Šibenik-Makarska-Sv.Jure

floyd

Well-known member
Napravija sam đir do Makarske a onda pomislija zašto ne viditi Makarsku s visine! I skoknija do vrha Sv.Juraj. Uspon i pogled - mrak. To triba viditi i doživiti! Evo par fotografija! :shock:
 
super slike i ja cu uskoro tamo :)

reci mi koliko ima voznje od semafora u makarskoj do vrha ?
tnx
 
Slike su super i sigurno jedna od mojih idučih destinacija možda čak i sutra.Zanima me kave su temperature i radi li restoran "Vrata Biokova".
Hvala!!!
 
fjaka said:
super slike i ja cu uskoro tamo :)

reci mi koliko ima voznje od semafora u makarskoj do vrha ?
tnx
:LOL: u to uuuooopće nesumnjamo!
svaka ti čast Fjakone! (y)
 
fjaka said:
super slike i ja cu uskoro tamo :)

reci mi koliko ima voznje od semafora u makarskoj do vrha ?
tnx

To Fjaka:Kreni prema Vrgorcu.Od semafora do table za skretanje prema Sv.Jure ima cca 7 km a dalje cca 35 km. Samo polako jer ima dosta škalje po cesti! :misli:

JoKe1311 said:
Slike su super i sigurno jedna od mojih idučih destinacija možda čak i sutra.Zanima me kave su temperature i radi li restoran "Vrata Biokova".

To Joke: Temperature su podnošljive uz normalnu opremu. Neki restoran radi ali nisam bija gladan pa nisam baš dobro zagledava!
Hvala!!!
 
Odlicne slike, bravo majstore...
A sto se tice snijega, e zato ti ne treba motor, nego m.da...
 
Super fotke, a snijega kao kod mene.
 
Lijep đir i lijepe slike,samo mora daste se smrzli tamo gore (y)
 
fredi said:
Lijep đir i lijepe slike,samo mora daste se smrzli tamo gore (y)

Ma uopće nije bilo ledeno, bila je totalna bonaca. (Naravno obučeni u uobičajenu opremu). Kako bi bilo da je puhalo to ne znam?!     
 
:LOL: (y)

Imam negdje doma sliku koju sam slikao u vožnji, s Honde Dylan dok sam se spuštao s Sv. Jure prema Vratima Biokova.

Vozio sam se jedno kilometar neposredno iza guzice pastuha Palomino pasmine koji je bio na začelju stada svojih kobila i ždrijebadi. Nadam se da su ti konji i danas. gore. Ako se nisu razvezali... :mrgreen:

Slika je klasična, morao bih je skenirati, kad je pronađem.