SHOEI - day u Labinu 29.08.09.

lavado

New member
Svi ponosni vlasnici Shoei kaciga pozivaju se ovu subotu u motoshop lavado na besplatno čiščenje,pregledavanje,štimanje ukratko kompletni servis na vašoj kacigi koje će obaviti stručno osoblje iz SHOEI - a.
Svi vi koji idete na najveći moto susret u ovom dijelu Europe u Pulu a nosite Shoei - ce obavezno se zaustavite u motoshopu lavado na servisu vaše kacige jer se motoshop lavado nalazi na glavnoj cesti Rijeka - Pula na samom skretanju za Pulu u Labinu.
A oni koji tek žele biti ponosni vlasnici Shoei-a motoshop lavado vam je omogućio da taj dan to ostvarite utz 20% popusta.
 
jel mozes jednu arai progurati...vidjevsi da sam ostao bez logisticke podrske...zahvaljujuci "superljubaznom" Rutingu  :palacdolje:
 
bmw m 5 said:
jel mozes jednu arai progurati...vidjevsi da sam ostao bez logisticke podrske...zahvaljujuci "superljubaznom" Rutingu  :palacdolje:
Kada jednom probaš SHOIE o njihovu logistiku te postprodajne usluge  8) više ne razmišljaš o drugoj kacigi  (y)
 
Nemam Shoei, ali sam prenio obavjesti ostalima u društvu; pa možda tko naleti  (y)

 
smarty said:
Nemam Shoei, ali sam prenio obavjesti ostalima u društvu; pa možda tko naleti  (y)
Hvala,vjerovatno ćeš u Pulu pa se zaustavi i ti  (y)

 
lavado said:
Svi ponosni vlasnici Shoei kaciga pozivaju se ovu subotu u motoshop lavado na besplatno čiščenje,pregledavanje,štimanje ukratko kompletni servis na vašoj kacigi koje će obaviti stručno osoblje iz SHOEI - a.
Svi vi koji idete na najveći moto susret u ovom dijelu Europe u Pulu a nosite Shoei - ce obavezno se zaustavite u motoshopu lavado na servisu vaše kacige jer se motoshop lavado nalazi na glavnoj cesti Rijeka - Pula na samom skretanju za Pulu u Labinu.
A oni koji tek žele biti ponosni vlasnici Shoei-a motoshop lavado vam je omogućio da taj dan to ostvarite utz 20% popusta.
kad dolazi xr 1100 u maloprodaju i koja bu cijena? thx
 
Xr 1100 bi trebala izaći tijekom rujna a cijena bi joj trebala biti neznatno skuplja od xr 1000  (y)
 
lavado said:
Hvala,vjerovatno ćeš u Pulu pa se zaustavi i ti  (y)


Ako idem u vlastitom aranžmanu -oću.
Ako smo svi iskupa -kako većina odluči

(y)
 
smarty said:
Ako idem u vlastitom aranžmanu -oću.
Ako smo svi iskupa -kako većina odluči

(y)
Ako većina vozi u SHOIE - cama ne trebate odlučivati ništa jer onda je neminovano da se zaustavite  (y)
 
lavado said:
Xr 1100 bi trebala izaći tijekom rujna a cijena bi joj trebala biti neznatno skuplja od xr 1000  (y)
jesi jak, a! opet nisi reka cijenu, pa ne znaju svi koliko dođe xr 1000. :misli: :? :cigle:
 
Sinna said:
jesi jak, a! opet nisi reka cijenu, pa ne znaju svi koliko dođe xr 1000. :misli: :? :cigle:
Teretana jbg-a  :mrgreen:  Tko kupuje Shoie,zna koliko košta,bez brige  (y)
Ovako je ,3706 na čekove i kartive a 3500 za keš,xr 1100 bi trebala biti malo iznad 3700 (neprovjerena informacija)  (y)
Čak mislim da će biti jedna  (xr 1100) izložena u subotu.
 
lavado said:
Ako većina vozi u SHOIE - cama ne trebate odlučivati ništa jer onda je neminovano da se zaustavite  (y)

A stvarno nemam pojma da li je i koliko je Shoie-a u društvu  :?

 
#Desmo# said:
do kolko sati radite u subotu????  :misli:

pitam jer krecem poslje 3 radi posla
Taman,
Inače radimo do 13 h ali tbog SHOIE day u subotu ćemo biti do17 h sigurno.
 
dean ri said:
podijeli s nama iskustvo iz rutinga...
sta da dijelim..svoju glupost...kako sam se sjebo sto sam kupio kacigu od 5000 kuna...a sad cekam jedan usrani usisnik za zrak od 10 eura vec 3 mjeseca..??? Nikad vise arai...Sad se vozim  sa selotejpom oko kacige..Ove u rutingu bas briga...."nismo napravili uvoz"....vec tri mjeseca slusam jedno te isto...Kaciga je vrhunska...ali postprodaja...i logistika...je  :palacdolje: :palacdolje:
 
bmw m 5 said:
sta da dijelim..svoju glupost...kako sam se sjebo sto sam kupio kacigu od 5000 kuna...a sad cekam jedan usrani usisnik za zrak od 10 eura vec 3 mjeseca..??? Nikad vise arai...Sad se vozim  sa selotejpom oko kacige..Ove u rutingu bas briga...."nismo napravili uvoz"....vec tri mjeseca slusam jedno te isto...Kaciga je vrhunska...ali postprodaja...i logistika...je  :palacdolje: :palacdolje:

javi se razvaljenom da ti sredi taj kus iz trsta ili novu arai za 200 € :mrgreen: