Sena 5s komunikacija

Troliver

New member
Ukratko, dva frenda imaju Senu 5s koja podržava da dvoje ljudi priča odjednom, a ja sad kupujem komunikaciju i zanima me hoću li moći pričati sa njima istovremeno ako kupim jaču komunikaciju ili se koristi tehnologija one najslabije? Ne znam kako funkcionira kada pričamo jedan po jedan (kako se to jedino može kod 5s) ali ne zvuči mi fora.
 
Ako kupiš jaču onda se ti prvi čuješ odnosno kad ti progovoriš oni se stišaju a ako slušaš muziku oni moraju slušati ono što ti slušaš. Kad kupuju jeftino onda neka pate, nek se vidi 'ko ima! :mrgreen:
A kak onda funkcionira između nih dvoje, ja progovorim oni se stišaju i ko onda od njih prvi priča. Čito sam neš da sam jedan po jedan mogu pričat u tom multi-way intercom modu. Izgleda da bumo se svi spojili na whatsapp.. :rolleyes:
 
Ne znam kako je kod drugih, al kod SMH5 je ovako: nema razgovora sva tri sudionika odjednom, nego se prilikom uparivanja svakom "dodijeli" njegov broj. Mogu razgovarati samo dva sudionika. Za razgovor odgovarajućim klikom na uređaju odabereš sudionika s kojim želiš razgovarati.
 
  • Like
Reactions: Troliver
Ne znam kako je kod drugih, al kod SMH5 je ovako: nema razgovora sva tri sudionika odjednom, nego se prilikom uparivanja svakom "dodijeli" njegov broj. Mogu razgovarati samo dva sudionika. Za razgovor odgovarajućim klikom na uređaju odabereš sudionika s kojim želiš razgovarati.
A jel ovaj treći koji ne priča bar čuje razgovor?