Servis motofreak servis - iskustva...

zaprudanec

Well-known member
Igor Franjević - Trstenik 144, Čučerje, Zagreb

Zanima me da li netko sa foruma ima iskustva sa ovim servisom?
 
Osobno ne, ali imam poznanika koji je šiljio 636cu za utrke ubrzanja, on je bio zadovoljan... :misli:
 
Zapru said:
Igor Franjević - Trstenik 144, Čučerje, Zagreb

Zanima me da li netko sa foruma ima iskustva sa ovim servisom?

Nekoliko kolega servisira kod njega motore, zadovoljni, pa preporučili i meni...
Trenutno čovijeka nema u Hr, vraća se početkom 3. mjeseca. Cijenom i više nego ok, odmah odgovora na upit/mail,  poslije servisa napišem za ostalo...
 
Mladjo2003 said:
Nekoliko kolega servisira kod njega motore, zadovoljni, pa preporučili i meni...
Trenutno čovijeka nema u Hr, vraća se početkom 3. mjeseca. Cijenom i više nego ok, odmah odgovora na upit/mail,  poslije servisa napišem za ostalo...
(y)
 
Nisam radio ništa kod njih,
gnjavio sam ih par puta nekim upitima,
u kratkom roku sam dobio stručne odgovore...
 
Odradio dns servis na novoj/staroj lokaciji
Zadovoljan brzinom/kvalitetom i cijenom usluge
 

Attachments

  • IMG_20211104_132738.jpg
    IMG_20211104_132738.jpg
    1.9 MB · Views: 0
  • IMG_20211104_131015.jpg
    IMG_20211104_131015.jpg
    5.2 MB · Views: 0
  • Like
Reactions: pikacu79
Upravo odradio servis: ulje+filteri, ulje kvacila, diskovi i plocice, nove gume, servis anlasera.... uglavnom, ne mogu dovoljno nahvaliti strucnost, brzinu, detaljnost i cijenu. Kod njega servisiram motor vec 5 godina i svaki puta izadjem iznimno sretan s mirom u glavi jer znam da je sve odradjeno vrhunski. Ovaj puta su nadmasena ocekivanja, motor je daleko vozniji (gume) i ugladjenije radi (podesavanje motora). Svaka preporuka!!!
 
Upravo mi se motor vratio sa servisa od Motofreaka i vrlo sam zadovoljan stručnošću i brzinom. Preporučam i vraćam se ponovno. Eto da pohvalim čovjeka :)
 
Jako zadovoljan.
Servisirao sam 2 motora tamo do sada.
Možda budem i 3.