Serviser Coha

mate said:
Thruxton R ... powdercoating... Ne znam zašto su ti trebala dva posta. :mrgreen:

Ma to je od zene motor, ovo je moj:
gjmamjg-hayabusa-modify-51-jpg.231981


Jesam se uklopio sad?  :LOL:
 
mate said:
Thruxton R ... powdercoating... Ne znam zašto su ti trebala dva posta. :mrgreen:

kak se adzeovi glasači odma slože, meki graničari :mrgreen:


Srki
 
mate said:
Na dobrom si putu ali tek kad stignu resice i čoper onda si pravi muškarac. :mrgreen:

Koja je razlika izmedju resica i open slip on Akrapovica(meko c  :mrgreen:)  :misli:
 
Mocippaldi said:
Koja je razlika izmedju resica i open slip on Akrapovica(meko c  :mrgreen:)  :misli:
prvi su gadljivi za oko,a drugi za uho
 
Mocippaldi said:
Koja je razlika izmedju resica i open slip on Akrapovica(meko c  :mrgreen:)  :misli:

Od kad sam vidio da Akrapovič u ponudi ima i HD, ne znam odgovor. :mrgreen:
 
Mate,ja sam kao individua bil uvjeren da barataš s nekim širim informacijama ,glede Akrapovog spektra .Među prvima s kojima je Igor surađivao bio je upravo Harley,u proširenom smislu i Eric Buel s njegovim modelima .Vidim da nema smisla govoriti o Uralu a i Yoshimuri kao izravnom konkurentu,da je spominjem Termi i W &H.  (y) :021:
 
Necu ulazit u rasprave o serviseru, samo me zanima jel Thruxton parkiran u Radničkoj za lijepog vremena? :misli:
 
mate said:
Od kad sam vidio da Akrapovič u ponudi ima i HD, ne znam odgovor. :mrgreen:

Alo ba, ti bar moras znat da se kod nas nitko ne preziva na "ič" svi smo na mehko C 
 
kiki.o said:
Necu ulazit u rasprave o serviseru, samo me zanima jel Thruxton parkiran u Radničkoj za lijepog vremena? :misli:
U vezi oglasa za drva...koliko ih ima, jesu blizu kuće. Imate li pasa u dvorištu?
 
Kawah said:
Mate,ja sam kao individua bil uvjeren da barataš s nekim širim informacijama ,glede Akrapovog spektra .Među prvima s kojima je Igor surađivao bio je upravo Harley,u proširenom smislu i Eric Buel s njegovim modelima .Vidim da nema smisla govoriti o Uralu a i Yoshimuri kao izravnom konkurentu,da je spominjem Termi i W &H.  (y) :021:

Jbg, nisam znao da ste si ti i Igor tak bliski. :mrgreen:
 
Nismo bliski niti ćemo biti ,ali znam iz jednog razgovora kojem sam bio sudionik,negdje 87,8me,tu negdje da je određenim ljudima bilo dano nekoliko prototipova ispuha u kompletu,od grana do topova ,naravno ručno rađenih. Među njima i timu Eckert,švicarcima ili Nijemcima ne znam točno .Pod tadašnjim imenom Scorpion u začetku .  (y) 8) :021:
Na prvom GsxRu750,nešto kasnije na Yamahi fz750,zvučalo je brutalno,iako kovački izvedeno za današnja mjerila. (y)