Serviser za Hondu Zagreb

Igor 23

New member
Poštovanje,
kako sam novi ovdje i nakon duljeg vremena sam kupio motor (Honda) malo sam ispao iz kolosjeka što se tice informacija o mehanicarima u Zagrebu pa bih Vas molio nekoga mehaničara za preporuku (neovlašteni)
 
mislim da ti vise znaci dobar majstor nego stambilj ovlastenog

a majstora ima, Sekol svakako za preporuku ako ga ulovis. al za pocetak, kaj tocno trebas napravit na motoru
 
mislim da ti vise znaci dobar majstor nego stambilj ovlastenog

a majstora ima, Sekol svakako za preporuku ako ga ulovis. al za pocetak, kaj tocno trebas napravit na motoru
Konrola nakon kupnje a i za ubuduće za održavanje
 
Konrola nakon kupnje a i za ubuduće za održavanje
sve stoji, ali mislim da je bilo podosta neslavnih situacija sa Hondinim ovlastenim servisom (mislim na Ruting)

Sekol je super opcija, ovlasteni je svakako bio, ne znam jel jos radi (sluzbeno)

Viktor moto sport?? ne znam kak je s njima, ovlasteni jesu
 
Sekol već par godina više nije ovlašteni, ali je i dalje kaj se tiče Honde u Hrvatskoj definitivno broj 1

Viktor motorsport izbjegavati u jaaako širokom luku
 
ako mogu se nadovezati, trebao bih nekoga ko je voljan se igrati i sa strujom u Zagrebu...
odnosno, trebao bih na Africu dograditi 12V USB priključke, ručke (grijane) i LED malenke.

Ima li koja preporuka
 
ako mogu se nadovezati, trebao bih nekoga ko je voljan se igrati i sa strujom u Zagrebu...
odnosno, trebao bih na Africu dograditi 12V USB priključke, ručke (grijane) i LED malenke.

Ima li koja preporuka

za to jedino član foruma puf paf..
ali on je za suzuki i nije iz zg..
..ja se ispričavam..