SERVIS ZA ITAL JET

badja

New member
Molim za pomoć. Gdje bi se u Zagrebu mogao servisirat skuter ital jet.Možete mi predložit neki servis koji bi ga mogao servisirat.
 
Ajojjjjj....najebo si  :mrgreen:. Ja vec godinu dana imam jedan italjet formula 50 u garazi. Ta firma vise ne postoji.....u Italiji dijelove naci-nemoguce...ili vrlo tesko. Meni treba paljenje komplet(bobina i stator).
 
e sranje je to decki da...moja sucut, ja svog sredio i prodo u zadnji cas...ta firma ne postoji vec ziher 4,5g....nema ni u italiji dijelova...

najvise mi je pomogo neki frajer kaj ima radionu u heinzlovoj, taman prije nadvoznjaka,inace trebala bi ga sad pregazit
nova branimirova pa se pozurite tamo...ako nekom mozda treba, mislim da doma imam negdi regler, kocnicu(ono rucica i sve kaj ide uz nju)  i pedalu za paljenje (kik starter)...
kaj se tice dijelova da se dosta pripasat od piaggia i gilere (paknice i takve pizdarije)...ak vas jos nes zanima slobodno vicite, rastavio sam svoju formulu 50 jedno 1000 puta do ibera  (y)
 
Meni treba za taj nesretni formula 50....stator i bobina.Marka je IDM. Moze polovno...samo da sljaka. Napravio bi mi netko uslugu,da se napokon rijesim tog sranja iz garaze :mrgreen:
 
bmw m 5 said:
Meni treba za taj nesretni formula 50....stator i bobina.Marka je IDM. Moze polovno...samo da sljaka. Napravio bi mi netko uslugu,da se napokon rijesim tog sranja iz garaze :mrgreen:

piccillo yamaha... ja sam kupio Top Performance cdi za svoju Formulu koju sam sredio i prodao...

Inace ona ima ducattijevo paljenje i gore ne ide blokada...

Dakle taj CDI i bobina su zajedno u jednom dijelu, cijena oko 300kn!
 
badja said:
Molim za pomoć. Gdje bi se u Zagrebu mogao servisirat skuter ital jet.Možete mi predložit neki servis koji bi ga mogao servisirat.

Sto ti treba rijesiti?!
 
prosvrljaj malo po oglasniku, imas ljude kaj kupuju sve skutere i bilokojem stanju...mos njih nazvat za dijelove ili njima prodat svojeg...

ja sam svoju formulu 50, 97g, 3 vlasnik prije 2g prodo za 600€...i to jedva...

fakat je bio jeben skut (dok je radio)...najbolja 50tica u svoje doba!!  (y)
 
Hakija said:
prosvrljaj malo po oglasniku, imas ljude kaj kupuju sve skutere i bilokojem stanju...mos njih nazvat za dijelove ili njima prodat svojeg...

ja sam svoju formulu 50, 97g, 3 vlasnik prije 2g prodo za 600€...i to jedva...

fakat je bio jeben skut (dok je radio)...najbolja 50tica u svoje doba!!  (y)

Dan, danas pere sve 50ice...

serijala je meni isla 100km/h po satu, realne brzine nesto malo preko 80km/h...

evo malo slika moje (mijenjao ju za SP180 2t 2000. god.) : http://www.mojskuter.com/forum/index.php?topic=1011.60
 
Mr. J.....po slikama vidim da je tvoj bio LC. Ovaj moj je Ac. Nevjerujem da imaju istapaljenja :(. Meni na magnetu pise IDM....neko skroz jednostavno paljenje. Stator ima samo tri zice(dvije za svjetlo) i jedna ide za impuls (bobina).Inace bobina ima dvije zice. Jedna crna(masa) i jedna je crveno bijela. Nigdje nikakav cdi...nikakav pick up....pa kao to sranje radi ??? :misli:
 
bmw m 5 said:
Mr. J.....po slikama vidim da je tvoj bio LC. Ovaj moj je Ac. Nevjerujem da imaju istapaljenja :(. Meni na magnetu pise IDM....neko skroz jednostavno paljenje. Stator ima samo tri zice(dvije za svjetlo) i jedna ide za impuls (bobina).Inace bobina ima dvije zice. Jedna crna(masa) i jedna je crveno bijela. Nigdje nikakav cdi...nikakav pick up....pa kao to sranje radi ??? :misli:

To je isto paljenje... don't worry... Tako ti je i kod mene bilo...

ovo ti je Topovo paljenje koje sam ja uzeo... naruci si iz yamahe i doci ce ti u zg (tvoj je crne boje)

big3594.jpg
 
Mr J said:
Dan, danas pere sve 50ice...

serijala je meni isla 100km/h po satu, realne brzine nesto malo preko 80km/h...

evo malo slika moje (mijenjao ju za SP180 2t 2000. god.) : http://www.mojskuter.com/forum/index.php?topic=1011.60

oooo pa to je LC...to je zvjercina...moja je AC bila http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,6055.msg1017279.html#msg1017279

e da je sada italjeta...  :(
 
bmw m 5 said:
Probati cu...moram to rijesit Hvala Mr. J......jos samo da sam u Zagrebu...... :LOL:

nema veze, piccillo ti salje i cityexpressom... nemas problema nikakvih!

Nemas sto probavati, to je to sigurno! :D  (y)