Serviser Coha

Maverick22

Member
Pozdrav ekipa.
Idem gledati jedan motor kojeg je servisirao gospodin pod nazivom Coha. Gospodin bi trebao imati puno iskustva i radio je u Markezu, a sada ima svoj servis.
Da li čovjek odrađuje svoj posao dobro, kakva su iskustva sa njim pošto ga ne poznam?

Po forumu vidim da su više manje jako pozitivna?
 
Maverick22 said:
Pozdrav ekipa.
Idem gledati jedan motor kojeg je servisirao gospodin pod nazivom Coha. Gospodin bi trebao imati puno iskustva i radio je u Markezu, a sada ima svoj servis.
Da li čovjek odrađuje svoj posao dobro, kakva su iskustva sa njim pošto ga ne poznam?

Po forumu vidim da su više manje jako pozitivna?
izvrstan,nas desetak frendova kod njega vec godinama peljamo motore,strucan,jeftin,ko u stilu ak ti bilo kaj cudno na motoru,dodješ,pitaš,nece ti za to uzet ni kune,na prijateljskoj osnovi
 
črnomerec said:
izvrstan,nas desetak frendova kod njega vec godinama peljamo motore,strucan,jeftin,ko u stilu ak ti bilo kaj cudno na motoru,dodješ,pitaš,nece ti za to uzet ni kune,na prijateljskoj osnovi

Potvrdujem receno, servisira moju ninju godinama i nemam niti jednu primjedbu na njega.
 
črnomerec said:
izvrstan,nas desetak frendova kod njega vec godinama peljamo motore,strucan,jeftin,ko u stilu ak ti bilo kaj cudno na motoru,dodješ,pitaš,nece ti za to uzet ni kune,na prijateljskoj osnovi

...od riječi do riječi potpisujem!! Moje velika preporuka za Cohu!
 
dukce ne radi,jer se nedaju popravit i onda dolazi do nezadovoljstva vlasnika istog,eventualno plovak goriva promjeni  :mrgreen:
 
Za one koji neznaju mogli bi napisat neki kontakt broj i adresu di se nalazi (y)
 
..a kaj je na forum zabranjeno reklamirat  : :shock: :(
 
mac.airbrush said:
..a kaj je na forum zabranjeno reklamirat  : :shock: :(
filozofiraš puno,ko je trazio broj,dobio ga je na privat
 
črnomerec said:
maleeu da ti treba vec bi pito

..meni osobno za sad ne treba ali je dobro znat i ako je covjek dobar zasto ga nebi nekom preporucio jer imam dosta upita a nema ih bas puno za preporuku (y)