Scrambler

mate said:
Taman si baš ti naletio na volej. :mrgreen: Dakle, uzmi sad FS570 i pogledaj šta on ima a šta ima Scrambler, onda još nadodaj sve te điđe baje koje si pokupovao i onda ponovno podvuci crtu i vidi šta si mogao dobit za te novce. :mrgreen: Činjenica je da su motori preskupi ali kupovina istog je iracionalna odluka pa onda bar kupiš nešto što ti se sviđa jer pušiš u svakom slučaju. :jesus:

:shock:

Bar znam da imam najbrutalniji cestovni supermoto a kad bi za iste pare uzeo tog scramblera znao bi šta? Da sam mogao uzeti slično koncipirani motor za puno manje para, vjerojatno i boljih performansi.
Husi nema ništa slično, dobro ima jedan ali nekvalitetan...  :jesus:

Sve u svemu baš stoji ono što sam napisao, preskup drugi motor.

 
dovla said:
:shock:

Bar znam da imam najbrutalniji cestovni supermoto a kad bi za iste pare uzeo tog scramblera znao bi šta? Da sam mogao uzeti slično koncipirani motor za puno manje para, vjerojatno i boljih performansi.
Husi nema ništa slično, dobro ima jedan ali nekvalitetan...  :jesus:

Sve u svemu baš stoji ono što sam napisao, preskup drugi motor.

A ne znaš ga vozit... :hehehe: :B:

Ti nisi publika za Scramblera, to je za ljude koji hoće imati neki trendi motorić i koji će im stajati u garaži za na kavu a da pri tome i dalje ostaje atraktivan jer se dizajn sigurno neće mjenjati nikad. I to je ok. Nije moj izbor, ali mogu shvatit. Isto ko i gejfon.
 
Kuzis nisi u pravu, ni za prvo ni za drugo  :jesus:
Meni je scrambler bas fora, za pored huse ko stvoren.  Ali verzija koja mi se svidja kosta ko god dana star tuono koji mi je recimo isto zelja. Bezveze. Da je 60 milja onaj napucani model super. Ovako bi prije otisao u jokete po nesto.. :mrgreen:
 
Nisi u pravu, opet ponavljam da mi nismo publika za Scramblera jer nemamo s njim šta radit. :mrgreen: Osim toga, ti ne tražiš drugi motor jer to imaš. Imaš i skuter za po gradu tako da ti treba prvi motor a to može biti Tuono. Ne Scrambler.
 
mate said:
Nisi u pravu, opet ponavljam da mi nismo publika za Scramblera jer nemamo s njim šta radit. :mrgreen: Osim toga, ti ne tražiš drugi motor jer to imaš. Imaš i skuter za po gradu tako da ti treba prvi motor a to može biti Tuono. Ne Scrambler.

samo ne triba misat snagu i performanse s linijama, dizajnom, itd.. dobar vozac sa slabijim motorom cesto zna posramit ove sta im je jedina mira imat prikostokonja..
ovaj je scrambler napravljen da bude retro motor i triba upalit kao neke emocije.. na slikma je cak djelomicno i uspilo, reka bi covik dobar nasljednik starih jednocilindricnih scramblera.. ali uzivo je samo jedan lose slozen palsticnjak.. tu je guzzi napravija puno bolji posal sa novim V7.. a da ne govorim o trijumfu i kawi W
 
mate said:
... tako da ti treba prvi motor a to može biti Tuono. Ne Scrambler.

to je tvoje misljenje i ne prezentiraj ga kao opce.. s pravim scramblerom se moze i na kraj svita a tom tvojom tunjevinom samo po frisko asfaltirnanoj cesti  :wink:
 
mate said:
Nisi u pravu, opet ponavljam da mi nismo publika za Scramblera jer nemamo s njim šta radit. :mrgreen: Osim toga, ti ne tražiš drugi motor jer to imaš. Imaš i skuter za po gradu tako da ti treba prvi motor a to može biti Tuono. Ne Scrambler.
zabiravio si da ima Yetija kao prvog u garazi :mrgreen:



 
alpine said:
to je tvoje misljenje i ne prezentiraj ga kao opce.. s pravim scramblerom se moze i na kraj svita a tom tvojom tunjevinom samo po frisko asfaltirnanoj cesti  :wink:

Ne petljaj se kad ne znaš o čemu se radi, to je nastavak jedne druge rasprave. A na kraj svijeta možeš i sa apencem. :jesus:
 
mate said:
A ne znaš ga vozit... :hehehe: :B:

Ti nisi publika za Scramblera, to je za ljude koji hoće imati neki trendi motorić i koji će im stajati u garaži za na kavu a da pri tome i dalje ostaje atraktivan jer se dizajn sigurno neće mjenjati nikad. I to je ok. Nije moj izbor, ali mogu shvatit. Isto ko i gejfon.
možda ga Srki uzme :mrgreen:
 
Vidio ga danas, prvi puta u živo - i vozio.
Na prvi pogled mali, jako mali. Versys je prema njemu motor i pol :mrgreen:
Visok i širok volan, niski sic, noge lagano naprijed, ali ne previše. Osjećaj kao na Hondi Monkey :mrgreen:
A vožnja :LOL: nervozan na gasu, trzajna ozljeda vrata pri svakom ubrzanju :LOL: ali ne smeta, daje mu draž.
Kočnice odlične, prije će na prednji, nego uključiti ABS :mrgreen:
Neozbiljan izgledom sa ozbiljnim motorom.

Sviđa mi se, još više kad sam ga provozao.
Ali s obzirom da bi bio drugi motor, razmišljat ću o njemu tek kad se pojave polovnjaci.

alpine said:
tu je guzzi napravija puno bolji posal sa novim V7.. a da ne govorim o trijumfu i kawi W

Stvar ukusa, V7 mi je krasan, ali kad sam vidio konje brzo sam ga zaboravio.
 
11156299_901203693233259_2479912750964129642_n.jpg
 
full throtle bi mi legao ko budali šamar, al puno preskup
gledala sam ga prije kupovine ovog monstera, ali razum je prevladao  :?

a nakon ovog monsterića, ću svakako ići na nešto jače tako da scrambler otpada za sva vremena
 
Jel dobio popust  :mrgreen:
 
ekipa iz Radikal Choppera se dočepala jednog i malo ga preradila  :shock:



neki su ga pak zamislili malo drugačije  :mrgreen: