Shanghai

Grawe RR

Guest
Vidim da niko nis ne pise.
Pada kisa ko luda, bit ce zanimljivo...
 
MUAHAHAHAH
GO GREEN OR GO HOME!

E da su jos 2-3 kruga bila do kraja KAWA bi bila prva!
Bravo O.J.!
Nadam se da ce ostat u kawi!

Bravo Vale bravo O.J. !! Bravo Melandri!

:mrgreen:
 
O.J. :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon:
KAWASAKIIIIIIIIIIIIII
 
Ma to vam je O. J. vježbao, zato ga nije bilo, i evo sada pokazuje rezultate :mrgreen: Tip je lud, koči u zadnjem trenu, ulijeće u zavoje... Činilo mi se da se jedino on i utrkuje u pravom smislu riječi (y) Definitivno bi puhao za vrat Rossiju da je bilo još vremena, a možda ga i prestigao. Jedno je sigurno: Vale, majstore, i ova je tvoja :cool: :wink: Samo mi je žao Tonija... :no: :cry: Da nije bilo tog jump starta... :evil:
250 malo monotona, 125 puno zabavnija, al' sve tri super :cool:
 
o koja sam ja budala! na motogp stranicama piša, naravno, lokalno kinesko vrijeme, a ne naše... :bonk:
a u pol tri nije bilo niš zbog tenisa
 
Evo bit će izvješće danas ili sutra, Pugsley, ako će ti to nešto pomoći.
 
Upravo sam pogledao snimak utrke.
Fenomenalno.
Rossi je Bog to se zna, ali je Olivier Jacque pokazao da je TITO.
Mislim startati 15-i a zavrsiti na drugom mjestu ipak dokazuje da momak zna sta radi i jos sve to na kisnoj stazi.
Svaka cast!

Slazem se sa izjavom Grawe da je utrka potrajala jos 2-3 kruga vjerovatno bi se pogurali za prvo mjesto Rossi i O.J.
 
A ne čini vam se da je Rossi ipak sve držao pod kontrolom, pa pred kraj što manje riskirao, da mu se ne desi kakvo glupo izlijetanje, pa da ostane bez bodova?
 
Ja također mislim da je Vale apsolutno držao utrku i razmak pod kontrolom, a to se vidjelo na kraju, kad je bez problema rundao u istom vremenu kao i OJ, To naravno ne umanjuje uspjeh OJ i Kawasakija.

Fascinantna mi je bila utrka u 125, dečki su vozili kao da su vezani gumilastikom, čas jedan naprijed, čas drugi. A završnica za bogove!

Da li mi se to čini, ali Sete ove godine nekako teško nosi teret prvog izazivača...no, tek je početak, još ćemo se nagledati čuda!
 
...prvi puta sam držao fige da Rossi malo zabaulja i ode van staze ...ali nema veze... ovo je veliki 'come back' Kawe u GP-u :cool: ....di su one superiorne Honde i njihovi vozači....? ostaviti Setea na 3. mjestu za skoro 10 sec razlike od 2. Olivera J....a joj sramote.... :mrgreen: !
Nadam se da će Kawa zadržati ritam do kraja....
 
Utrka je bila stavrno fantastična :cool:
Mislim da trenutni izazivači Rossija su Melandri i Barros. Gibernaua bi ja već sada bez obzira na sve otpisao jer je definitvno pre slab na živcima i neće izdržat pritisak do kraja sezone. Ulovio ga je Biaggi-sindrom, jer isto kao i Biaggi stalno se nešto žale, te ne valja ovo , te guma, te chattering. Trebali bi se oba dvojca ugedati na mladog Melandrija koji je nakon utrke izjavio nešto što se može sažeti ovako: "Mislim da bi te motore trebali voziti a ne stalno na njima tražiti neke greške..." a pitanje je bilo vezano za to kako on koji za razliku od Gibernaua nema službenu hondu nego hondu-klijenti, vozio bolje od teamskog kolege i od oba vozača službenog HRC teama.
 
:cool: Bravo Vale,ali zapravo Jacque i konačno Kawa!Stvarno me je oduševio,svaka čast!Nadam se da će toga biti još!
 
pogeldo i ja trku danas i moram reć da je meni malo žao tih vozača. rossi ih sve psihički uništava, prvo biaggia pa sad gibernaua. mene ne čudi da je gibernau počeo pucat. zapravo je počeo već prošle godine kad je postalo definitivno jasno da je rossi klasu dvije iznad, a ne samo nešto bolji vozač od ostalih na jačem motoru i sad je teško vozit i znat da je netko drugi bolji od tebe. to je mučilo i baiggia, da se on skoncentrirao na utrke i postavio si za cilj osvojiti prvenstvo, a ne biti bolji od rossija sigurno bi imao bolje rezultate (ne kažem da bi osvojio prvenstvo). sad se to isto događa gibernauu: vodi borbu u glavi, gubi i samopouzdanje stradava. ova utrka je bila najbolji primjer, jer na kiši pogotovo važno imati hladnu glavu i mirnoću. zato je i oj vozio tak dobro (između ostalog) jer nema nikakvog pritiska, ne ganja bodove i ne mora niš odkazivat. ja se nadam da će se sete sredit, ali sumnjam. nek ode kod nekog gurua, malo si zmeditira pa bu bolje
 
kao prvo Sete treba u glavi rascistit sam sa sboom, shvatgit da ne vozi radi publike nego radi sebe, treba prestat svojim gestama davat do znanja ljudima da nesto nije sitmalo kak spada. Kao sad me boli ruka, sad su gume lose ovo ono. Frustracija.