Shoei Kacige

ToWaRR

Member
Znam da je bilo pune price o kacigi ali mene zanima di je ima za kupit u okolici splita? Gleda san u Jelavica on ima nesto ali mi nepase velicina a ko zna kad ce mu stic nova posiljka (konkretno me zanima XR1000), glada san i u Sage ali on nema niti ce nabavljat, bia san i u moto game u trogiru i kaze da mi je moze nabavit iako je nedrzi. Ja bi tia prije kupnje probat kacigu pa ako netko zna di mogu pogledat ili ako je netko ima, a kojin slucajen je iz splita neka se javi  :mrgreen:
Mislin da mi treba velicina L  (y)
 
Znam gdje u Zagrebu mozes probat Shoei kacige i cak provozat se sa kacigom, pa ako nemas druge mogucnosti sjedni na bike i pravac Sepic, neces pozalit  :)
 
Imam Shoei XR1000, veličina M (57-58), nisam iz Splita, ali sam na Hvaru preko vikenda, pa se javi ako navratiš.
 
@Dario - Malo mi je pre daleko zagrab da bi sad isa do gore samo za probat kacigu    :wink:
@Pudla - Thnx. ali M ce mi bit pre mala jer iman malo vecu glavu, 60cm tako da i L ce mi bit dosta tijesna  :(
 
L bi trebao biti OK ako ti je opseg glave 60, ali naravno treba probati.

http://www.shoei-helmets.com/helmet_size.html
 
ja imam L naravno prije sam ju probao u šepiću ali nije imo na lageru crnu pa sam u oglasniku našao navu za još manje para (y)
 
ARAI ti je bolji, a baš slučajno imam jednu RX-7, veličine L, novu novcatu, nekorištenu, skoro u pola cijene i još sam u Splitu ;)
 
Zar nema nijedna dobra dusa u okolici splita koja ima xr1000 da proban stavit na glavu da vin jel mi pase :(
Jel ima netko od Šibenika do Makarske ili bar jel netko zna neki ducan koji ih ima? Please  :moli:
 
Hornet_Fan said:
Zar nema nijedna dobra dusa u okolici splita koja ima xr1000 da proban stavit na glavu da vin jel mi pase :(
Jel ima netko od Šibenika do Makarske ili bar jel netko zna neki ducan koji ih ima? Please  :moli:

pa izmjeri si sam promjer glave pa češ da znaš koja ti veličina treba a najbolje ti je sa onim papirnatim (šnajderski) metar
 
Kacigu treba probati, to mjerenje ti daje okvirno između koje dvije veličine si.
 
Hornet_Fan said:
Zar nema nijedna dobra dusa u okolici splita koja ima xr1000 da proban stavit na glavu da vin jel mi pase :(
Jel ima netko od Šibenika do Makarske ili bar jel netko zna neki ducan koji ih ima? Please  :moli:

za cijenu nove xr kupis od ibize potpuno novu arai rx-7!

jbt, ja bi je kupio da je xL!!!
 
demza said:
za cijenu nove xr kupis od ibize potpuno novu arai rx-7!

jbt, ja bi je kupio da je xL!!!

ja skoro pa novu rx7 nudio jos povoljnije
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,26266.0.html
al procitvasi ovo http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,27860.0.html  odlucio ipak je ne prodati :mrgreen:
 
demza said:
speed.. zasto nisi glavonja pa da ju ja kupim? :mrgreen:

:LOL:

nema vise

i niksa je htio
al ne prodajem
ova nova koju sam uzeo nije mi tolko zgodna ko ova pa cu je ipak zadrzat

al imao dealer neko vrijeme rx7  slideking po 399€ akciju
trenutno nudi za tu lovu samo sete gibernau repliku
 
demza said:
za cijenu nove xr kupis od ibize potpuno novu arai rx-7!

jbt, ja bi je kupio da je xL!!!

Ibiza Trazi 4200kn to mi je malo previse, a i nasa san momka joji prodaje Shoei xr1000 nove po 2000kn. Samo je dosta daleko od splita po bi tija prvo negdi probat prije nego narucin.
Ima bit da cu morat ljude zaustavljat po cesti i molit da proban kacigu  :mrgreen:
 
Hornet_Fan said:
Ibiza Trazi 4200kn to mi je malo previse, a i nasa san momka joji prodaje Shoei xr1000 nove po 2000kn....
Nekad bilo... trenutna je cijena 500 kn manja, al samo privremeno dok mi fali kunića...