SH 150 iskustva

Cestitke.
Ocekujemo recenzije kako vrijeme ide [emoji106][emoji1696]

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk

 
ivicaivica25 said:
Sivi

Poslano sa mog EVA-L09 koristeći Tapatalk
Ima novosti? Dojmovi? Napisi malo iz prve ruke [emoji106][emoji3577]

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk

 
Damn! Koja tlaka....
Ok, javljaj sve od pocetka pa dalje [emoji1696][emoji106]
ivicaivica25 said:
Još čekam isporuku … zastupnik u st bio na godišnjem ...

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk

 
Ima li neko bolji variomat na SH 150?? Ima li neko ovaj skuter uopće? :mrgreen:
 
Ja ga imam  :LOL: ali jedan model natrag (2012)

Za sada sve +5, nikakvih probelma. Samo točim i vozim. Zašto drugi variomat ? Meni se čini sve dobro podešeno, ubrzanja i brzina. I tu je dosta mala potrošnja, meni troši isto ko prije mali Lead 110.
 
cosmic said:
Ima li neko bolji variomat na SH 150?? Ima li neko ovaj skuter uopće? :mrgreen:

Ja san ga ima 10 godina, nikad ni jedan kvar. Minja jedino gume, plocice i ulje (diko je vozija i bez ulja)..
 
Evo i ja nabavi ja jednog... 13 godina, ali ka novi...
2ade580d2d45a6db3eefd62e7244eda0.jpg
 
Konačno stiglo prometalo :)  :D

Prvi dojam nakon paljenja skutera …. jesam li ga upalio ?? … motor je skoro nečujan … krenem i ne osjećam težinu upravljača -  lako upravljiv, lagan, super odziv na otvaranje gasa naročito obzirom na kubikažu …
Provozao sam se kratko svim prometnicama na kojima inače vozim, prolazi kao jegulja između kolone automobila ….
Ubrzanja više nego dobra iz starta na ravnom i usponima ( za sada sam bio bez putnika, dakle cca 80 kg) …

… za sada mi ostavlja dojam idealnog gradskog skutera, vozi se doslovno kao bicikla, ima dovoljno snage za brz start

Jako sam zadovoljan, jedino što sam se pomučio namjestiti su retrovizori , možda bi bilo bolje da su centimetar više sa strane i u visinu

Postavit ću koju sliku narednih dana ...
 
Bravo :)
Cestitke. Cekamo slike i daljnje dojmove.
Ja sam bio blizu da ga kupim, ali iz nekih razloga sam otisao drugim smjerom.

I btw, ni ja nikako da idealno namjestim retrovizore, a i kad priblizno uspijem da ih ne diram, odmah se i lako poremete kad pokrivam i otkrivam ceradu. Al dobro....[emoji57]

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk

 
cosmic said:
Evo i ja nabavi ja jednog... 13 godina, ali ka novi...

Lijepa boja, ja sam htio ovakvog a onda dobio crni ... ali ništa zato ide bez problema  :mrgreen:
 

Attachments

  • SH150.jpg
    SH150.jpg
    78 KB · Views: 217