SHOEI NEOTECH 2 flip up

Geom

New member
Pozz ekipa,
kupio sam novu flipup kacigu shoei neotech 2 i imam preblem buke s lijeve strane. Točnije, kad rukom prekrijem dio otprilike gdje se nalazi gumb za otv/zatvaranje suncanog vizira buka doslovno nestane.
Da li itko ima isti problem s ovom kacigom?, jer cijena od 5000kn nije mala pa ne znam da li je greška samo s mojom ili su sve takve.
 
Pozz ekipa,
kupio sam novu flipup kacigu shoei neotech 2 i imam preblem buke s lijeve strane. Točnije, kad rukom prekrijem dio otprilike gdje se nalazi gumb za otv/zatvaranje suncanog vizira buka doslovno nestane.
Da li itko ima isti problem s ovom kacigom?, jer cijena od 5000kn nije mala pa ne znam da li je greška samo s mojom ili su sve takve.
Reklamiraj to ako je jaka buka
 
ja sam prije par dana uzeo novu S. neotec II
i danas je vrijeme, pa i cesta donekle bila OK, :)
pa sam napravio 70tak km i mogu ti reći da
toga kod mene nema

kaciga je savršena i definitivno bolja nego
stara jedinica (y)
kad počne sezona, to mi je kaciga No1, za
malo dalje vožnje

ujedno sam probao i J-cruise II za ljetno
kafenisanje i kaciga je za grad i tko
vozi na manjim brzinama, pa čak i u HR
max ograničenju ispod 140, sasvim komforna :cool:

shoei-neotec-ii-j-cruise-ii-jpg.725901
 
Pozz ekipa,
kupio sam novu flipup kacigu shoei neotech 2 i imam preblem buke s lijeve strane. Točnije, kad rukom prekrijem dio otprilike gdje se nalazi gumb za otv/zatvaranje suncanog vizira buka doslovno nestane.
Da li itko ima isti problem s ovom kacigom?, jer cijena od 5000kn nije mala pa ne znam da li je greška samo s mojom ili su sve takve.


Ista kaciga ali nemam taj problem , nisam uočio.