Serviser Coha

Ne slažem se, po mom iskustvu postoje jako dobri majstori Sekol Honda, BMW Tomić Marijan, BMW Igor motorkotači i jasno Dario ex Trnsko.
 
E sve sta si nabrojo kakav bi trebo biti serviser je coha,a po tvom postu ala bac mislim da je coha bio i previse ljubazan,ja bi te na prvu poslo u pm
 
Sta onda kod cigana u italiji ne sredjujes motor,a ne kod nas balkanerosa?
 
draganb said:
Al ste se nalozili decki  :LOL:

Kao sto sam napisao odmah, postujem da covjek radi ono sto zeli.
I sam radim kao freelancer (u IT-u) i cesto mi se dogadja da moram odbiti posao iz bilo kojeg razloga, al pri tome sam uvijek pristojan i pokusavam odrzati komunikaciju na nekoj razini, prvo cisto radi svog odgoja, drugo jer nikad ne znam kad cu u zivotu opet sresti tu osobu i koja ce tad biti situacija.

Nisam gosp. Cohu "prozivao", ovo je forum, tema je "serviser Coha" i prenio sam svoje iskustvo s njim 1 na 1 objektivno.

Ne znam sta je problematicno u tome da nemam vremena sam to napraviti (iako znam napraviti i imam sav potreban alat) i da zelim platiti profesionalca da to obavi umjesto mene.
Znam i zid okreciti pa cu radije platiti malera, a ja otici na izlet negdje taj dan.
Ja bih Cohi sigurno platio dovoljno da mu se to isplati. Spreman sam mu bio samoinicijativno dati 20% visu cijenu od one koju trazi samo da mi odradi kako spada.
Jer mi je vazniji motor na kojem riskiram zivot od parsto kuna.

Meni je osobno NEVJEROJATNO (boldano i velikim slovima) da ne mozes u zagrebu naci covjeka koji ce ti raditi na motoru kao da je njegov, a ne kao da je nasao otpad kraj ceste.
Pod tim minimumom smatram da se konzultiras s manualom, da koristis moment kljuc tamo gdje treba i da operes ruke od ulja i masti prije nego diras rucke volana.
Nasi "majstori" ocito sami sebe smatraju prevelikim facama da bi se zamarali takvim glupostima, a vi ostali se ponasate kao tipicne hrvatske ovce i to prihvacate zdravo za gotovo.

Sta bi ti kako ti je Enduro lab napisa da imas manju radionu motor zauzima dizalicu i prostor,nemozes puno naplatit radju te mora ostale odgadjat.Usto taj sta ti je ostavija motor previse mudruje,daje savjete i objasnjava kako je to pickin dim od posla da on to napravi sam u jedno popodne...
Covik je bija ok odma ti ne reka neradim to i nije te zavlacija
 
Branko-ST said:
Sta bi ti kako ti je Enduro lab napisa da imas manju radionu motor zauzima dizalicu i prostor,nemozes puno naplatit radju te mora ostale odgadjat.Usto taj sta ti je ostavija motor previse mudruje,daje savjete i objasnjava kako je to pickin dim od posla da on to napravi sam u jedno popodne...
Covik je bija ok odma ti ne reka neradim to i nije te zavlacija

Sve 5, kazes "ispricavam se, ali nemam mjesta u radioni za drzati vas motor par dana".
Ja na to kazem, nema problema, mozete doci kod mene u garazu i tamo odraditi i ostaviti motor (posto pise na web stranici da izlaze na teren).
 
Meni je osobno NEVJEROJATNO (boldano i velikim slovima) da ne mozes u zagrebu naci covjeka koji ce ti raditi na motoru kao da je njegov, a ne kao da je nasao otpad kraj ceste.
Pod tim minimumom smatram da se konzultiras s manualom, da koristis moment kljuc tamo gdje treba i da operes ruke od ulja i masti prije nego diras rucke volana.
Nasi "majstori" ocito sami sebe smatraju prevelikim facama da bi se zamarali takvim glupostima, a vi ostali se ponasate kao tipicne hrvatske ovce i to prihvacate zdravo za gotovo.
[/quote]

Oprosti na opasci, ali meni je presmiješno da prozivaš nekog servisera koji ti je odbio to napraviti, a sam si sposoban to riješiti i imaš sve potrebno za to odraditi. Osobno Cohu poznam dugi niz godina i ako si ovo, boldano, mislio na njega, onda si se super zaj...o. I čisto sumnjam da je Coha na bilo koji način omalovažavao tvoj motor. Nikad nisam čuo od njega da je bilo kojoj potencijalnoj stranci rekao da vozi talijansko smeće ili nešto drugo pogrdno vezano za ostale nejapanske motore. Uz to sam također sklon vjerovanju da se ni Sekol, koji je isto tako odličan majstor, ne bi uhvatio ispunjavanja tvoje želje.
 
črnomerec said:
Sta onda kod cigana u italiji ne sredjujes motor,a ne kod nas balkanerosa?

Servisiram u austriji - motorradklinik, preporucujem.
Dok je motor na servisu, uzmem (besplatno) bilo koji motor u salonu (zadnji put panigale v4) i vozam se okolo dok servis ne zavrsi.
Uvijek odrade korektno u dogovorenom vremenu i za dogovorenu cijenu.

U ovom slucaju mi ta opcija ne igra logisticki.
 
Over G said:
Oprosti na opasci, ali meni je presmiješno da prozivaš nekog servisera koji ti je odbio to napraviti, a sam si sposoban to riješiti i imaš sve potrebno za to odraditi. Osobno Cohu poznam dugi niz godina i ako si ovo, boldano, mislio na njega, onda si se super zaj...o. I čisto sumnjam da je Coha na bilo koji način omalovažavao tvoj motor. Nikad nisam čuo od njega da je bilo kojoj potencijalnoj stranci rekao da vozi talijansko smeće ili nešto drugo pogrdno vezano za ostale nejapanske motore. Uz to sam također sklon vjerovanju da se ni Sekol, koji je isto tako odličan majstor, ne bi uhvatio ispunjavanja tvoje želje.

Apsoultno nisam mislio na Cohu jer nemam iskustva s njim. Mislio sam na ostale servise i servisere s kojima imam iskustva (a koje necu sad spominjati) a koji su tako tretirali motor i dok sam ja stajao pored njih i gledao
 
draganb said:
Sve 5, kazes "ispricavam se, ali nemam mjesta u radioni za drzati vas motor par dana".
Ja na to kazem, nema problema, mozete doci kod mene u garazu i tamo odraditi i ostaviti motor (posto pise na web stranici da izlaze na teren).

Evo meni dosta iz dva posta da vidim da je problem u tebi
Izlazak na teren neznaci da radi po tudjim garazama
 
draganb said:
Servisiram u austriji - motorradklinik, preporucujem.
Dok je motor na servisu, uzmem (besplatno) bilo koji motor u salonu (zadnji put panigale v4) i vozam se okolo dok servis ne zavrsi.
Uvijek odrade korektno u dogovorenom vremenu i za dogovorenu cijenu.

U ovom slucaju mi ta opcija ne igra logisticki.
ali ti igra logicki :mrgreen:
 
črnomerec said:
E sve sta si nabrojo kakav bi trebo biti serviser je coha,a po tvom postu ala bac mislim da je coha bio i previse ljubazan,ja bi te na prvu poslo u pm

Nemam razloga misliti da covjek nije vrhunski serviser, zato mi je i zao sto me odbio.

Ne znam sta znaci "ala bac"
 
Branko-ST said:
Evo meni dosta iz dva posta da vidim da je problem u tebi
Izlazak na teren neznaci da radi po tudjim garazama

prenosim citat sa stranice "nudimo uslugu servisa na Vašoj lokaciji.."

Moja lokacija je moja garaza. Moze i ispred garaze sto se mene tice
 
tomo3 said:
Ne slažem se, po mom iskustvu postoje jako dobri majstori Sekol Honda, BMW Tomić Marijan, BMW Igor motorkotači i jasno Dario ex Trnsko.

Hvala na preporuci, to sam i trazio originalno kad me Coha odbio pa mi nitko nije odgovorio.

Takodjer sam i gosp. Cohi naknadno posalo poruku u kojoj sam ga zamolio za preporuku, isto nije odgovorio
 
EnduroLab said:
Nisi u pravu. Što imaš znati za skinut kotač, vilicu, lančanike, trokute?
Čovjek radi japance, u tome je dobar, to pozna, ima alat, ima rutinu.....ako mu nije o glavu da zaradi tih par sto kuna zašto bi radio nešto što mu iz nekog, bilo kojeg razloga ne paše?

Ja ga razumijem, u svakom slučaju. Ne bih ni ja uzeo taj posao. Čovjek ima malu radionu, uzme skup motor koji će se još personalizirati, raskopa ga do nevoznog i nepokretnog stanja, čeka da djelovi dođu s pjeskarenja, čeka da dijelovi dođu s plastificiranje....otpad smeta....prevrne mu se, zgrebe, gazda nije zadovoljan plastifikacijom pa ajmo nazad....sto problema s tim poslovima....teraj dalje.... za vrijeme koje mu taj motor smeta u radioni on napravi 30 servisa i uzme lovu...

(y) (y) (y) (y) (y) (y)
 
draganb said:
Hvala na preporuci, to sam i trazio originalno kad me Coha odbio pa mi nitko nije odgovorio.

Takodjer sam i gosp. Cohi naknadno posalo poruku u kojoj sam ga zamolio za preporuku, isto nije odgovorio
mozda si mu trebo poslat zahtjev za prijateljstvom na fejsbuku :mrgreen:
 
Branko-ST said:
Evo meni dosta iz dva posta da vidim da je problem u tebi
Izlazak na teren neznaci da radi po tudjim garazama

točno tako (y)
 
draganb said:
Ozbiljno pitanje, sta po tebi znaci "nudimo uslugu servisa na Vašoj lokaciji.."?
mogu ti dati taj odgovor i znam zakaj tako pise...i meni pise da se bavim uslugama u turizmu i prijevozu
 
Kao sta si reko,drzi se ti euripe,da dodjes kod mene i budes dosadan da ti napravim nesto kaj ne zelim isto bi te poslo u kurac,a preporucio bi ti gigu iz supe