Servis na Viru ili okolici HITNO

Korisnik97

Member
Bok ljudi znate nekog servisera na viru ili bližoj okolici. Jučer par km prije destinacije mi je motor kod kretanja sa semafora počeo zvucat ko da je pukao auspuh, međutim zvuk dolazi iz glave. Motor nema snage, ne želi se razvrtiti preko 4-5k okr. Motor je kawasaki er5 1999g
Ako nema nikog baš sad za vikend može onda neko da mu ostavim motor pa ga pokupim idući vikend
Hvalaa
 
Izletila je svijećica iz glave, nemam pojma kako i zeznula navoj, ako netko zna tko bi mogao to sredit može u PM ili ovdje
 
Izletila je svijećica iz glave, nemam pojma kako i zeznula navoj, ako netko zna tko bi mogao to sredit može u PM ili ovdje

Vidiš, ja sam pomislio da bi mogla bit brtva glave ili svjećica ali nisam htio gnjavit s pretpostavkama. U slučaju brtve sam mislio da bi onda napravilo nered s rashladnom vodom, a za svječicu sam mislio da motor ne bi ni palio. Ali znači da je radio na samo jednom cilindru.

Je li navoj potpuno uništen, da li si je probao zavidat? Možda nije bila pravilno zavidana, možda je bila samo na jednom navoju.
 
Probao sam zasarafit I uhvati jedan krug navoja i to je to. Probao upalit da vidim kaj će se desiti, ali je izbacio samo svijećicu van. Ako netko ide i da mu je usput da bi mogao mi dostaviti motor do Zg za neku cifru da nije ko vucna bio bi zahvalan