SH 150 iskustva

cosmic said:
Ide ona u oglase... Tražim 300!
A to si frende odma triba kupit. Vespu 125 san da puncu, iako je po gradu isla super. I uzea zeni 300. Razlika je to velika. Nema govora. Do 90-100 digne odma. Znan da se volis igrat sa dida midama, al netriba ti vario ni na 300.
 
Realno mi ni na ovome ne triba. Letin ka duh kroz promet... [emoji38]
 
ROMANISTA said:
A to si frende odma triba kupit. Vespu 125 san da puncu, iako je po gradu isla super. I uzea zeni 300. Razlika je to velika. Nema govora. Do 90-100 digne odma. Znan da se volis igrat sa dida midama, al netriba ti vario ni na 300.

... a sad joj u 2019 pojačavaju mašinu na 24ks i dobiva full led svitla... tek će sad letit...
 
... dobit ce tocno onoliko koliko joj po meni fali...  i mislim da sam negdi procita da ce stat integralka ispod sica, nisam siguran za to...
 
Riješen problem sa ubrzanjem u obliku 500cc iz Iwate...
SH150 ide u bubanj...
 
Skjuz mi?

O blažena Iwato, Cosmo vraća se u jato!

:D :D :D

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Pitanje za vlasnika ovog keyless modela. Kako si zadovoljan svjetlom? Dugo/kratko.  I kakva je tu sijalica uopće,čini li se je to neki malo skuplji model H4 led sijalice ili je nesto posve drugacije.?

Sent from my Mate10pro using TapatalkPro

 
dino73n said:
Pitanje za vlasnika ovog keyless modela. Kako si zadovoljan svjetlom? Dugo/kratko.  I kakva je tu sijalica uopće,čini li se je to neki malo skuplji model H4 led sijalice ili je nesto posve drugacije.?

Sent from my Mate10pro using TapatalkPro

Ako si mislio na mene ….
Zadovoljan sam kratkim svjetlom , dugo još nisam ni koristio. Svjetla na SH 150 2017 su LED
 
ivicaivica25 said:
Ako si mislio na mene ….
Zadovoljan sam kratkim svjetlom , dugo još nisam ni koristio. Svjetla na SH 150 2017 su LED
Znam da su LED, zato i pitam dal je to neka H4 LED sijalica ili je neki poseban sistem. Pitanje je da li ta "tvoja" sijalica odgovara u neki drugi skuter sa H4 sistemom. Onako koliko sam sa slika uspio primjetiti izgledao kao da je H4 samo LED a ne obicna.

Sent from my Mate10pro using TapatalkPro
 
dino73n said:
Znam da su LED, zato i pitam dal je to neka H4 LED sijalica ili je neki poseban sistem. Pitanje je da li ta "tvoja" sijalica odgovara u neki drugi skuter sa H4 sistemom. Onako koliko sam sa slika uspio primjetiti izgledao kao da je H4 samo LED a ne obicna.

Sent from my Mate10pro using TapatalkPro

Izgleda da je poseban sistem, uopće ne vidim sijalicu … u manual-u se navodi kao specifikacija svjetla samo LED i da kada prednje svjetlo ne radi treba ići u servis
 
Valja li SH 150 za grad i laganini po magistrali, onako do max brzine od cca. 80 kmh?
 
dino73n said:
Pa za to je stvorena.

Sent from my Mate10pro using TapatalkPro

To sam i pretpostavio (y) Nego neki kažu prespora, ne ide uzbrdo, ne ide ovako , ne ide onako.... :misli: Dosadilo mi vozit ovaj moj autobus po gradu :mrgreen:
 
Ja konkretno vozim medleya sa masinom iste snage kao  i SH150i i sto se tice snage ne moze se reci da je to neki sportaš u duši. To je motor napravljan za neke druge stvari. Sasvim pristojno vozi po gradu, snage ima da pretekne vozila koja voze sporije od 80 pa cak i do 90 al malo teže. Glavni akcenat ove klase je stavljen na okretnost zbog svojih dimenzija i tezine i na ekonomičnost . Ja sam presao vec skoro 2000km od kako sam kupio medleya i jos nikad nisam imao potrosnji vecu od 3L a minimum mi je 2.25L. Cak i u dvoje nije slab al ako zelis da juriš i pretičes sve ispred sebe onda trebas u bar u 300ccm klasu.

Sent from my Mate10pro using TapatalkPro