SHOEI MULTITEC ??

Status
Not open for further replies.

rajko

New member
    kada je vec o louis-u rijec, bijah tamo prosli tj. i za oko mi zapela ova kaciga!

    bili ju vi piknuli za lagane voznjice van grada i okolice, ha (naked)?


 
Imao ju na glavi. Nije loša, tko voli takvu vrstu kacige dobar izbor. Po meni puno bolja od Nolan N 102 samo je i skuplja, a i nije tako velika kao N 102
 
jessy said:
Imao ju na glavi. Nije loša, tko voli takvu vrstu kacige dobar izbor. Po meni puno bolja od Nolan N 102 samo je i skuplja, a i nije tako velika kao N 102



  pa nolanica je bila oko 300 jureka a ova 400 jureka ali mi je ova nekako puno bolje legla na glavi od nolanice
a i kaj velis nekako je puno manja kad ju stavim na glavu :D
 
rajko said:
  pa nolanica je bila oko 300 jureka a ova 400 jureka ali mi je ova nekako puno bolje legla na glavi od nolanice
a i kaj velis nekako je puno manja kad ju stavim na glavu :D
Da. Možda po obujmu nije, ali nekako je zašiljenija i puno bolje stoji na glavi. U svakom slučaju dobar izbor  (y)
 
rajko said:
    kada je vec o louis-u rijec, bijah tamo prosli tj. i za oko mi zapela ova kaciga!
    bili ju vi piknuli za lagane voznjice van grada i okolice, ha (naked)?
:shock: he ti mora da se salis!  8)
ajd ako vec uzimas, zemis i meni jednu :jesus:

ne dali bi ju kupio! pogotovo za van gradsku voznju a i gradsku! (y)

ja imam nolan n102! sve je prosla, od pada do vrtoglave voznje!
po meni najprakticnjije kacige!
kaciga je jedna od boljih!

jesi ju probao?
 
sonny_ said:
:shock: he ti mora da se salis!  8)
ajd ako vec uzimas, zemis i meni jednu :jesus:

ne dali bi ju kupio! pogotovo za van gradsku voznju a i gradsku! (y)

ja imam nolan n102! sve je prosla, od pada do vrtoglave voznje!
po meni najprakticnjije kacige!
kaciga je jedna od boljih!

jesi ju probao?

a ne, pa naravno da sam ju probao :D idem iduci mjesec po nju i po jaknu :mrgreen:
 
pa ko zna!
mozda je ljubav na prvi pogled! :shock:
a znas kako je, nema pipanja (a nedo Bog neceg drugog) prije braka!! :jesus:
 
Prije par dana sam naletio na raspravu o Multitechu na:

http://www.ukgser.com/forums/showthread.php?t=96191
 
Pudla said:
Prije par dana sam naletio na raspravu o Multitechu na:

http://www.ukgser.com/forums/showthread.php?t=96191

meni se čine dobri komentari. Ili je rasprava pod kontrolom Shoei-a?
 
Po onome što sam vidio i čuo, vrlo interesantna kaciga, i uz Schuberth C2 vrlo vjerojatno jedna od mojih budućih kaciga. Prava novost na tržištu flip-up kaciga na kojima su novi modeli kaciga stvarno rijetki.

Shoei Syncrotech me razočarao, kako kalupom koji mi nije odgovarao, tako i s ne baš sjajnom završnom obradom.
 
Jučer sam u Louisu skoro sat vremena isprobavao tri kacige

- Nolan N-102
- Schuberth C2
- Shoei Multitech

Zaključak (moj):

- Nolan N-102, nije najljepša, ali mi je definitivno najudobnija, super mehanizam za otvaranje, ima Pinlock, vanjski tamni vizir i nije nešto, prilično povoljna - 300 eura

- Schuberth C2 - mislio sam da će to biti moja buduća kaciga, ali definitivno je ogromna, nedovoljna udobna na tjemenu , s fantastičnim materijalima i završnom obradom, skupa 450-500 eura

- Shoei Multitech - izvana najmanja, najljepša, najskladnija, debeli i čvrst vizir s odličnim mehanizmom, ali... meni neudobna, bez zaštite pod bradom (+40 eura), bez Pinlocka (+30 eura), dosta skupa 400 + 40 + 30 eura

Malo sam se razočarao u Schuberth i Shoei na ovoj statičkoj probi, ali tek bi vožnja na motoru dala krajnji sud.

Za sada se moram mučiti s svojom N-101.
 
preporučam shoei iz iskustva  (y)
 
- Shoei Multitech - izvana najmanja, najljepša, najskladnija, debeli i čvrst vizir s odličnim mehanizmom, ali... meni neudobna, bez zaštite pod bradom (+40 eura), bez Pinlocka (+30 eura), dosta skupa 400 + 40 + 30 eura




tetkice, sa shoei dobijes dabe zastitu za bradu i vrat, pinlock, dodatni lagano zatamljeni vizir i osmjeh prodavacice u louisu- ja kupio provjereno :D
 
rajko said:
tetkice, sa shoei dobijes dabe zastitu za bradu i vrat, pinlock, dodatni lagano zatamljeni vizir i osmjeh prodavacice u louisu- ja kupio provjereno :D

Ne zna kako bih ja tebe nazvao, nećakinjom valjda, kada sam ti već tetkica...

Ali ovo što sam napisao o Shoei kacigi nije bilo s ciljem sumnjanja u tvoj izbor, nego isključivo moj doživljaj direktne usporedbe kaciga u dućanu.

A što se tiče cijene, u 399-439 eura (zavisno od varijantre lakiranja) ulazi navedena oprema koja zasebno stoji 40 eura Whisper-Strip Kit i 60 eura tonirani Pinlock vizir.
 
brum said:
Ne zna kako bih ja tebe nazvao, nećakinjom valjda, kada sam ti već tetkica...

Ali ovo što sam napisao o Shoei kacigi nije bilo s ciljem sumnjanja u tvoj izbor, nego isključivo moj doživljaj direktne usporedbe kaciga u dućanu.

A što se tiče cijene, u 399-439 eura (zavisno od varijantre lakiranja) ulazi navedena oprema koja zasebno stoji 40 eura Whisper-Strip Kit i 60 eura tonirani Pinlock vizir.



ma no, bitno je da se razumijemo (y) (y)
 
frend ima nolan N-102 i jako je zadovoljan  :wink:
Nije loša kaciga
 
Kad kupujes kacigu najvaznije je kako ti je sjela na glavu, ostalo je nebitno.....
 
Status
Not open for further replies.