Shacal na Nexusa 250?

bluRun

New member
Prika mi j kupija nexusa 250 i pošto im shacala titanium od runnera vxr, zanima ga sa li bi moga na nexusa stavit shacala s tin naravno da napravi novu ispušnu cijev.  :misli:
 
Jedno pitanje u vezi auspuha, pa da ne otvaram novu temu...
Interesira me za beverly 250 ako mi npr. neki "provjereni majstor" napravi zadnji lonac, čisto zbog zvuka. Može li štetiti motoru pošto auspuh nije testiran za taj motor? Treba li baš kupiti neku provjerenu marku npr. shakal,...ili slično da to sigurno klapa ili ne?
Kolika je cijena shakala ili neke druge renomirane marke za beverly 250? 
 
znam lika kaj je na skuter stavil spuh koji je jedan čovjek sam doma radil...točnije Kucelj iz Oroslavja i nikad nije imal problema...skuter je vxr200 (y)
 
Evo i ja sam se malo raspitivao, čist ono zato kaj mi je onaj spuh ružan pa bi stavio po mogučnosti
neki karbon i došao do zaključka da je najbolje imati orginal auspuh i s time se pomiriti a ako se kaj
i stavlja onda Leo Vin. 4road za 4T motor i to je to, sve ostalo je pušiona, prosurfaj malo i budeš
vidio da po svim forumima kažu upravo ovo kaj sam ti napisao a sad ti ako želiš možeš gore staviti
kaj god oš ali ovo je jedino preporučljivo!
 
CatchME said:
Evo i ja sam se malo raspitivao, čist ono zato kaj mi je onaj spuh ružan pa bi stavio po mogučnosti
neki karbon i došao do zaključka da je najbolje imati orginal auspuh i s time se pomiriti a ako se kaj
i stavlja onda Leo Vin. 4road za 4T motor i to je to, sve ostalo je pušiona, prosurfaj malo i budeš
vidio da po svim forumima kažu upravo ovo kaj sam ti napisao a sad ti ako želiš možeš gore staviti
kaj god oš ali ovo je jedino preporučljivo!


Čitao sam malo, uglavnom ne preporucuju auspuhe "domace izrade". Čak se gube performanse i bla,bla...
Ima gdje koja slicica tog spuha i koja mu je cijena. Ja bi mjenjao zbog zvuka, izgled mi je O.K.
 
Pa ja vjerujem da se gubi na ubrzanju i krajnjoj brzini sa nekim takvim spuhom ali o tome neka kaže tko je to fakat i isprobao na svojem skuteru a ne čuo da njegov frend ima  (y)

Cijenu nisam saznao ali brijem da sam kao jednom negdje čuo da je 3200 ali to nemoj uzeti zdravo za gotovo!

4roadak1.jpg
 
ma kakav shacal! to je sranje i to ogromno!

imaš ljepo kucelja koji radi topove po narudžbi, nazoveš ga ,kažeš koje dimenzije spuha,on ga napravi pošalje ti poštom i gotova priča! po meni bi ti to bilo najbolje!
evo,meni ga je radio za vx-a i ja sam prezadovoljan! a i top za tvoj motor nebi koštao preko 1500kn da ga jebeš!
 
dajte neki graf u kojem se vidi promjena performansi nakon montaze navedenih auspuha?  :misli:

Dakle pocnimo sa 4Road-om ..

:LOL:


 
Bez obzira povečavali auspusi performanse ili ne - probajte otići s njime 50 km negdje pa će vam otpasti uši i pokoji vijak sa skutera
 
Jandro said:
ma kakav shacal! to je sranje i to ogromno!

imaš ljepo kucelja koji radi topove po narudžbi, nazoveš ga ,kažeš koje dimenzije spuha,on ga napravi pošalje ti poštom i gotova priča! po meni bi ti to bilo najbolje!
evo,meni ga je radio za vx-a i ja sam prezadovoljan! a i top za tvoj motor nebi koštao preko 1500kn da ga jebeš!
Zašto bi dava 1500 kn kada ima shacala kojega može doradit! Njega ja samo interesiralo bi li to šta štetilo motoru :misli:
 
sven54 said:
dajte neki graf u kojem se vidi promjena performansi nakon montaze navedenih auspuha?  :misli:

Dakle pocnimo sa 4Road-om ..

:LOL:

kako ti se daaa  :LOL:

(y)
 
ima neko oko bukovačke 4road na beverly-u i katastrofa, glasno a bezveze, nema dubinu i meni je to bezveze na skuteru opčenito a nemogu si ni zamisliti da se na takvom skuteru provezeš 100km u komadu, pa to moraš imati čepove u ušima, techno party je banana  :palacdolje:
 
4 road je oko 300 eura...ovisno o dućanima...i sa njim se dobije auspuh,grana,rolice i db killer...kad se skine db killer to grmi...pa ko voli nek izvoli...

Tvoj prijatelj bez pol frke može staviti taj auspuh na drugi skuter bez obzira na 50 ccm viška...

Prijatelj mi ima već taj isti Shacal Titanium na vxr-u a kupio ga je od jednog dečka koji ga je imao godinu dana na Beverly-u 250...

Slika...

 
Mislim da je 4road trenutno najbolji izbor. Izgled mu nije baš up to date, ali ipak je konfekcijski proizvod bez mana (osim povečeg isijavanja topline). Treba obavezno uzeti u obzir i da se dobija kompletno ispušno koljeno s njim
 
evo sto zamjenjuje  4Road-a u nadolazecim nam godinama za 4T masine..







Cijena oko 2500kn.

Spuh lijepo i kulturno izgleda ali neznam zasto se nisu ugledali na nosace od 4roada umjesto ove 2 glupe šelne....mislim katastrofa

Neznam jos sto sve dolazi u paketu sa spuhom (rolice, federi...)

 
opet prenisko, po meni

glede šelni, one su potrebne za ovakav, racing tip ispuha.
1. 4road je bio više ispuh prigušnog tipa, s debljim stjenkama i bez vibracija pa je mogao imati direktan nosač
 
meni je pozicija taman jer se cijelim topom prekrije onaj ruzni veliki nosač.

Primjerice ovo sto je jandro stavio sliku meni je to ruzno jer se pola nosača vidi..k tome on je jos masan i prljav. nije mi bas to nekak lijepo

A sto se tice selni...to mi je minus i to veliki. Ne izgleda mi fiksno bas a i decki koji znaju imat deake i sakale svako malo se zale da mi se odsarafljuje itd..
 
Jel se može kupit 4road samo lonac, bez koljena, i koliko bi koštao, ako neko zna... :misli:

Ide mi na jetru ovaj spuh na mom kinezu, nema šta na njemu ne vibrira, od zakovica pa dalje... :mrgreen:

Povećanje performansi me ne interesira, čisto da zaminin ovo govno šta je na njemu... (y)

Ako neko zna za povoljnije rješenje kako kupit/dat napravit zamjeniski spuh za ovo moje smeće, nek slobodno kaže... 8)