Scrambler

Bilo bi mi draže da naprave novog Sportclassica, to je fakat bil krasan motor.
 
http://vimeo.com/97701658

eto službeno je, scrambler dolazi 2015
 
8)

10462880_667845579962901_7442991394277328606_n.jpg
 
http://youtu.be/0QTS9JsNv1E

:mrgreen:
 
malo se čekalo u redu da ga se vidi, ali vrijedilo je  :0648: 8)

tumblr_n92jxduTzo1tddtujo2_1280.jpg
 
Da malo :mrgreen:

syzu7epa.jpg



Alpa46
 
Girrari said:
Bilo bi mi draže da naprave novog Sportclassica, to je fakat bil krasan motor.

Jep, svi bi od Ducatija nove stritfajtere, R-ove, Superlajtove i sport klasike, a nitko nebi odrjesio kesu i kupio ih (kao sto i nije kad su se nudili).
Ova igracka ce se prodavat ko' halva na to ciljanim trzistima, u to ne sumnjam. Isto kao i u cijenu od nekih 9 plus kila ojra u Hr.

A mozda i grijesim, sto kazes Dudo?  :afro: :wink:
 
Tu mozda imas pravo, mada mislim da su svi ti motori imali svoju publiku. Ja bi bil najsretniji da se napravi nasljednik ST4, ili bar neka slicna putna varijanta. Za Scramblera mi se nije dalo cekat da ga vidim iako sam odigrao partiju ping ponga.  :D

 
Ja baš ne vidim poantu tog motora, osim što je marketinški atraktivan jer kao budi sjećanja na neka prošla vremena. Iako, ta vremena s ovim današnjim nemaju baš nikakve veze. :mrgreen:
 
mate said:
Ja baš ne vidim poantu tog motora, osim što je marketinški atraktivan jer kao budi sjećanja na neka prošla vremena. Iako, ta vremena s ovim današnjim nemaju baš nikakve veze. :mrgreen:

imaju viška zračnjaka pa neznaju di će s njima i napravili novi model...
biti će ful kul za hipstere i slične, meni je monster još uvjek zakon što se tiče ogoljenih motorčeka
 
s2r said:
Jep, svi bi od Ducatija nove stritfajtere, R-ove, Superlajtove i sport klasike, a nitko nebi odrjesio kesu i kupio ih (kao sto i nije kad su se nudili).
Ova igracka ce se prodavat ko' halva na to ciljanim trzistima, u to ne sumnjam. Isto kao i u cijenu od nekih 9 plus kila ojra u Hr.

A mozda i grijesim, sto kazes Dudo?  :afro: :wink:

9+ sigurno... ako ću nagađat onda će biti na razini M696  :wink:
 
mate said:
Ja baš ne vidim poantu tog motora, osim što je marketinški atraktivan jer kao budi sjećanja na neka prošla vremena. Iako, ta vremena s ovim današnjim nemaju baš nikakve veze. :mrgreen:

ja se ne sjećam tih vremena, a motor mi je bash che che  :jesus: :mrgreen: :afro: :mrgreen: Ima preko nekoliko predobrih detalja kojima me osvojio  (y)


... za Matu su najavili R model Edizione Limitata (rozi naravno 8))
 
Girrari said:
Tu mozda imas pravo, mada mislim da su svi ti motori imali svoju publiku. Ja bi bil najsretniji da se napravi nasljednik ST4, ili bar neka slicna putna varijanta. Za Scramblera mi se nije dalo cekat da ga vidim iako sam odigrao partiju ping ponga.  :D

Jedno je publika i ljubitelji, drugo kupci. :wink:
DooDo said:
ja se ne sjećam tih vremena, a motor mi je bash che che  :jesus: :mrgreen: :afro: :mrgreen: Ima preko nekoliko predobrih detalja kojima me osvojio  (y)


... za Matu su najavili R model Edizione Limitata (rozi naravno 8))

Barba Mate sto je stariji sve je cangrizaviji  :jesus: