seks prica

Z-Power said:
to je kad mala ostane neplanski trudna

"na tvojoj ruci prsten,u mome oku SUZE...."

:LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

prejako  (y) :rofl:
 
Phobocaster said:
hehe lako je tebi krstit, ako je suditi po spolu (bez uvrede) jer pitaj kojeg got lika oćeš dali bi je*ao malu na motoru i 99,99% će ti reći DA, a pitaj žene dali bi se je*ale na motoru i ako bude 20% moš bit sretan...

Oćemo krstit moju Hondu?

:bananalove: :bananalove: :bananalove: :bananalove: :bananalove: :bananalove: :bananalove:
:inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove:
:zaljubljeni: :zaljubljeni: :zaljubljeni: :zaljubljeni: :zaljubljeni: :zaljubljeni: :zaljubljeni: :zaljubljeni: :zaljubljeni:
:love10: :love10: :love10: :love10: :love10: :love10: :love10: :love10: :love10: :love10: :love10: :love10:
:banana2: :banana2: :banana2: :banana2: :banana2: :banana2: :banana2: :banana2: :banana2: :banana2: :banana2: :banana2:
[/quote
Ma više bi ih, malo se prave fine.. :D
 
Z-Power said:
to je kad mala ostane neplanski trudna

"na tvojoj ruci prsten,u mome oku SUZE...."

:LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
Nisi više rokerica postala si majka  :LOL:
 
Pa sram vas bilo... Samo o tome pričate... Ah da... Pamtim to kao da je bilo danas  :mrgreen:
 
aria said:
jeli se žele kome javija zadnje dane :mrgreen:
A biće se nejavlja šta nema motora pa mu neugodno ili...

















...nema ništa za ----- na motoru  :mrgreen:
 
Ah šta reći osim da nisi jedini koji je to probao. :mrgreen: Al ovo drugo puno bolje a i sigurnije. :mrgreen:
 
svaka čast na postu  :LOL: :LOL: :LOL:
 
zele_tg said:
u jebate na moru sam stalno,nema seksa samo dam hobi da mi malo popusi,heeeheeeeee
A jesi proba sa lignjon  :mrgreen:
 
:lolcry:

(y) (y)
 
a ova Želina kratka priča lipi komentare ka knjiga od ,,naše,, Nives C prošle god.
 
rus said:
a ova Želina kratka priča lipi komentare ka knjiga od ,,naše,, Nives C prošle god.
ma ona mu nije ni do kolina,vidiš koji su to izražaji :chick: :headfones: :headfones: :cheer: :ruza: :bebica:
 
hvala,kad vas vidim dat cu vam autogram ,spreman se za vukovar pa san na moru po cile dane,triba stakod skupit novcica ,za koju pivicu sa ekipom.