Servis - Honda cbr600 rr 2007

hustler

New member
Pošto sam kupio motor prije dva tjedna a čovijek je radio zadnji servis na 10000km (ništa posebno promjena ulja, filtera, pomazivanje) ja bi za svoju dušu motor odveo na servis s obzirom da sad ima 12700km pa me zanima što očekivat i kak se postavit kad dođem u servis s obzirom da mi je prvi put pa nebi htio da me pljačkaju a da ne naprave sve kaj treba. Unaprijed isprika svim serviserima koji kvalitetno rade svoj posao pa su se našli uvrijeđenima, al jednostavno nisam znalac pa pušem na hladno s obzirom da sam imo prilike čitat svakakve stvari...Inače, za informaciju, motor radi savršeno...Thx
 
U Zagrebu, kaj se servisiranja Hondi tice kod Sekola te ne budu opljackali a kvalitetno ce ti odraditi servis.

(y)
 
Nije mi jasno zasto je covjek radio na 10k km, kada je po knjizici na 12800km, mozd nesto nije bilo uredu... za svaki slucaj odnesi neka ga pregledaju ak
nist drugo  :?
 
ili samo petlja  :mrgreen: svaki motor koji se prodaje ima tek urađen servis  :mrgreen:
 
Moguce  :palacdolje:
 
Ace said:
U Zagrebu, kaj se servisiranja Hondi tice kod Sekola te ne budu opljackali a kvalitetno ce ti odraditi servis.

(y)
http://www.motorisekol.com/page%20-%20kontakt.html
 
cRuNk said:
Nije mi jasno zasto je covjek radio na 10k km, kada je po knjizici na 12800km, mozd nesto nije bilo uredu... za svaki slucaj odnesi neka ga pregledaju ak
nist drugo  :?

Pa upravo zato bi ja na servis iako nije prošlo ni 3000km. da mi duša bude čista