scooter stunt

Bunch said:
Jbga, niš od filmića, SP je razalaćen i u djelovima u garaži...
Ali priča je ovakva, prije da će ga dignuti sa 100, pa spustiti sa 80!
Zašto?
Zato jer skuter ne treba abnormalnu snagu da bi došao na zadnji kotač, nego fizičku snagu vozača i normalno kad ga digne da neće nastavit ubrzavati jer je slab, štoviše, čak će usporit, moj mišljne i moje iskustvo...
(y) sve mi je kristalno jasno i sam treniram i vozim svaki dan svasta ., ali mi je muka od proseravanja  tih i  bacanja pustih brojki od onih koji ustvari to ni nerade, ili rade ali kako, a zna rec sta bi i kako trebalo  :x  , i sta je pravi stunt   :mrgreen:                           (y) . tebi
 
pero1986 said:
nevjerujem u to nimalo . nabrijan sam na sp180 i volio bi vidit ko to moze s njim , previse je to rekao bi i za najnabrijaniji skuter , a da nepricam kakav bi vozac morao biti maher .  ajde me razuvjerite s nekim videom ... znaci dize se na 80 i spusta na 110 ravna cesta

ja ću dignuti sp na zadnji na ful gasu znači na negdje oko 125 na ravnici, kad složim sp ja ću te uvjerit da je moguće (y)
 
ide sp i u krajnjoj brzini na zadnji.. samo treba znati  (y) ...ja nestuntam pa neznam, nego lega se zaleti ko majmun i uspije ga na zadnji, samo treba potegnuti ko životinja  :LOL:
 
ide i srka..eto..u spici kojih 125-130 i ode na zadnji... samo je zajeb da ga drzis tako jer moras odma preko vage.. a 120+ na 13 cola kotacu kod vage je vrlo vrlo nestabilna igra =)


ali da se ;)
 
PK   bubas bedastoce balo tulavi   ,   sta tii znaaas o iskoristavanju necega , nemozes odvojit derbija od poda uopce gledao sam decke sa 50kama kako voze tog derbija  90% parkinga na zadnjem i 10% na prednjem, al ti si znalac  .    sramoto   :mortal:                                                                             decki vjerujem vam na rjec malo cu pratit i obilazit manifestacije oko stunta ,  ali ovo sto je ova pena napisala sam znao da je neizvedivo odma  ,  ali on kaze da je to stunt valda on zna,   to mene pokida takva nabacivanja
 
derbi gp1 50 sa vilicom iza... ide na zadnji samo tako..eto ja ga imao doma.. prbao prije prerade.. ko zmaj.. i jebeno ga za drzat..zbog vilice ima ljepo mjesta za radit u vagi... a za na prednji? uf. milina... jedino sto sam mu dao vilice otvrdnut jer se redovito zabijaju do kraja...
 
rednyaW said:
derbi gp1 50 sa vilicom iza... ide na zadnji samo tako..eto ja ga imao doma.. prbao prije prerade.. ko zmaj.. i jebeno ga za drzat..zbog vilice ima ljepo mjesta za radit u vagi... a za na prednji? uf. milina... jedino sto sam mu dao vilice otvrdnut jer se redovito zabijaju do kraja...
waynd znamo svi da to nije ni S od seriskog!
 
pK said:
znam da je to mislio , ali je tesko povjerovat da je i tad bio seriski!

pa prema slikama koje sam vidio kad su plastike bile skinute...masina je serijska bila
 
pa kad ide... baš sam tražio filmić kad smo legu snimali... meni na satu pokaže nekih 115km/h(i dalje ubrzava), digne se kamera i tek nakon nekoliko sekundi ga lega digne na zadnji... poludio sam kad sam vidio da filmića nema nigdje :x ... neznam di sam ga prebacio  :misli:
 
pK said:
uoostalom,zasto ja raspravljam s tobom,pa ti imas 22 godine i sad si se poceo nabrijavat na SP-a....prilično jadno al dobro....btw..prodajes r-a za skut,mogu mislit kakve su to bile voznje na R-u kada ces ga prodavat za nesto puno losije...

lol
de bolje suti

pricas gluposti bzvz

 
:::Bruno::: said:
pa kad ide... baš sam tražio filmić kad smo legu snimali... meni na satu pokaže nekih 115km/h(i dalje ubrzava), digne se kamera i tek nakon nekoliko sekundi ga lega digne na zadnji... poludio sam kad sam vidio da filmića nema nigdje :x ... neznam di sam ga prebacio  :misli:
Ne trebaš meni pokazivat, ja znam da ide, pokaži ovima nevjernicima!  :LOL:
 
pK said:
ma stunt je već postao kazališna predstava! :? - previše se koristi bar i to izgleda katastrofalno
:palacdolje:
uzmes SP-a 180,dignes ga sa 80+ , doguras s njim na zadnjem do 110+,minimalno, spustis ga na bar da zaiskri i nastavis dalje!

to je stunt! 8) a ne ovo vrtenje u krug,i strahovi na 3,6 km/h
        evo ovo je neizvedivo                            i ne ...    :wc: ,          uzmi si bicikl i vozi se        :jesus:
 
Bunch said:
Ne trebaš meni pokazivat, ja znam da ide, pokaži ovima nevjernicima!  :LOL:
    lipi ja nisam reko da nevjerujem , sve kuzim i vjerujem .  ali mi smeta kad neko ko nema pojma sta kako pametuje i govori sta je sta . mislim na citat koji sam uzeo u postu prije .  svi ostali su na mjestu .                          decki cekam te filmice nestrpljivo , nabrijali ste me pravo. 8)
 
Bunch said:
A LOL sad si tek to vidio?  :shock:
nisam sad to tek vidio nego sam se zbog toga uzbudio kad sam to procitao,  smeta mi kad neko pise tim stilom jer tako pljuje po necijem trudu i znanju . :wink:
 
pK said:
evo ajd mi daj argument zasto bi t bilo neizvedivo?!?! viska vjestine i hrabrosti i sve bi se dalo
zato sto se to skuterom jednostavno nemoze napravit tako kako si to napisao  ... :jesus: 
 
pero1986 said:
zato sto se to skuterom jednostavno nemoze napravit tako kako si to napisao  ... :jesus:   
opet ti meni šaraš zagonetkama...daj napiši konkretno što je neizvedivo...dignut scoot sa 80, vozit ga sa 110 ili ga spustit na bar??? ubrzaj malo priču
 
pK said:
opet ti meni šaraš zagonetkama...daj napiši konkretno što je neizvedivo...dignut scoot sa 80, vozit ga sa 110 ili ga spustit na bar??? ubrzaj malo priču
pa de prociitaj sta si napisao, koda si nepismen ... dic se moze sa 80
ali vozit do 110 nemoze ti si napisao vozit do 110 minimalno kao, jesi maher jebote ...  a o baru neam pojma al nevjerujem da se spusta na nj sa 100.    i dosta mi te vise