Senzori za kontrolu tlaka u gumama.

Elias

Well-known member
Zanima me ima li tko iskustva sa ovim Tire Watch ili sličnim sustavima.

http://www.zupin.de/content/produkte/raeder/tire-watch.html

tire%20watch%20gr.jpg




TireMoni Checkair TM400

http://www.tiremoni.co.uk/?__utma=1.964198648.1300108225.1300108225.1300108225.1&__utmb=1.5.10.1300108225&__utmc=1&__utmx=-&__utmz=1.1300108225.1.1.utmcsr=google|utmccn=(organic)|utmcmd=organic|utmctr=reifendruckkontrolle%20motorrad&__utmv=-&__utmk=253058569

41Yu7wS5C3L._SS400_.jpg




 
Ja to imam tvornicki ugrađeno i super stvar.
Nikada nemoras bez veze na kontrolu tlaka, uvijek i u svakom trenutku znas koliki je tlak! (y)
 
Za tebe znam, i sve mi je jasno.  (y)
Zanima me kako su pouzdani ovi za naknadnu ugradnju.
 
Elias said:
Za tebe znam, i sve mi je jasno.  (y)
Zanima me kako su pouzdani ovi za naknadnu ugradnju.
nakon montiranja na felge treba paziti da se prilikom montaže gume isti ne oštete,pogotovo ako vire iz "bazena" felge(srednji,upušteniji dio felge).Montaža prvog ruba gume:ventil na "19h" u odnosu na kljun za montiranje,montaža drugog ruba gume:ventil na "17h" , u postupku demontaže ventil mora biti ispod kljuna za motiranje ili na "12h" za prvi i drugi rub gume.Naknadno možeš provjeravati točnost ventila sa nekim umjerenim manometrom. U svakom slučaju dobra stvar (y)
 
imam iskustvo s tim senzorima za kontrolu tlaka, na Renault Laguni...živo njesra i Reno :?
Srećom, uvoz iz Belgije za prodaju, brzo sam je se riješil..dal je na PC i onda je nekaj čovek prek softvera kompa napravil kaj nije grešku javljal
 
i vlasnci Peugeota su uglavnom zadovoljni, narocito kad senzor prdne od vlage u zraku pa ih jebe uzduz i popreko,

a nije bas sica za kupit
 
o cemu vas dvojica?
em ste nerazumljivi, em tu neke renoe i pezoe spominjete?

super forica, ovi sto su na ventilima previse strse van,
zanimljivi su oni koji se samo zalijepe iznutra na felgu, i kad mijenjas gume, promijenis i baterije.
ali na kraju krajeva, jos jedan privjesak koji pisti, moras puniti, i paziti da ga nisi izgubio negdje...

trebali bi napraviti bluetooth odasiljace s aplikacijom za gejfon.
 
Kod gornjeg sustava Tire Watch nemaš ništa za nosat okolo i punit.
Displej možeš postavit u kokpit i toje to.

Koje si ti senzore na ljepljenje spominjao, di si to vidio.
Postavi link.
 
low_rider said:
o cemu vas dvojica?
em ste nerazumljivi, em tu neke renoe i pezoe spominjete?

super forica, ovi sto su na ventilima previse strse van,
zanimljivi su oni koji se samo zalijepe iznutra na felgu, i kad mijenjas gume, promijenis i baterije.
ali na kraju krajeva, jos jedan privjesak koji pisti, moras puniti, i paziti da ga nisi izgubio negdje...

trebali bi napraviti bluetooth odasiljace s aplikacijom za gejfon.

one koji imaju isti ili slican sistem, pa je, reimo logicno, ocekivati iste ili slicne probleme
nije tesko  :mrgreen:
 
A di je onda čar prljanja ruku dok odvrčeš kapice na ventilima :misli:
 
rajicsb said:
A di je onda čar prljanja ruku dok odvrčeš kapice na ventilima :misli:

ako na zadnjoj gumi od kofera vidiš samo 20-ak cm gume, onda se to prljanje ruku pretvara u pravu avanturu...  :x
 
Merla said:
ako na zadnjoj gumi od kofera vidiš samo 20-ak cm gume, onda se to prljanje ruku pretvara u pravu avanturu...  :x

Nešto kao Nemoguča misija  :mrgreen:
 
rajicsb said:
Nešto kao Nemoguča misija  :mrgreen:

više kao kombinacija Nemoguće misije i Svemirske odiseje  :mrgreen:
 
Merla said:
više kao kombinacija Nemoguće misije i Svemirske odiseje  :mrgreen:

NEPROCJENJIVO  (y)
 
Glavešine u auto industriji misle da ćemo tolko poretardinjat i udebljat se pa nećemo bit sposobni mjerit tlak  u gumama na tradicionalan način  :LOL: A to dokazuju i ostale inovacije koje nam spremaju. Ko voli nek izvoli.
 
Nitko nije spomenuo cijenu, ali zadnja koju sam vidio je bila oko 250$ + troškovi dostave, a možda i carina.

Za te pare si lagano sam provjerim tlak (u gumama :mrgreen:) :wink:
 
Sta provjerim...  balansiram se i provozam jos na novoj gumi

G4GaZ.gif
 
Hahahaha....
Pa lik je zaista ORIGINLAN !!!!
Ovako se ni Chuck Norris ne može zabavljati....  :LOL:
 
cRuNk said:
Sta provjerim...  balansiram se i provozam jos na novoj gumi

G4GaZ.gif

- kod ovog većeg znam da ne utiče na balans, ali kod manjih guma :neznam:

    :LOL:


(mislim na te senzore jel' ?  :mrgreen: )
 
sid said:
i vlasnci Peugeota su uglavnom zadovoljni, narocito kad senzor prdne od vlage u zraku pa ih jebe uzduz i popreko,

a nije bas sica za kupit
napunis gume dusikom pa nemas vlage :wink: