scooter stunt

rednyaW said:
uu cemu je problem?

a nesjecam se vise tog....davn oje bilo ,tu smo nekaj svađali oko dizanja sa 100

te pocetke znam ,imam negdje CD sa svim filmicima i i to mi je bilo najzanimljiviji..sad kad je bar komercijala vise mi to ni to...
aprilia lord -znam...mislim da je to filmic di voze SR 150, 2 il 3 i jedna 50-ica..a uvod je "krađa" skutera??
tad sam jos bil zapaljen za scoot :mrgreen:
 
pK said:
a nesjecam se vise tog....davn oje bilo ,tu smo nekaj svađali oko dizanja sa 100

te pocetke znam i to mi je bilo najzanimljiviji..sad kad je bar komercijala vise mi to ni to...
tad sam jos bil zapaljen za scoot :mrgreen:

upravo sam primio na preview novi filmek od jednog decka koji je stuntao sa txs isto na roxu...dobio sponzorstvo od yamahe is ada se zajebava na r6... uskoro ide prica o njemu..trebas vidit kajew taj napravil za 3 godine od sebe....

pazi kaj ti velim.. mali šveđo će razdrmat ameriku ko kris fajfer....
 
rednyaW said:
upravo sam primio na preview novi filmek od jednog decka koji je stuntao sa txs isto na roxu...dobio sponzorstvo od yamahe is ada se zajebava na r6... uskoro ide prica o njemu..trebas vidit kajew taj napravil za 3 godine od sebe....

pazi kaj ti velim.. mali šveđo će razdrmat ameriku ko kris fajfer....

jel mozda plavi aerox?
joj kak se ono frajer zove...sa g nekaj?
 
da..ev o taman sam se sjetio...
gledao sam decka kako stunta... :naklon:

pratim tu i tamo stuntbase ,to mi je jedino zanimljivo oko skutera :wink:
 
rednyaW said:
opaaaaa!!! znas povjest ;)

mada je txs pocetak stuntbasea---

na aprilialandu su ti bili oni aprilia lord iliti small rr's

trebas vidit u sto se danas txs razvio...

sad bum ejdan dan kad uhvatim vremena pogledal sve
pong i ekipa su legendarni (y)
 
pong i nr7 se vracaju na roxove od ove sezone...

malo mi je to nejasno.. posto su oba presli na r-ove... kaj ja znam..valda im nije islo...
 
sad ce svi opet na apn-ce.. skuteri se ne prodaju vise i nisu in.