scooter stunt

pK said:
pametni opet nisi bio na satu,opet ne pazis???

ko pljuje po krugovima,ja sam rekao da je to moje osobno mislejnje i da za mene to niej nista spektakularno (citaj..dosadno za gledat), da je za mene stunt nesto nabijeno adrenalinom.....poradi na vlastitom razumjevanju postova!
ti poradi na nadobudnosti svojoj  :stupid: , preseravanju , pismenosti ,  dizanju na ZADNJI, i jos puno toga...
 
"uzmes SP-a 180,dignes ga sa 80+ , doguras s njim na zadnjem do 110+,minimalno, spustis ga na bar da zaiskri i nastavis dalje!"
        s tom recenicom govoris dovoljno o sebi .  tim postom se preseravas a nebi trebo progovorit uopce  :skriven:           
 
eh da mi je vidjedi spuštanje sa 110 na bar,sory ali to nije stant nego sanjarenje :palacdolje:
 
pK said:
to je bio primjer sto bi za mene predstavljalo pravi stunt!!!!!!!!! :zid:  ..nesto sto nece svatko napravit! 8) nesto da papaš čavle dok radiš -
abnormalno me začuđuje omjer tvojih godina i način razumjevanja...bez uvrede :?
ž
  nece toga biti dok se ti taki neustrasiv   :mrgreen: , pun ideja ne odvazis na takvo sto pa nam demonstriras taj kako kazes "pravi stunt" .
 
pK said:
znam da je to mislio , ali je tesko povjerovat da je i tad bio seriski!


kupio sam serijski derbi koji je imao blokadu na auspuhu..ono sljepo crijevo..u spici je isao 60 kmh lol... pa pitaj ekipu iz vinkovaca od kojihs am uzeo derbi =P...
 
pa spustim ia j svog na 110 na bar samo  sa baroms e spustim i ja...  ja na desnu stranu ceste skuter na ljevu  :mrgreen:


i prekinite sa tim jadnim prepucavanjem... za takva smeća imate forum.svijetskutera.com
 
rednyaW said:
pa spustim ia j svog na 110 na bar samo  sa baroms e spustim i ja...  ja na desnu stranu ceste skuter na ljevu  :mrgreen:


i prekinite sa tim jadnim prepucavanjem... za takva smeća imate forum.svijetskutera.com

ovo je istina sto kazes...prepucavanja ostavite za drugi topic...

to spustanje na bar i te pizdarije...lol...ako su ti krugovi dosadni onda ne znam sta...bas i nisu lagani za napravit, da jesu vec bi ih svi radili...a to cimanje sa 80, nabijanje adrenalina i te gluposti su daleko od stunta...to je preseravanje...isto kao kada vozis motor, cimnes ga na gas u 2. i vozis do 150 na sat...to za mene nije stunt
 
jednom davno sam ima na nekom forumu u potpisu....  STUNT NIJE VOZNJA NA JEDNOM KOTACU... STUNT JE DOK IZVODIS SRANJA DOK SI NA JEDNOM KOTACU ;)
 
rednyaW said:
jednom davno sam ima na nekom forumu u potpisu....  STUNT NIJE VOZNJA NA JEDNOM KOTACU... STUNT JE DOK IZVODIS SRANJA DOK SI NA JEDNOM KOTACU ;)

potpis na to  (y)
 
potpisujem i ja to (y)

makar je za mene pravi "stuntshow" bilo ono u doba ApriliaLand-a , bez bara . i oni počeci! ..primjer TXS
 
i sta je s spejs satlom ??????  :mrgreen:

koliko puno slova a ni jedne slike - a videa da nepricam ... :palacdolje:
 
poceo na fx 172 sa bubnjem iza, mogu izmjenjivat stilove od hc do stand up na zadnjem tocku,jedino krugove neznam,doduse nekad uspijem napravit al nisam stuntao pola godine
 
evo da malo ozivim temu (y)
ovako sam ja poceo i nisam bas nesto aktivan u stuntu...kad sam bio mladi onda me stunt vise privlacio...napravio sam rollbar za firefoxa ali jos ga nisam isprobao kako treba,mozda ovu sezonu krenem...
evo jedna slika prvog stunta sa prvim skuterom...
 
pK said:
opet ti meni šaraš zagonetkama...daj napiši konkretno što je neizvedivo...dignut scoot sa 80, vozit ga sa 110 ili ga spustit na bar??? ubrzaj malo priču

uu cemu je problem?
 
pK said:
potpisujem i ja to (y)

makar je za mene pravi "stuntshow" bilo ono u doba ApriliaLand-a , bez bara . i oni počeci! ..primjer TXS


opaaaaa!!! znas povjest ;)

mada je txs pocetak stuntbasea---

na aprilialandu su ti bili oni aprilia lord iliti small rr's

trebas vidit u sto se danas txs razvio...