seks prica

zele_tg

New member
e kad se samo sitim te 1997 i moje dobre lipe cbr 900 godinu dana stare,dosla je ona,avionom,ravno iz Zagreba,popdne 5,6 sati. Di cemo sta cemo ajmo poist picu,popila ona dvi kole a ja tri male pive,a sad,heee,ajmo se malo provozat,pa ona bi negdi na osamu, pa ovo pa ono,u voznji mi kaze; ma ja bi tila probat na motoru.Probali smo mi svugdi al oce mala na motoru,ajde dobro znam ja dalmatinske sume ko svoj djep velim ja u sebi i ravno na Ciovo pod borove koji su proslo lito izgorili.I tako parkiram ja hondu.nadjem jedan lipi kamen za ispod nogara i ispunim maloj zelju,ali dosa red na mene,ajde ti mala moja uvati se ti za boriku i dobro se drzi.Ma nisam se ja moga dobro opustit dok je ona sidila na hondi,sve gledam da mi moja lipa mala nebi pala,mislim moj motor.E koji su to dani bili kad je gorivo bilo tri kune a ja momak mlad.Dragi moji prijatelji pozdravlja vas zele_tg.      ova prica ispricana je na istinitom dogadjaju i likovi su identicni dogadjaju.
 
ahhh sa nostalgijom ... di su ti dani nase mladosti kad smo sve mogli ... kad je gorivo bilo po tri kune  :mrgreen:
 
Svaka ti dala majstore (y)
 
markookram said:
ahhh sa nostalgijom ... di su ti dani nase mladosti kad smo sve mogli ... kad je gorivo bilo po tri kune   :mrgreen:
[/quo :te]

tu su :D
 
e moj žele... sad ti se diže samo na zadnje kolo i diže se cijena benzina... em ti godine! :starac:




        :rofl:                                :jesus:
 
...zele,svaka čast pravi si romanopisac...
 
evo ga probudia se  :mrgreen: ovo je tek pocetak literarnog izricaja naseg zele ima tih prica u njega mali bi forum bi za sve ispr(i)cat  :mrgreen:
 
:lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry:

ali je juzina doli :LOL:

ovo je bila ona...
 
kad ga je murija vidila sa kozom on pocea vikat trazi drogu trazi drogu... :lolcry: