Servis za BMW-a (K100 iz 84’) oko Sinja, Knina, Trilja

Jurko

New member
Trazim dobrog servisera za BMW K100 iz 84. godine.
Motor se nije vozio godinu dana i volio bih mu napraviti apsolutan generalni servis.
Cak i klipove, crijeva goriva, dihtume, naravno filtere i ulje...

Ako netko poznaje servisera u okolici Sinja, Knina, Trilja ili cak u ostatku Hrvatske a da se zbog toga isplati prebaciti motor i dalje...

unaprijed hvala i uzivajte u voznji!
 
Idi Zlatku u Solin, boljega nema. Barisici 1a, semafor kod novih zgrada gdje je Ribola odmah nakon sto se prodje Salona kad dolazis iz smjera centra mjesta. Meni je odrzavao motore 2-ventilske R serije i K100LT iz 1989 kog sam imao do prije 2 godine, a sad je kod njega u radu moj sadasnji K1100RS iz 1993. On ima i dosta rabljenih dijelova (inace naruci od Engleza). Ako nije vozen samo godinu, nece tu trebati velika posla
 
Hvala

a gore sjevernije?
Oko Sinja, Knina..?

Dosta se motora vozi u tom podrucju, vjerujem da ima odlicnih servisera tamo.
 
Kao sto ti je FFBikerSar napisao,
Zlatko u Solinu.

Covik samo radi BMW ..... i vozi BMW.

Ako ti triba broj, jav mi se na PM
 
Za broj (i mail) Zlatkov možeš se i meni javiti. Moze oko Sinja, Knina biti servisera svaštara, ali Zlatka zovu i iz ovlaštenog BMW servisa (Tomić) kad im kakvi stranci s motorima dođu, jer čovjek zna svaki BMW motor u dušu. Pa kad ja iz SARAJEVA (300 km od Splita) potežem do njega, evo od 1997.???
 
Za broj (i mail) Zlatkov možeš se i meni javiti. Moze oko Sinja, Knina biti servisera svaštara, ali Zlatka zovu i iz ovlaštenog BMW servisa (Tomić) kad im kakvi stranci s motorima dođu, jer čovjek zna svaki BMW motor u dušu. Pa kad ja iz SARAJEVA (300 km od Splita) potežem do njega, evo od 1997.???
Pozdrav, može li broj od Zlatka? Potreban mi je servis na f650gs.
 
Lako ga je naci, odmah iznad Ribole, malo dalje od Salone starom cestom ka Kastelima