Servis

bLind faiTh

Member
jedno pitanje u vezi servisa....
Suzuki M800....potpuno nov...kupljen u HRC DUDO
e sad...posto sam na ovom forumu prochitao jako puno losih stvari vezanih uz ovog dobavljaca,zanima me,ako ja otidem na servis nekom drugom..ovlastenom servisu za suzuki......dali josh uvjek imam garanciju na motor?
jer je on meni rekel "neee,ti morash servisirati kod mene....inache gubish garanciju" bla,bla.....  :?
 
bLind faiTh said:
jedno pitanje u vezi servisa....
Suzuki M800....potpuno nov...kupljen u HRC DUDO
e sad...posto sam na ovom forumu prochitao jako puno losih stvari vezanih uz ovog dobavljaca,zanima me,ako ja otidem na servis nekom drugom..ovlastenom servisu za suzuki......dali josh uvjek imam garanciju na motor?
jer je on meni rekel "neee,ti morash servisirati kod mene....inache gubish garanciju" bla,bla.....  :?

da, tak da ti on lovu pobere, zato ti to veli.
ak se ne varam garancija ti vrijedi ako servisiras kod bilo kojeg ovlastenog servisera. eo ja svoju Suzu kupio u njemackoj i servisirao je i kod Dude, u Eurorentu ili kak se vec zove i u D kod drugog dealera.
 
Važno da je servis ovlašteni za tu marku motora i nećeš izgubit garanciju.
 
bLind faiTh said:
jedno pitanje u vezi servisa....
Suzuki M800....potpuno nov...kupljen u HRC DUDO
e sad...posto sam na ovom forumu prochitao jako puno losih stvari vezanih uz ovog dobavljaca,zanima me,ako ja otidem na servis nekom drugom..ovlastenom servisu za suzuki......dali josh uvjek imam garanciju na motor?
jer je on meni rekel "neee,ti morash servisirati kod mene....inache gubish garanciju" bla,bla.....  :?


stovani mladi gospodine Robert svako vozilo kupljeno u ovlastenoj mrezi suzuki distributera u hrvatskoj moze se servisirati kod bilo kojeg od tih ovlaštenih distributera/servisera bez obzira kod kojeg je kupljeno pa Vama na volju....

vezano uz vasu gore navedenu izjavu jer je on meni rekel "neee,ti morash servisirati kod mene....inache gubish garanciju" bla,bla.....  :? jako nam je zao da se sluzite takvim lazima i izmisljotinama jer mislimo da smo prema vama od prvog kontakta pa do isporuke vaseg vozila bili fer i korektni te da stvarno nemate osnove za tako nesto i jos smo Vam uzeli yamahu pod racun....... :misli: :misli: :misli: :misli:



osoblje firme HRC-DUDO
 
naravno da ste bili fer...
ispricavam se osoblju HRC DUDO...i zao mi je sto ste se nasli uvrijedeni...ali mislim da niste shvatili moje namjere na ovom forumu.
pa da se ispravim...
jedino moje pitanje je bilo..dali ja mogu servisirati taj motor u varaždinu ili čakovcu...da ne moram ici do zagreba, a da mi garancija vrijedi...
dok sam preuzimal motor kod Vas...rekli ste mi da mogu ja servisirati motor gdje hocu ali da onda to vishe ne spada pod garanciju...
neznam...mozda je doslo do nesporazuma ili sam Vas krivo shvatil ali se definitivno nebi koristil lažima....stvarno nisam imal loše namjere,a i mislim da nema nista lose u informiranju pomuchi foruma ili bilo kojeg drugog izvora..
stoga se josh jedanput ispričavam...
 
mladi gospodine Robert

nas reply se odnosio na Vasu tvrdnju jer je on meni rekel "neee,ti morash servisirati kod mene....inache gubish garanciju" bla,bla.....  koja definitivno nije tocna. tocno je da ste se raspitivali o servisu u varazdinu ili cakovcu i da je nas odgovor bio da ako hocete mozete tamo servisirati svoje vozilo ali da Vam u tom slucaju garancija ne vrijedi bez obzira sto razni serviseri kazu da mogu i znaju (a i nije neka velika nauka napraviti redovan servis). dakle opet napominjemo da Vam garancija vrijedi iskljucivo ako vozilo servisirate u ovlastenim servisima. to se naravno odnosi na sve ovlastene servisere u hrvatskoj (najtocnije informacije o ovlastenim serviserima/distributerima mozete naci na sluzbenoj internet stranici suzuki predstavnistva u hrvatskoj www.suzuki.hr ) i u citavoj europi (Vama je bila upitna daljina servisa pa mozda postoji ovlasteni serviser u mađarskoj koji Vam je blizi ciji popis mozete naci na www.suzuki-motor.hu )


jos jednom napominjemo da nam je jako zao sto ste svojim komentarom mozda ne namjerno ocijenili nasu uslugu prema Vama ne korektno i ne profesionalno. smatramo da ukoliko postoje neke nejasnoce u naputcima koje smo Vam dali; bolji i kvalitetniji odgovor mozete dobiti ako nas kontaktirate. nije da je informiranje putem foruma nesto lose ( :peace: ) ali se po ovom forumu povlacilo brdo "rekla kazala" laznih tvrdnji bilo s nekim skrivenim namjerama ili ne
 
Suzuki ima samo tri servisa u HR. Pa kakva je to firma?? Jebo motore koje nemreš kupit u dućanu s mikserima, kosilicama i ostalim sranjima. :mrgreen: :mrgreen:
E frulex, a di se skriva taj stari prdonja Dudo? :mrgreen: Pozdravi ga, ne vidjeh ga godinama...
 
zahvaljujem na profesionalnom odgovoru. 8)
na ovoj www.suzuki.hr stranici postoji samo prodajna mreža...to znači da ste samo Vi,eurorent i falcon jedini koju mogu napraviti ovlašteni servis???
nejde mi se baš u Mađarsku... :no:
da, i meni je zao zbog vaseg krivog shvacanja i reakcije...ali ok...nadam se da je sad jasno da moje namjere nisu bile lose :uff:
 
darkovsky said:
I, gdje na kraju servisirat Suzuki? Servis drže i oni u Zaboku, a ima i Eurorent u Splitu.

u ovlastenom suzuki servisu ako ti je do garancije

a ako nije, kod dobrog majstora