nazvao :mrgreen:, ali nikad se nezna :wink:


P.S. Ej "Veliki" mozda sam bio prije tebe na ovom forumu, pa sam dojadio svima svojim pametovanjem i milijarditim topicom pa odlucio promjeniti nick :jesus:. Ma ne brini dostici cu ja tebe :mrgreen: :mrgreen:
Pozd!