Sisaaaak, grad koji je propao

Future47

New member
Ovako, pošto se vozim dosta svaki dan, minimalno 50-100 km po Sisku i okolici (znam da nije puno ali zasada je još ladno za popiz), a motora ne vidim skoro ništa osim dva tri ista tipa svaki dan, zanima me dali se di ljudi okupljaju i voze, ili je ljudima stvarno tako hladno? Pa ako ima nekoga tko bi se vozio a ne da mu se samome slobodno se može javiti ovdje ili na pm da organiziramo neke dalje vožnje i druženje, rute i tempo po dogovoru. I zadnje, da li je itko za put do Bjelovara za vikend, pa da skočimo skupa? Pozz  :afro: :021: :021:
 
Ima ljudi, nema se para  :mrgreen: ja se vecinom điram solo, a ovaj vikend je plan u Novi Vinodolski. Bdw. od kuda jesi točno i koji motor imaš?
 
Aha viđao sam motor  (y) mi smo onda susjedi ja sam u Topolovcu žuta f4i
 
To vas dvojica rastezete od Visnje do skole u Budasevu da vidite na onom radaru koliko pise ?

:D
 
Nedo Bog većeg zla  :mrgreen: ja sam više u Zgu nego u Sk...eeeee višnja najjbolja birtija ikada šteta što je zatvoreno.  :(
 
Da dignemo temu iz mrtvih, ide netko nekamo uskoro?
Ja idem na otok raditi do 01.07... kupati se i vozit se ukrug...
 
Ja idem na otok raditi do 01.07... kupati se i vozit se ukrug...
Ako je otok dovoljno velik, sasvim je podnošljivo, posebno ako ima i most.

Ja se vozam, ali u društvu je uvijek zanimljivije. Samo ovo vrijeme nikako da se "ovremeni" :-(
 
nema most,izoliran totalno...a stanovnika 4... od 96god.,divota...jos cu preseliti... neznam kakvo je vrime kod vas,al ovdje su toplotni udari ...
 
nema most,izoliran totalno...a stanovnika 4... od 96god.,divota...jos cu preseliti... neznam kakvo je vrime kod vas,al ovdje su toplotni udari ...
Ovdje je sada podnošljivo, sunce, vjetar čudni oblaci, a evo već 24sata nema kiše..

Ako ni tajna, koji otok je u igri?