sigurnost na prvom mjestu

Jebat ga, nekaj slicno sam dozivil prije 2 godine, u soblincu proklizio, motor u desno u odbojnike, a ja u lijevo i gledam nekakav cady kak ide prema meni, odnosno ja prema njemu. Srecom pa je covijek uspio reagirat i stat na vrijeme.
 
Razmišljam o tom stalno, noćas nisam zbog toga ni oka sklopio!
Nije mi jasan lik na slici, ima kacigu bez vizira i jel nisi mogao staviti sliku novog Volva FH16, čujem da su najbolji.
 
Direktor said:
Nije mi jasan lik na slici, ima kacigu bez vizira

Pih, navrati do Splita pa ces se imat cemu cudit... Otkopcane kacige na sve strane a viziri tu i tamo  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:
 
kombiji su najopasnija vozila na svijetu, (voze ih uglavnom mulci)  8)
 
mene je kamper uspio oznojit... :shocked:
 
A meni najlipše kako lik nonšalantno drži kolino na cesti, samo za kameru.
Virujen da je odskliza u sigurnost travnate padine, ali mogu mislit na šta mu je ličilo odijelo iznutra, nakon oči u oči sa Peterbiltom...
:mrgreen:

E, rejseri, rejseri... Darwin vas voli.

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
 
Prisutnost kamere i/ili publike eksponencijalno povećava mogućnost da napravite "Gledajte mene!" pizdariju. :mrgreen:
 
vozaci škoda pod utjecajem alkohola,takvih se treba bojat!
 
Shepa said:
A meni najlipše kako lik nonšalantno drži kolino na cesti, samo za kameru.
Virujen da je odskliza u sigurnost travnate padine, ali mogu mislit na šta mu je ličilo odijelo iznutra, nakon oči u oči sa Peterbiltom...
:mrgreen:

E, rejseri, rejseri... Darwin vas voli.

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

tacno.. ovaj put je imo vise srece nego znanja o voznji :mrgreen: 

svima se desi da se malo precijenis al vecinom se ne misli puno o tome..odmahnes rukom i opet po gasu :mrgreen:..treba se malo zamislit sta ako? Ili makar malo razmislit o tome prije nego opet dodas gas u nepreglednoj krivini :wink:

 
iskreno,nikad ne razmišljam o takvoj identičnoj situaciji ali,moram priznati u Proljeće, na otvorenju sezone,često me frka mogućeg šodra u zavoju...
 
Ne ne razmišljam o tome jer kada bi o tome razmišljao dok vozim ne bi pazio na cestu i što se nalazi iza, ispred i pored mene pa bi vjerovatno završio gore nego lik na slici. :rolleyes:
 
Ima iste rucice kocnice i kuplunga kao i ja  :LOL: :LOL:

OT: skoro R.I.P.  :huh:
 
većinom takvi filmovi se vrte po glavi kad se stane na piće,e što nam to treba ,neću više garant,ali čim opet ključ u bravu to sigurno razmišljanje nekuda na brzinu ishlapi. :mrgreen:
 
Mario_hornet_ said:
većinom takvi filmovi se vrte po glavi kad se stane na piće,e što nam to treba ,neću više garant,ali čim opet ključ u bravu to sigurno razmišljanje nekuda na brzinu ishlapi. :mrgreen:
kako kod koga!  :wink: 1/3 km radim sa suvozačicom,stoga mi je sigurnost na 1.mjestu a sve ostalo tada je sporedna stvar  :wink: