Serdarević-R TECH(Ispušni lonci za sve 4T skutere)

drugabrzina

New member
Proizvodimo dvije vrst lonaca TRI OVALNE i OVALNE.
Cijena je jako prihvatljiva uz to dajemo garanciju.
Za više informacija možete se javit na:
Elvis               098 687 674
                    091 200 8020
Josip               098592 608
                     091 208 0061
 
drugabrzina said:
Proizvodimo dvije vrst lonaca TRI OVALNE i OVALNE.
Cijena je jako prihvatljiva uz to dajemo garanciju.
Za više informacija možete se javit na:
Elvis               098 687 674
                     091 200 8020
Josip               098592 608
                      091 208 0061
daj jednog reklamnog za busu....
 
drugabrzina said:
Može prijatelju za tebe dzabe


Ima li kakav dyno test skutera bez i sa dotičnog spuha da se vidi crno na bijelo jel ima kakve koristi il ne. (performanse) Onima koji hoce zvuk mogu kupit neku obicnu hrpu lima savijenu u krug i nabit na granu tak da njima ovaj podatak nema smisla.

Ako imas bilo bi super da uploadas tu ak ne.... :(

 
drugabrzina said:
Proizvodimo dvije vrst lonaca TRI OVALNE i OVALNE.
Cijena je jako prihvatljiva uz to dajemo garanciju.
Za više informacija možete se javit na:
Elvis               098 687 674
                     091 200 8020
Josip               098592 608
                      091 208 0061
kolike su vam cijene topova za motocikle?
 
Ako su dobri na Ducatiu 999 i 916 ili na Augusti Tamburini i svim Japanskim motociklima valjda će nešto vrijedit i za te male jurilice.
Cijene:  ful inox-230 EUR
            inox-titan-260 EUR
            ful titan-300 EUR
-normalno za skutere su nekaj jeftiniji od 150-200 EUR
 
Mogu ja dobiti jedan primjerak free, odemo s njim na dyno test i ako se pokaze da ima svrhe sto se tice performansi znam najmanje 4 ljudi koji bi ga uzeli 100%
 
drugabrzina said:
Ako su dobri na Ducatiu 999 i 916 ili na Augusti Tamburini i svim Japanskim motociklima valjda će nešto vrijedit i za te male jurilice.
Cijene:   ful inox-230 EUR
            inox-titan-260 EUR
            ful titan-300 EUR
-normalno za skutere su nekaj jeftiniji od 150-200 EUR

ja ih napravim za 20% manje love... s tim da si čovjek može sma birat dizajn spuha... trokut ovaL TRI OVAL KRUMPIR ISUS..KAJ GOD OĆE...


perforinana cijev u sredini inox kao omot i vozdra... završetak izvadim na preši za 3 min ;)
 
drugabrzina said:
Proizvodimo dvije vrst lonaca TRI OVALNE i OVALNE.
Cijena je jako prihvatljiva uz to dajemo garanciju.
Za više informacija možete se javit na:
Elvis               098 687 674
                     091 200 8020
Josip               098592 608
                      091 208 0061


Radili ste vi i "Yoshimure" koliko me pamcenje sluzi 8)
 
bok! evo novi sam i prvo cu se predstavit, zovem se drazen i iz zagreba sam! kupil sam Peugeot Jet Force 50 c-tech prije jedno dva mjeseca i mogu rec da sam zadovoljan za sad!! Molio bi vas ak zna ko gdje ima za kupit kakav ispuh, ako ima koji preporucate, i kolko bi otprilike dosel jel bi stavljal!? Jel se dobije kaj s time, i jel šteti kaj motoru?? Hvala unaprijed na odgovorima!!! (y)
 
drazen_shp said:
bok! evo novi sam i prvo cu se predstavit, zovem se drazen i iz zagreba sam! kupil sam Peugeot Jet Force 50 c-tech prije jedno dva mjeseca i mogu rec da sam zadovoljan za sad!! Molio bi vas ak zna ko gdje ima za kupit kakav ispuh, ako ima koji preporucate, i kolko bi otprilike dosel jel bi stavljal!? Jel se dobije kaj s time, i jel šteti kaj motoru?? Hvala unaprijed na odgovorima!!! (y)

prvo   kupil si s***** od skutera



drugo

prvo se stavlja jača termo grupa pa onda spuh i to...

treće krivi topic
četvrto krivi forum   odi na www.svijetskutera.com

peto.. j***** pežo da te j***
 
rednyaW said:
ja ih napravim za 20% manje love... s tim da si čovjek može sma birat dizajn spuha... trokut ovaL TRI OVAL KRUMPIR ISUS..KAJ GOD OĆE...


perforinana cijev u sredini inox kao omot i vozdra... završetak izvadim na preši za 3 min ;)

ajde složi mi ovaj joint.. :mrgreen:
koliko tražiš za to??
 
Streetfighter said:
ajde složi mi ovaj joint.. :mrgreen:
koliko tražiš za to??
bas je lijep auspuh,posto je to i jel daje snage ista ili je sminkeraj
 
Ninja said:
Radili ste vi i "Yoshimure" koliko me pamcenje sluzi 8)
Onaj tko odradi reparaturu tuđeg proizvoda ( i to na način da taj proizvod u nekim segmentima bude i bolji od originala-poglavito mislim na dijelove mjenjača a i uspuhe) i to radi dugi niz godina -taj je u stanju napraviti i svoj proizvod !!! Osobno sa dipl.ing.Serdarevičem imam ok.iskustva i u više navrata sam ga nagovarao tj.poticao da pokrene proizvodnju tih auspuha i još nekih detalja pod svojom firmom pa mi je drago ako su mu se stvorili uvjeti za tako nešto!!!  (y)
 
rednyaW said:
ja ih napravim za 20% manje love... s tim da si čovjek može sma birat dizajn spuha... trokut ovaL TRI OVAL KRUMPIR ISUS..KAJ GOD OĆE...


perforinana cijev u sredini inox kao omot i vozdra... završetak izvadim na preši za 3 min ;)
Daj molim te uzorke da vidim kako izgledaju...
 
zvonko situm said:
Onaj tko odradi reparaturu tuđeg proizvoda ( i to na način da taj proizvod u nekim segmentima bude i bolji od originala-poglavito mislim na dijelove mjenjača a i uspuhe) i to radi dugi niz godina -taj je u stanju napraviti i svoj proizvod !!! Osobno sa dipl.ing.Serdarevičem imam ok.iskustva i u više navrata sam ga nagovarao tj.poticao da pokrene proizvodnju tih auspuha i još nekih detalja pod svojom firmom pa mi je drago ako su mu se stvorili uvjeti za tako nešto!!!  (y)

Nisam ja nista lose mislio (y)  samo sam se prisjetio 8)