servis digitalnih fotoaparata ???

dr.chala

Active member
Neka preporuka za Zagreb ... Radi se o FUJI 9100.  (y)
 
    ...iskreno, jako teško. Ovlašteni servisi za neke druge marke (Cannon, Nikon, Olympus) traže 150 kn samo za defektaciju, i uvijek ti mogu reći da se ne isplati popravljati ga, što te ne oslobađa potrebe plaćanja. Sada smo EU, pa probaj stupiti u vezu sa najbližim ovlaštenim servisom za FUJI.
 
dr.chala said:
Neka preporuka za Zagreb ... Radi se o FUJI 9100.  (y)

..pitanje je sto smatras pod servisom?.. ako je neki kvar, popravci se najcesce ne isplate na starijim digitalcima, jer za cijenu popravka kupis novi aparat koji ce vjerojatno biti i kvalitetniji od starog..
 
trebam servis za Fuji debil kompakt fotić, sve radi samo je ekran crni.

ovaj Katušić je neki servis ili doma čeprka?


ima joško u Zg da dela?



Srki
 
Bio je u Martićevoj mislim oko broja 13? ili kod Ratkajevog prolaza i Martićeve Marković, čovjek je bio genijalac i imao je normalne cijene. Zna li netko radi li još?
 
Tornado11 said:
Bio je u Martićevoj mislim oko broja 13? ili kod Ratkajevog prolaza i Martićeve Marković, čovjek je bio genijalac i imao je normalne cijene. Zna li netko radi li još?

    ...Martićeva 14 b, 01 461 26 44  ili 098 981 55 90. Ali radi samo analogno, koliko se sjećam. Kaj ti je riknulo?
 
Ništa nije riknulo na fotiću, ali ima često da ljudima rikne neka sitnica pa se u Njemačkoj to ne popravlja, i daju za 10-20€ foto ili samo da se plati poštarina, tako da ga u biti treba rastaviti prišarafiti (recimo okretni gumb za paljenja i sastaviti, ili okretni display kontakt ili sl). Pa mi se ne isplati za 50-100 kuna zafrkavati sa time 2 sata.