SinoTrack ST-901 - Uređaj za praćenje

koRona

New member
Jel ima netko navedeni uređaj da mi pomogne s problemom?

Uzeo sam model koji podržava 3G i ima vlastitu bateriju. Imam novu SIM karticu (bonbon) sa dovoljno novaca, prethodno ju aktivirao u mobitelu i isključio PIN na njoj. U mobitelu normalno radi, pozivi i internet. Kad ubacim SIM karticu u uređaj počne blinkat plavo i žuto svjetlo. Nakon otprilike 30 sekundi plavo svjetlo počne konstantno svjetlit (GPS signal - OK), ali žuto svjetlo i dalje blinka (GSM signal - ne radi) u nedogled.

U ovom slučaju uređaj je radio na vlastitu bateriju, znači nije bio spojen na akumulator. Ne vjerujem da je u tome problem jer onda ne bi ni GPS signal radio niti blinkale lampice.
 
Kupio sam i ja isti prije mjesec dana, ima iste simptome koje navodiš tj. ne hvata GSM signal.
Kontaktirao sam prodavača, ali me je zavlačio pa sam tražio refund. Dobio sam pare nazad i ponovno naručio
isti uređaj i čim sam ubacio SIM karticu u novi uređaj odmah je uhvatio signal i sve radi kako bi trebalo.
Znači dešavaju se greške u proizvodnji i završna kontrola im je loša, ali šta očekivati za te novce :)